Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Sylwuniu jak powiedzialaś o tych wpadkach z dziewczynkami to jak bym mame uslyszal. ja jestem z 10 dc a moja siostra a lbo z 10 albo 11 dc przy stalych co do dlugości cyklach mojej mamy 28 dni. nigdy nie mial cyklu krótszego ani dluższego. zawsze mialam z zegarkiem w reku o 17.15 w 28 dniu cyklu. fajnie co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test pozytywny naprawdę. mam recepte na Duphaston ale mam go brac od momentu kiedy zrobie test i będzie wiadomo że to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko tak testy robie narazie mam słabą kreseczkę ale ten brzuch mnie boli ,dlatego nie wiem co i jak Daily moje testy pokazują słaba ,grubszą i grubą ,a u ciebie też tak czy nic a potem odrazu gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
Dzięki Daily za mile powitanko! Czytam Wasze wypowiedzi i jestem pelna podziwu jeżeli chodzi o Waszą wiedzę.Czuję się wręcz jak ``sto lat za murzynami`` :-) Zawsze tylko uważalam, żeby nie zajść. A tu proszę! Zaczęlam się starać! Szkoda tylko, że chyba z mizernym skutkiem:-( Za 5 dni @, ale ..... Przyznaje, nie badalam temperatur, nie śledzilam kiedy mam owulkę. Jedyne co, to wyliczylam mniej więcej kiedy mogę zajść i przez 8 dni próbowaliśmy.Codziennie!Może to źle, może plemniczki byly slabe? Kurcze! Dziewczyny, ale te objawy!Niesamowite! Nawet teraz boli mnie brzuszek i moje piersi są drażliwe i lekko mdli mnie!Jeszcze wczoraj to wszystko takie mocne,a dzisiaj okresowy ból brzucha polączony za śluzem! Czyżby można bylo tak mocno wmówić sobie ciążę?Już zglupialam! Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie AGULKA to poprostu instynkt macieżyński. Objawy obiecujące, trzymam kciuki żeby sie udalo. też bym chciala takie objawy :) Dbaj o siebie, szczególnie ważne są dwa dni przezd spodziewana @ i dwa po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula 🖐️ o tak ciążę można sobie wmówić ,ja jestem dobrym tego przykładem ostatnio to miałam wszystkie objawy ciążowe ,a @ przylazł ...ale u ciebie mogą być to objawy ciąży ,trzymam kciuki za ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie biorę. Agula może jednak Ci się udalo??? W zasadzie 9 dni po owulacji to, ten ból to może zagnieżdżenie? Tak by to wyglądalo... Trzymam kciuki, żeby TO bylo TO. Czy ktoś wie co się dzieje z Ewelinką? Tak dawno sie nie odzwała... martwię się o nią... Spadam robic kolację i troche odpocząc bo bolą mnie plecy. Będę tak około 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
Dzięki koko!Robilam juz dwa testy i nic.Ostatni dzisiaj.No i ten diabelny śluz.Co do swojego macierzyństwa teraz to mam tak różne przeczucia,że ....Co 5 minut inne zdanie:-) Jeżeli nie teraz to może za miesiąc.Oczywiście jeżeli mąż przyjedzie:-) Mam 9 letniego synka, a teraz marzy nam się dziewczyka.Niestety rzadko bywa w domu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
Mąż pracuje za granicą - zapomnialam dopisać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E🌻:D:D:D inka nareszcie jak sie ciesze👄:classic_cool: jejku jakie tu oczekiwania były:),Ja tez u tesciowej myslałam jak tam inki wynik i sie nie mogłam skupic na rozmowie:Pjejku teraz janeczka,janeczko a moze jutro dla potwierdzenia test płytkowy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agula🖐️ ja tez co mc czuje ze jestem w ciazy;) no i ostatnio nawet zapłodnienie czułam:Poch to moja psycha ządzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
Dzeki Moni! Ale mnie pocieszylaś hahaha:-) Szkoda tylko, że te nasze przeczucia jakoś niewiele mają wspólnego z rzeczywistością! :-( Fajnie, że Ince się uadlo!Teraz to już tylko do przodu i żeby dzidzia pięknie rosla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo30
Witam, jestem tu pierwszy raz a juz mi sie podoba, tak sie złozyło ze ja tez starałam się o dzidziusia, miałam bezowulacyjne cykle, przez cztery miesięce brałam jakies sterydy tabletki na przywrócenie owulacji i co cykl pregnyl żeby jajeczko pękło i nic aż kiedyś pojechałam z moim miłym na wycieczkę w dniu kiedy miałam pójśc do ginekologa strasznie się denorwowałam że znowu nic a potem sie okazało że jajeczko dojżało dopiero w 18 dniu cyklu czyli tydzień po spodziewanym okresie i po tym właśnie zaczeła we mnie rosnąc Igusia, Teraz mała ma 14 miesięcy a ja jestem w 14 tygodniu ciąży przy tej drugiej juz się tak nie staraliśmy wręcz przeciwnie, ale rozpiera mnie taka radośc że znowu zostanę mamą że mogłabym wykrzyczec to całemu światu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, Fajnie mnie kusicie na test, a najlepiej na betę, ale boję się kochane tak wcześnie robic test. Juz przechodziłam przez poronienie i testy aby sprawdzic czy beta spadła. Poczekam, dziś lub jutro mam termin @. Jestem w takim oczekiwaniu, mąż tez dzwonił dzisiaj i pytał jak sie czuję = czytaj czy dostałam @ albo coś juz wiem. Bardzo chcialabym byc w ciązy, ale jeszcze bardziej boję się ze zrobie test a za pare dni dostanę @. Wiem że nie można tak myslec, że trzeba pozytywnie, ale teraz nie będę robic testu. Poczekam może do srody, czwartku. Wiem, że też czekacie na dobre wieści ode mnie i sorry że tak wystawaim Was na cierpliwosc, ale jeżeli Ktoś już tam jest, to niech dobrze sobie u mnie zamieszka. Cieszę się szczęściem Inki, nastraja mnie to bardzo pozytywnie, Ineczko dbaj o siebie. Dobrze, że trafiłam na ten topik, że jestescie. To bardzo podnosi na duchu, że są osoby, którym nie jesteśmy obojetne.Nie ma tu zawiści czy złośliwości, są szczere, dobrze życzące sobie osoby i to dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula nie martw sie nic :) mysle ze ineczka troche ciazowych fluidów wysle i bedzie cos z tego;)Ja jestem tez oprócz wmawiania sobie ciazy to jeszcze maniczka testowania:) ile juz kasy wydałam ze cho cho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka= kochana ale tobie już coś wyszło na teście, prawda ? to musi to być ......:D kurcze ale sie ciesze że .... pije piwko jabłuszkowe za ineczkę i jej dzidziusia:D i za nas wszystkie żebyśmy sie doczekały tego czego pragniemy najbardziej na świecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko jeśli jesteś na tyle cierpliwa to i my poczekamy.... Tak sie teraz zastanawiałam jak robilam kolację bo w styczniu robilam betę 2 dni przed terminem@ ( czyli jeszcze pożniej niż teraz) i byla tylko 14,6 czy wtedy to byla kwestia slabego zagnieżdzenia czy może ona już spadala bo wcześniej doszlo do obumarcia? Nigdy tego sie nie dowiem.... Kleo30 witamy Cię serdecznie, rozgośc sie u nas zapraszamy. Napisz coś o sobie narzazie się urywam Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko i dobrze że się nie dowiesz. Pokus, tak ale z czasem to dziwnie wyszlo, bo nie pokazała się po 3 minutach, tylko po 10 i była słaba. Witam nowe koleżanki, widzę, że radośc Inki przyciąga nowe osoby. Szczęście się udziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka= po 10 ale co nieco tam było ,u mnie nawet po 10 godzinach nic nie wyszło:D słaba bo wcześnie jeszcze,ale była:D myśl pozytywnie! witam nowe koleżanki i zapraszamy do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
Kurcze! Moni! Bardzo chcialabym, żeby każda z nas opisywala co się dzieje w brzuszku, na co miala dzisiaj ciążową ochotkę. U mnie w brzuszku ciągle ta kuleczka!Gdyby nie ten śluz to może mialabym jakąś nadzieje, ale .... Powiedz czy Ty też mialas tak intensywne objawy?Jak dajesz sobie rade po dostaniu okresu? Ja już dzisiaj mężowi plakalam do sluchawki, że pewnie z dzidzi nici, że test negatywny. Wiesz, może jestem naiwna ,ale po cichu,tak po cichutku mam nadzieje:-) We wtorek za tydzien mam umówioną wizytę do gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka no Ja docierpliwych nie naleze :P ale jak mus to mus;) poka jeszcze Ty w tym mc i pienie 3 pieczenie przy jednym ogniu:Dbega a jak u Ciebie ??? dalej planujesz jeden złoty strzał???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
Dali co mialaś na myśli pisząc, żebym uważala na siebie 2 dni przed i po @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś= no ja to raczej nie w tym mc:( niestety:( u mnie nie widziałam śluzu płodnego więc nie mam na co liczyć:( ale jak to jest tempka wyzsza jest a owulki by nie było?????może tak być??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś = wszystko sie może zdarzyc ;) Moni = widzę, ze hurtowo nas chcesz wrzucic do dolnej tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula mysle ze jak bedziesz chciała to kazda opowie Tobie o swoich zachcianka zywieniowych;).Ale chyba za wczesnie robiłas test przeciez jeszcze 5 dni tak??? a jak dostane @ to jestem taka w ten pierwszy dzien jak struta:-o ale ja jakos szybko sie regeneruje ,zawsze tak miałam.......moze dlatego ze Ja teraz tak ostroznie działam z tego wzgledu ze bym chciała rodzic na wiosne,i od lipca to juz gorzej bede znosiła porazki z @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka= no niby tak ale jakieś to dziwne......!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×