Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

dziewczyny ile kosztuje nawigacja w polsce..... szukamy cos z polskim menu...a tu malo w ktorych jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko = ceny różne, ale nie wiem jakie dokładnie bo mężuś pojechał na wieś i nie mam się narazie jak go spytać ,ale wieczorem zapytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> spokojnie!!! A wczoraj robiłaś testy owulacyjne? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przy Twoich długich cyklach miałabyś tak wcześnie owulację. Jajo też musi mieć czas po @ aby sobie urosnąć, bo inaczej nic z tego nie wyniknie. Ja przy cyklach 26, 27 dniowych owulki nigdy nie miałam wcześniej niż w 13 dniu. Dobrze, że idziesz na monitoring, to będziesz dokładnie wiedziała co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko moj M mowi ze u nas taka zwykła nawigacja 700zł, a taka sredniej klasy 1400zł-1500ł.Poka no co TY???? przy 50 bedziesz juz sie smiała jak sie ciezko planuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ale obiadek...mniammmmm ja tez kochani dzialam od ponad roku....i nic😭 nie jest mi latwo ...ale dzieki Wam jakos sie trzymam i nie zalamuje:) a dzieki Begusi to juz mi nawet wstyd narzekac:p pamietam jak przezywala nieudany wrzesien...pazdziernik...a ostanio to mnie normalnie zadziwia.....CUDOWNA ODMIANA>>>>oby nas wszystkich zarazila nia....i jestem pewna ze dzieki temu ze mniej sie stresuje...szybciej zafasolkuje:)❤️🌼👄 Pokus ja tez w tym m-cu tylko 2strzaly.....zobaczymy co to da???moze faktycznie przez to ze tak umeczamy te plemniczki to nie dajemy szansy naszemu Jajeczku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo roksanko wybacz zapomniałam ze Ty tez taka dzielna wojowniczka;) tez jestes dzielna.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś:) a ja to nawet nie wiem jakoś w tym miesiącu ale wydaje mi sie po tempce że chyba była 14dc więc dziś 28dc najdłuższy był 32 dni więc czekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D hehehe smiac mi sie chce bo moj maz wlasnie ma urlop.... i pyta :po co ja go bralem skoro nie jestem juz Ci potrzebny.... szkoda mi go.....;) w/g ostatniego cyklu powinnam miec dopiero dzis owulke....wiec pewno dzialalabym...a tak to sie juz boje.... nie wiem czemu moja pani doktor wlasnie zaznacza zeby nie dzialac przez te najblizsze dni....ja tam dzis chetnie zadzialalabym...strasznie malo bylo tego w tym m-cu....:p najgorsze jak nie uda sie nic....a sobie nawet przytulanek odmawiam..... buuuuu...co za zycie:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak ! nie wydaje mi sie zeby coś z tego wyszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko = pwenie masz racje z tym że może za często:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus a ja zapytam inaczej!!!!!!!! ile masz dni podwyszonych temperatur??? i czy byl spadek przed skokiem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus moja p.doktur twierdzi ze nie ma sensu czesciej niz co dwa dni.... nie wiem.....jakos trudno mi sie do tego zastosowac.....ale moze ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko= ale teraz w tym cyklu ile mam dni podwyższonej temperatury? czy wogule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni = ja właśnie zgłodniałam i wcinam wiejską z chrzanem:D a powiem ci że ja wogule sie nie stresuje :D o dziwo :) może poprostu wiem ze nici i tym razem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka no nie wytrzymam!!!!!!przeciez moja droga nawt nie wiesz czy sie udało!!! zatestuj i wtedy troche sie podołujesz a pózniej czas na testy owul i do dzieła!!!!kochana usmiechnij sie :D a tak kiełbaska to moze na................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= fakt ze ja za wiejską nie przepadam :) ale jak stałam w kolejce to jakoś smak mi sie zrobił.....:) ale proszę się nie dopatrywać niczego:D:D:D moniś = kochana ,jak tylko @ przyjdzie to kupie te cholerne testy:) ale to jeszcze potrwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka ????? tzn ze ty tez koło roku sie starałas z M????? jak tak to tego to nie wiedziałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×