Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Wstawac kochane!!! Taki piekny dzień!!! Wyniosłam sobie fotel na balkon i kocyk, ptaki śpiewają.... życ nie umierac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę sama do siebie...ale nic to Robię listę co naszykowac na święta.... Tym razem nie robię na szczęście odiadu, bo robilam na Boże Narodzenie zapewne pamiętacie na 27 osób! Tym razem pierwszy dzień świąt u mojej mamy a drugi u szwagierki, tej u której czasowo przebywają teściowie. W niedzielę byłam u teścia.. jest coraz gorzej, pewnych rzeczy nie da się niestety cofnac w tym wieku... nawet tak się zastanawiałam, czy ta walka o niego ma sens??? Męczą go ci masarzyści, terapeuci, żeby nie miał odleżyn, masują obracają, sadzaja a on nawet ostatnio już nie reaguje jak się coś do niego mówi.... chyba nawet nas nie poznał ostatnio.... przykre ale prawdziwe Idę powiesic pranko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki Inka jeszcze emocje nie opadły naprawdę się cieszę ,że ci się udało :D wiesz nie wiem już co robić wczoraj zrobiłam test owu i jak nakropiłam :P go to weszłam pod prysznic i po 10 min wychodzę i patrze ,że są 2 grube krechy ...no teraz to juz nie wiem co robić ,śluzu płodnego nie ma ....ja już zwarjuję :( ,dziś 10 dc i nie wiem co robić z rannego moczu nie zrobiłam testu ,bo ponoć się nie powinno :( .A ty skończyłaś jak miałaś 2 kreskę jaśniejszą na teście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zastanawiam sie czy po 5 minutach byłaby słabsza kreska czy też taka mocna ,za godzinkę zrobie test i zobacze może co wyjdzie ,bo znów jestem w rozterce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześćdziewczyny..... INKO ! Serdeczne gratulacje 🌻. Życze Ci z całego serca, zeby wszystko przebiegło pomyslnie :-) Ja czekam na @.Testu nie robie jezscze bo kiedys przed @ zrobiłam i wyszedł nagatywny, chociaz w ciązy byłam, zreszta ja skonczyłam na 10 dc, ale owulację miałam około 17 dnia (Chyba), więc myslę, ze nic z tego..w ogóle ten cykl jakis dziwny,brzuch mnie bolał na owu chyba z 5 dni,juz od 13 dc, a wyraznego skoku temp.wcale nie miałam... Brzuch juz mnie zaczyna bolec na @, chcociaz to tez jest złudne...czekam jezscze da dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko może jednorazowe podejżenie jajka- monitoring??? A podaj mi jeszcze jakie długie masz cykle? Szukałam w moich wykresach i dopiero miała test lekko dodatni24 godziny po przytulankach- czyli tak jak Ty! Mocna 2 krecha byla 12-18 godzin przed owulacją 10:31 Inka67 Witam! tak pobierznie przeleciałam co u Was dzisiaj... Bega mamy synchronizację owulacji ja też wczoraj wieczorem miałam test lekko dodatni za to dzisiaj rano kreska testowa ukazała sie wczesniej niż kontrolna i jest ze dwa razy od niej mocniejsza!!! Czekamy cierpliwie co z tego wyniknie.... Ja ide dzisiaj do lekarki to pooglądam sobie to jajko co i jak... Beguś tego jeszcze nie bylo!!!! Poczęcie w tym samym czasie to i porody... A swoją drogą to trochę dziwne miesiączke mialam dzień po Twojej, owulacje mamy tak samo a Ty masz krótsze cykle, no chyba, że w tym miesiącu coś Ci sie zmieniło... Będę miec chyba najdłuższe 2 tygodnie w życiu... dobrze, ze mam dużo pracy. Bega co u Ciebie? Jak przeczytałam wpist sprzed 2 tygodni to stwierdzam, że powinnaś zrobic Bete!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!:) inka jeszcze raz duzo radosci z nadchodzacych mc:)🌻tez miałam emocje jak zasypiałam:Dzreszta ineczko widac ze Ty tez cała w skowronkach;) i przez twoje posty tyle radosci sie wyczuwa🌻 .Inka a masz jakie ochoty tz na jedzonko??? czy cos Ciebie odrzuca??? wiem o parówkach :)ale jest cos jeszcze.....Ewelinko no nareszcie :)zameldowałas sie:) enex chyba czas na testy owul co ty na to??? koko nic Tobie nie poradze ,bo pewnie ja bym mówiła zebys działała ,a to pewnie chłopak by wyszedł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni mam ochote na pomarańcze od kilku dni....Wyciskam sok ze świeżych pomarańczy i mogę je jeśc non stop. Nawet dzisiaj jeszcze na śniadanko nie mam ochoty a pomarańcze i migdałki już jadlam. Kawka też mnie nie ciągnie. W zasadzie nie mam apetytu na pokarmy stale tylko chce mi się ciągle pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moni ronja Inka czyli pęcherzyk pękł ci dopiero jak miałaś 2 kreche mocniejsza od testowej ....zrobiłam właśnie test i 2 jest gruba choć mój M powiedział ,że jest troszkę jaśniejsza ...o matko w końcu będę miała owu za wcześnie ja juz panikuje dziewczyny ,pomocy ...przestałam juz działać ,ale teraz to może być za wczesnie i guzik z moich planów i znów to uczucie ,że nie zrobiłam wszystkiego jak należy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chciałam was zapytac -zaczęłam w tym mc mierzyć tempkę powiedzcie mi kiedy ona skacze ,przed owu ,po owu ,czy w dniu owu Inka monitoring może jutro zrobię bo jestem umówiona z ginem ,ale nie wiem czy on monitoruje cykle bo niegdy z nim na ten temat nie rozmawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko nie panikuj!!! Owulka może wystąpic za minimum 24 godziny a skoro testowa jest jaśniejsza to przypuszczam, że jeszcze pożniej!!!!!! Od przytulanek mija kolejne 24 - nie jest żle! Dla spokoju tych następnych 9 miesięcy zalecała bym Ci jednak wizytę u gin, ale skoro idziesz jutro to jutro pooglądasz ten swój pęcherzyk- zapewne jeszcze tam będzie. Tylko nie daj się zbyc ginekologowi i powiec, ze chcesz, żeby Ci sprawdził czy jesteś już po owulacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki 🌻 Ineczko= promieniejesz! 🌻 Tyle radosci w Twoich postach:) Mnie dzisiaj zaczął bolec brzuch ... :( Chce mi się płakać.. Inko =napisz coś wiecej o tym monitoringu, kiedy najlepiej na niego iśc. I co ile to jajeczko się powiększa. Ewelinko, jak dobrze ze u Ciebie wszystko w porządku, długa milczałaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka no to ciaza całym brzuchem:D super !!!!! a bierzesz juz dufaston??jejku ale super w koncu cos sie ruszyło :) inka a kiedy ostatnia @ była?? ,koko ale owul nastepuje 24-48 po tej drugiej kresce tak??? to moze teraz zadziałaj co??? masz M przy boku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale to by była złośliwośc losu ,wiesz Inka dla mnie ta 2 krecha to była taka sama ,kurczę jeszcze nigdy nie miałam owu w 10 czy 11 dc ,co sie dzieje ...Daily czy te nasze cykle warjują :( {czesc] janeczko ,widze kochana ,że czekasz ...no cóż poczekamy z tobą ,choć nie możemy sie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej janeczka.... janeczka ty idz do apteki i kup test i sprawdz czy kreska mocniejsza jak tak to znaczy ze hcg wzrasta,tak ja mysle....a jesli sie martwisz to lepij idz teraz na bete i po 15 bedzie wynki to juz bedziesz pewna;) po co sie tak zameczasz,a tak bedzie wszystko jasne🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni nie mogę działać ,choć mam M przy boku ,ale ja się boję ,że i tzk za wcześnie bedzie owu od przytulanek przecież dopiero minęło 24 h ......ja do jutra to oszaleję a jak mi powie gin ,że pękł pęcherzyk no to już całkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko to ja juz nie wiem co doradzic.... to czekaj moze do jutra i po monitoringu cos bedzie wiadomo..... jak juz bedzie po jajku to ok prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a jak jest z tą tempką może któras się orientuje , rano mialam 36,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, jestem w pracy i nie wyskoczę na badania. Przeceiż nie powiem, że lece zrobić test! Poczekam, tak sobie obiecałam, ale brzuchol mnie boli i chyba nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko ale jak Cię boli? tak typowo@? Mimo wszystko uważam, że powinnaś zrobic betę! jesteś po poronieniu! Janeczko ja nie chodzilam na monitoring tylko bylam u gin i stwierdzila, że jajko ma21mm i może pękac lada moment. Po 2 dniach kazała mi przyjśc sprawdzic czy peklo i oczywiście już go nie było... Ja też po poronieniu więc biorę duphoston od owulacji.... Daily ma receptę i od razu jak się dowie i ciąży ma wykupic i brac tak jak ja 2 dziennie. Więc uwżam, że powinnaś zrobic betę i jesli wyjdzie dodatnia iśc do lekarza.... Betę możesz zrobic jeszcze dziś... Moni ostatnia@ 8 marzec, biorąc pod uwagę cykle 29-30 dni termin na 14 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko, z temp. to raczej jestes przed owu, bo dopiero jak jest skok to można stwierdzić że owu miała miejsce. Chyba najlepszy dzisiaj byłby monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moni bo to bedzie za wczesnie ,widzisz jak to jest jak w porzednim czklu mialam owu za pozno to teraz za wczesnie ,no ale juz czasu nie cofne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko a widzisz ja chyba nie pamietałam ze ty pracujesz..... no to moze jak bedziesz w racac z pracy co??? inka to super na swieta z dzidzia w domku WSPANIALE!!!!!!!!!!🌻.Koko a nie miałas jeszcze skoku tempki??? bo z tego co ja pamietam to jak skoczy tempka to wtedy jest owulka,a wczoraj jaka tempka była?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko dzięki- robie dzisiaj. Ja mam luteine i tez ja biorę od 22-03, jak mi tets wyjdzie negatywny dopiero mam odstawic. Ale powiedz, w jaki sposoób ona stwierdziła ile mm ma jajeczko? Czy duphoston jest lepszy? Brzuch mnie boli na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie koko to juz nie działaj....mysle ze juz co miało byc zrobione to jest:) bedzie dobrze zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko przy USG jest możliwośc dokonania pomiaru. Robi badanie dopochwowe jajnika znajduje pęcherzyk i mierzy tak jak mierzy sie dziecko w brzuszku!!! Nie wiem czy jest lepszy? Luteina jest podobno naturalna a on jest syntetyczny i droższy ale czy lepszy????? nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×