Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

cześć dziewczynki👄 ale jest pięknie za oknem🌼 Ineczko = ciągle mam cie w głowie i cieszę się twoim szczęściem🌼🌼🌼 ja-neczka = na cito wynik jest po 4godzinach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam sie do was dostac Moni tempka od poczatku cyklu taka sama , dzwoniłam własnie do gina i zrobi mi monitoring jutro ,to zobacze co i jak , janeczko moni ma racje z tym testem Poczka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA BEGA Gdzie Ty jesteś??????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie mogłam wejsc na kafe:-o,poka 🖐️ i jak sytacja u ciebie???koko wtedy chyba powinnas miec jutro lub pojutrze owulke:)tak mysle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Kochanii....👄👄👄 Asik❤️ Agaaga36❤️Agunia33❤️Ala_71❤️Aneta ana❤️ Anastazja❤️ Bega❤️Dana68❤️Daily❤️ ENEX❤️ Edlem❤️Ewelinka❤️ GrubyMiś❤️ Inka❤️Janeczka❤️ Justina❤️ Kate68❤️ Koko❤️ Kroma❤️ Lili❤️ mamatrójeczki❤️Maja❤️Mamulka❤️ Miśka 123❤️ Moni❤️Paty36❤️Pola40❤️ Poka❤️ Ronja❤️ Sylwia❤️Nadziejka❤️oraz wszystkie dziewczyny co nas podczytuja❤️ Ineczko ale dzieki Tobie zrobilo sie u nas wiosennie🌼🌼🌼 cos mam problem z wejsciem na kaffeterie:(mam nadzieje ze to bylo chwilowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Roksi też miałam ten problem ,kochana ty się znasz na tempce ,możesz mi pomóc ? Ineczko z twojego postu nie wiem czy dobrze zrozumiałam ,że jak miałaś już 2 krechę baaaardzo mocną to pęcherzyk był 21 mm ,tak ? no właśnie a gdzie Bega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko NIE jak była bardzo mocna to znaczy SKOK hormonu a owulacja dopiero za ninimum 24 GODZINY U mnie 21mm miał dopiero jakieś 12 godzin pożniej i tak dokładnie nie wiem czy nie pękl dopiero w środę nad ranem bo w nocy jeszcze mnie bolał brzuch!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no to jakas szansa ,że może jeszcze nie pęknie ,bo u mnie jest gruba i wyrażna ,ale kiedys jak robiłam test w trakcie owu to była mocniejsza od testowej a ta nie jest ,dzieki ..jutro myślę ,że jeszcze będzie ten pęcherzyk choć wizyta póżnym wieczorem -no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Moni czyli to chyba nie nasza wina skoro wiecej osob ma problemy... pewno duzo osob siedzi i serwer nie daje rady:D:D:D Janeczko ja pisalam troszku o swoich obserwacjach z monitorowania cyklu.... u mnie bylo tak: jak pecherzyk mial 15mm w 16 dc...to w 18dc mial juz 19mm,a w 20dc bylo juz po..... w ostatnim cyklu mialam tak: w 15dc=15mm 18dc po .... ale czulam owulke wlasnie rano 18dc... wyglada na to ze pecherzyk dojrzewa jakies +/- 2mm dziennie..... a przy +/- 21mm pecherzyk graffa peka a jesli chodzi o tempke....to wlasnie spadek.....powtarzam =spadek oznacza owulke.... a skok do gory =ze juz po owulce:) u mnie tempka w pierwszej polowie cyklu sie waha.....36.5/36.6 wczoraj(18dc) mialam 36.2 a dzis 36.7 wiec juz zaczela sie druga faza cyklu......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny koncze narazie bede pózniej🖐️roksanko czy znowu razem testujemy??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko👄 nie wiem czy dosc jasno napisalam...jesli nie to pytaj:) ja Koko mierze tempke od kilku miesiacy.....ale ona nie zawsze jest taka jak w ksiazkach... nie wiem od czego to zalezy.... moja p.doktor mowila ze to dobrze ze ja mierze...ale do konca mam sie nia nie sugerowac... bo jest wiele czynnikow ktore ja maga zmylic.. np to jak wstaje do malego w nocy....albo jakies przezycia.... stres...choroba.... juz zwykle przeziebienie i tempka wariuje..... uwazam ze najlepszy jest monitoring i testy owulacyjne.....cala reszta to tylko dodatkowe poszlaki..... no chyba ze prowadzisz calkowicie unormowane zycie i wszystko u Ciebie jest jak w zegarku:p chociaz nie powiem......bo dzieki wlasnie tempce wzielam sie za konkretne dzialanie...widzialam ze cos nie tak moze byc z owulacja i z druga faza cyklu....to mnie zmusilo do konkretnych dzialan ....no jestem teraz chyba najczestszym gosciem w przychodni:D:D:D wczoraj jak bylam juz po wizycie...pani w recepcji pyta sie czy robie nastepny termin....na co ja: ze dopiero za jakies 2 tyg....to zrobila zdziwione oczy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Moni :)ja mam termin @ (niedostania oczywiscie):D na 16 kwietnia:) no ale jak dojda testy od Ineczki 👄 to pewno skusze sie juz wczesniej:D:D:D znajac moje zapedy do testowania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksi oczywiście życzę ci popzytywnych wyników na testach ..wiem,że nie moge się sugerować tylko tempką i teraz stwierdzam,że i śluzem też nie bo go wogóle teraz nie mam a owu sie zbliża i to wielkimi krokami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko wyluzuj!!! zobaczymy co jutro powie Ci lekarz. Niektóre dziewczyny też pisalt, że nie widziały w tym cyklu śluzu a póżniej okazywało sie, że były w ciąży. Nie wiem czy pamiętacie, weteranki zapewno tak, taką dziewczyne ktora dawno u nas byla izawik. Z tego co pamietam miala córeczkę i jak była w drugiej ciąży na początku to marzyła o chłopcu i dopytywała nas co i jak.. Weszłam dziś,zeby zobaczyc czy któraś z kwietniówek juz urodzila a tam już wysyp z nią na czele... urodzila 20 marca córeczke.... Idę sie położyc troszeczkę bo boli mnie kręgosłup, będę póżniej Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka wiesz ,że płeć nie zależy tylko od kobiety i od czasu współżycia ,ale widzisz ty masz taka sama sytuacje jak ja ,bo mamy 3 synów i pewnie te plemniczki naszych M są bardzo silne ,więc chyba nam potrzeba trochę więcej czasu na ich osłabienie ,a niektóre dziewczyny w owu mają staranka i też mają córy .Chociaż ty kochana wiesz ,że masz baardzo duże szanse na córeczkę ,bo minęło 3 doby ,a mnie coraz bardziej brzuch boli .... Idż kochana i odpoczywaj bo teraz masz ważny okres w swoim życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko Kochana jak jutro bedziesz miala monitoring to super !!!!! bedziesz dokladnie wiedziala co i jak:) a bolem sie nie przejmuj...ja w tym m-cu mialam wyjatkowo wyczuwalna owulacje....bolal mnie brzuchol juz od 8dc....i nawet mialam wtedy\"mega sluz\"tak mam wpisane w kalendarzyku....bylam w szoku ze chyba w tym m-cu to dzieki tym tabletka strasznie mi sie wszystko przyspieszy...ale jednak jak poszlam 12dc dopiero sie zaczelo cos dziac w prawym jajniku...pamietasz jak pisalam ze nawet z tego wszystkiego zapomnialam sie zapytac ile ma pecherzyk....tak sie zastresowalam ze mam teraz z prawej strony....ale dopiero 15dc bylo 15mm.... i kurcze skad ten bol jajnikow tak szybko? wiem ze moze ja nie jestem dla Ciebie zadna sugestia....bo ja jestem na tych tabletkach...wiec moze to przez nie mam tak wszystko zaostrzone...hmmm...sama juz nie wiem jak Ci pomoc???🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko a pamietasz jak Izawik dzialala na \"synusia\"??? szkoda ze nie ma tamtego topiku jako archiwum bo bym sobie poczytala:o wogole to tam bylo tyle wiadomosci cennych i wszystko przepadlo😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kochane wstawiłam kurczaka na puszce:D czyli w całosci go pieke i do tego warzywa pieczone + sosik czosnkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko kochana 👄 nie denerwuj sie wszystko juz zrobiłas co trzeba na córunie;) jutro bedziesz wiedziała wiecej🌻to my z roksanka jak działamy najblizej owulki to na synusia:) pokuniu jak tam sprawy .................???????? zrób ten test co inka i dzis by wyszło na tak!!!!!!!!! chyba bym sie upiła!!!!!!!!!!:D inka odpoczywaj:D pogłasz brzusiu odemnie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia= chyba sie wprosze do ciebie na obiadek:D bo tak mi sie nie chce nic robić !!!a kurczaczka bym zjadła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= no wyszło by ,tylko jak by było co...:) ale nie liczyła bym na to za bardzo....:( czekam ,może znowu pobije rekord w dł. mojego cyklu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni=no ja cie nie męcze:D tylko musze poczekać ,bo znowu będzie tak jak w tamtym mc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko poka bez takich smutnych minek po prosze:D poka pomysl ze jak by co to nastepny cykl ty nie sama rozpoczynasz;) zadne pocieszenie ...no ale jakies;)zobaczysz w koncu sie uda!!!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz nasz begunie.........ona juz jak wojowiniczka Kxena:D (kiedys był taki film:D ) i dalej ma wiare ,bo jak pisałam nadzieja umiera ostatnia!!!!!!!!!!! poka powinnas w razie czego miec juz testy owul one by na pewno pomogły w twoich cyklach ,pomysl o tym.....to by było dobre rozwiazanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×