Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

beguś a ten wynik bety to chodziło mi ,żeby był taki jak u Ineczki ...no może byc troszkę większy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie ENEX ucieszy a Nastka to na pewno wyzdrowieje po takich nowinach. Nasteczko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko kochana ty też idż na betę ,bo teraz to twoja kolej ...no i begi ...a i poki ....roni...ojej ale nas w kolejeczce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie mamy tel.do nastki bo byśmy jej napisały super nowinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko=kochana ja na siebie to nie licze w tym mc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuś dopuki nie ma @ to jest nadzieja :D ,może akurat ci się uda a ja juz nie wiem znowu jak działać testy wychodzą mi negatywnie , śluz nie płodny , a brzuch boli jak cholerka już nie wiem dokąd działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! HURA !!! Inka sorrki to kolejny wybuch euforii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej wiecie co normalnie się czuje tak , żebym chyba mogła latać normalnie takie wieści to człowieka uskrzydlają :D ...ale dziś miałyśmy emocje ,ale warto było dla takiej wiadomości :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko to may w tym cyklu podobny problem, ja dzisiaj zgodnie z moimi wieloletnimi badaniami powinnam mieć owu, atu co, test negatywny, śluzu zero, tylko wloski mi sie bosko ukladaja i pieknie trzymaja a to ponoc tak przed owu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko= ja nie poradz ci nic mądrego bo ja jednak doszłam do wniosku że jest mi to obojętne co będzie i działałam prawie na maxa ale też chyba z tego nici będą:( koko= będę ok 19.30 jak będziesz to pogadamy:) ok? musze na chwile oddać kompa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie może dziewczynki po lampce szampana ,czy wina , czy piwa :P co która ma ,a Ineczka jogurcik :P :D ,oczywiście wieczorkiem co wy na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej znowu....nie moge sie od was dzis odczepic, wlasnie wydarlam sie na dzieci, wcieklizna mnie ogarnela mega czyli juz norma....no i wpadlam do was co by sie odstresowac... koko, nie wiem co ci doradzic, jak widac mimo moich 13 juz cykli nie jestem dobrym doradca...obstawialam juz wszystko jak konie na wyscigach i gowno i gowno wiec ja juz nikomu nie bede radzic bo sama sobie nie potrafie...ale mimo wszystko ja bym ufakla testom! po raz kolejny pokazaly mi prawde! ale zrobisz jak zechcesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wygladają tak jak o 11.00 kiedy je ulożylam a to sie naprawdo rzadko zdarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daili no właśnie tylko widzisz boję się ,że nie będzie sluzu a tu nagle mi owu wyskoczy i co ,przecież nigdy nie wiadomo ,bo dopiero jak ją masz to wiesz ,że to właśnie ona a tak nie jesteś w stanie do końca przewidzieć ...och ...ja mam dziś 9 dc ,więc wieczorkiem uskuteczniam staranka i chyba jutro też , a 11 dc to zobaczę ..tylko czemu mnie ten brzuch boli ,jutro idę do gina ..chyba sobie strzelę monitoring :D normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka nie jutro :( jutro jest wtorek ,a ja mam dopiero środę wizytę :( beguś bądż dobrej myśli kochana i zrób bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 A ja zrobilam wieczorny test owu i jest pozytywny!!! No to teraz już na 100000000000000000000% kicha 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 15 dco 20.30, wlaśnie uplywa 3 doba, a owu pewnie jutro albo pojutrze 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co mi poprawia humor to Twoja dzisejsza wiadomośc i świadomość, że w grudniu też chyba zaszlam , przy ostatnich przytulankach w 15 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
Inka gratulacje!!!!! Trzymaj się mamusiu i uważaj na fasolkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
Ja również należe do starających się.Niestety w tym miesiącu chyba nic nie wyjdzie:-( Staramy się dopiero pierwszy miesiąc.Przez 10 dni myślalam, że udalo się. Objawy wręcz książkowe.@ mam dostać 6.04.No ale dzisiaj zacząl się ból podbrzusza okresowy no i ten cholerny śluz. Zrobilam 2 testy i nawet w minimalnym stopniu nie pojawila się ta druga.Zobaczymy, ale już raczej domyślam się, że nie tym razem. Beta jak samopoczucie? Jaki masz śluz?Trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily=> jeszcze nic straconego. Gdyby to było wszystko takie proste to niebyłoby wpadek z dziewczynkami :D Ja cały czas podkreślam jak ma wyjść coś z tego to wyjdzie, dałaś szansę na poczęcie. A jak śluz??? A może to jednak coś z tymi testami nie było ok?? Oby jutro była u Ciebie owulka. Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw do AGULI, milo nam że do nas wpadlaś i zwierzylaś sie ze swoich starań. Trzymamy za Ciebie kciuki...pierwsze koty za ploty, jeżeli chcesz sie z nami cieszyc kolejnymi (mam ndzieje ostatnimi już) starankami to witam Cie w imieniu dziewczynek i serdecznie zapraszam :) SYLWUNIU no tak żeby to bylo takie latwe, nie udalo sie wiem to na 10000000000000000000000000% i nic już tego nie zmieni. Trudno próbuje w nastepnym miesiącu. Ten 2007 rok nie byl dla mnie laskawy i dobrze że teraz zaczynamy porody na styczeń. Nie no nie wszystkie bo mslę, że jeszcze conajmniej 2 osoby spadną do tabelki niżej i będą sie cieszyc swoimi maleństwami na świeta, ale będzie czadowo!!! :) :) :). Nie wiem czy przygotuje coś na świeta bo pewnie będę siedziala przed kompem i czekala na wiadomości z porodowej sali :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mój husband już przyjechal, synek zweszyl go przez okno, pewnie zaraz pójdziemy na rowe z malym, średnio mi się chce, ale obowiązki czekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily to będziesz miala teraz najdłuższe 2 tygodnie....... ale myślę, że nic straconego, może akurat. Szkoda, że nie poszłaś na monitoring, ale pamiętam jak w grudniu pisałaś, że lekarz też Ci coś wspominał o dophastonie na przyszlośc....Może powinnaś sie do niego wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×