Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

agula trzeba miec nadzieje do konca ,bo nadzieja umiera ostatnia;),pokuni ale jak ty taki maraton 6 dniowy zrobiłas to wcale sie nie dziwie ze dni płodnych widziałas;) bo przeciez sluz po stosunku nie jest miarodajny ,on zawsze wyglada jak płodny:) taj janeczko ja lubie hurt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka jak masz wyzsza tempke czyli 37.0. to znaczy ze owulka na pewno była:D jak bys nie miała owulki to tempka nisko by sie utrzymywała..........🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momiś= ale jak nic nie wyjdzie z tego maratonu to chyba mega doła zalicze:( przecież ja sie wykończe ,a mąż sie za bbardzo przyzwyczaji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś= no narazie trzyma sie na 37.2 ide na moment zapalić świece w latarenkach ,zaraz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka jak maz sie przyzwyczaił ty tez powinnas:D ach pokuniu jak jutro zrobisz test to bedziesz wiedziała na czym stoisz:D ajak wyjdzie poz to superowo:D a jak nie przynajmniej nastawisz sie duchowo na dalsze maratony:) co ty na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś=kochana jutro to jeszcze zawcześnie , bo wiesz jak było w tamtym mc poczekam do 32dc jak nie przyjdzie ta wstręciucha to zrobie test!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko....ło matko no dobra pokuniu:( poczekamy ach..... ale co jaki sluz inny zmieniony ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś= tak zmiana w stopce bo mi suwaczek podupadł:D a co do mąża to on jest uchachany ale ja nie jestem az tak! chyba w następnym mc zastosuje tak jak begusia złoty strzał jak ona to pisze:D i może wtedy coś z tego wyjdzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko ano sie nakrecamy:D Ja juz oczywiscie z Wami :D a co tam ;) a jak dziewczyny swieta spedzacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka= ja tak jak ineczka 26dc! no nakręcać to my sie potrafimy:D oj tak:D a ty który??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś = no jakiś sie tam od czasu do czasu pojawia ,raczej płynny mleczny. a święta ja jak zwykle spędzę między mamą a teściową a w 2 dzień świąt to sama z Pawciem będę bo mój do roboty na cały dzień idzie! ale też pewnie do mamci pojade:D kurcze jak bym chciała nie dostać @ do niedzieli :) i gdyby to sie okazało że to to.... prawie na święta ,nigdy bym ich nie zapomniała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus - 29dc. Do najduzszego jeszcze 3 dni Moni = rodzinnie. Uwielbiam święta, choc Boże Narodzenie bardziej, szkoda, że wszystko robi się takie marketowe,przereklamowane, tłum ludzi w sklepach, a to tylko jeden dzień sumie więcej niż w normalnym tygodniu. Gdzieś gubi się to co najważniejsze. Dziewczynki, ide teraz na czuwanie, zajrze wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
poka ja też mialam niezly maraotn:-) Moj mąż bardzo szczęśliwy:-) Za 5 dni okaże się czy maraotn byl skuteczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
Moni a pro po zachcianek to chodzilo mi o to, że fajnie byloby żeby kazda z nas byla w ciąży i pisala na ten, miedzy innymi temat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula= no mój to już sie szykuje do dorabiania jak to on mówi:D a ja już mam dośc jestgem już zmęczona tymi przytulankami o określonym czasie :( to juz 5cykl i też pewnie bezowocny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko=> ale przecież Ty wiesz kiedy miałaś owulację mniej więcej, to chyba wiesz kiedy @ ma nie przyjść. Ja myślę, że nie ma innego wytłumaczenia tej kreseczki. gdyby wyszła ona po 5 godzinach to wiadomo, że nie, ale po 10 min. Przecież już nieraz robiłaś testy i co Ci się pokazało po 10 min??? Napewno nic :D Poka=> kobiety które nie widzą u siebie śluzu też zachodzą w ciąże :D Ineczko=> to na ile dni przed owulacją zakończyłaś staranka na 3, czy 4 ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie sie jeszcze powstrzymuję ale już niedługo zacznę.....marudzic jak to w ciąży!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
Oj poka doskonale rozumiem! Ja już po 5 dniu milam dosyć:-) A jutro przyjeżdża mąż i już przez telefon odgraża się, że to nie koniec robotki:-) Poka a jak u Ciebie samopoczucie? Z tego co przeczytalam, to w podobnym czasie możemy dostać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dobranoc🖐️ do jutra ach ....ale dzis super tu było ,zreszta jak co dzien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia pamiętasz, ze wyjeżdzaliśmy do Berlina na moje urodziny i właśnie wtedy 18.marca rano tak ok. 9-10 były ostatnie przytulanka, testy wychodzily jeszcze ujemne. We wtorek bolał mnie brzuch tak owulacyjnie, ok 16 bylam u gin i mój pęcherzyk miał 21mm. Brzuch mnie bolał do pożna w nocy więc nie wiem czy pękł jeszcze we wtorek czy w środe nad ranem. W czwartek nie było po nim śladu.... więc mogę liczyc dwie pełne doby czyli 48 godzin + minimum 8-9 godzin jeśli pękl by od razu po wizycie, ale ból czułam dużej.... moze trochę za malo- nic już teraz nie zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula = ja to chyba tylko od czasu do czasu czuję brzuch i czasami mnie coś w piersiach zaszczypie i nic innego :( tempka 37.2 ja miałam cykle raczej 28dni ale w tamtym mc przeciągnoł mi sie na 32 dni więc nie bardzo wiem jaki ten będzie ,dziś 26dc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
Inko, Ty jako ta która zaszla w ciążę, powiedz mi czy masz kuleczkę w brzuchu?I czy masz trochę śluzu czy też zupelnie suchutko? Wlaśnie ta kuleczka daje mi znać o sobie - tętni i gniecie, aż nogę muszę prostować żeby bylo wygodniej:-) Kurcze ja chyba ciągle mam nadzieje! Masz rację Moni - ona nigdy nie umiera:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno mój M. mnie straszu, że dziecko będzie mówilo po niemiecku.... i karze mi szlifowac mój niemiecki bo się z nim nie dogadam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula730
Poka może .... Fajnie byloby! Trzymam kciuki! Bo ten mąż to Ciebie wykończy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula u mnie raczej śluzu mało... ale dziewczyny pisały wprost o powodzi śluzu jako o pierwszym objawie ciąży. Co do \"kulki\" to zauważylam coś w rodzaju skórczy ale staram sie wtedy na chwilę położyc i rozlużnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×