Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Poka napisalaś, ze jak dostaniesz@ ale to jeszcze troche potrwa, więc dopisalam \" jakieś 12 miesięcy\" - haha... nie łapiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko= no teraz to tak:D:D:D jakaś niekumata jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko= w 13dc był spadek ,i potem pomalutku do góry cały czas to już jakieś 14 dni dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka nie tylko ty ja tez nie skumałam inki;) ale juz ok inka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam nasza Nastka sie miewa na urlopiku:) fajnie jakby miala gdzies dostep do netu.....tak pewnie nie ma pojecia ze u nas na topiku wiosna zawitala:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka jak czytałam to o tym samym pomyślałam haha dobre Sylwia ja działałam z testami i właśnie po testach wiem o owu ,bo śluzu praktycznie nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_mama_ala
witam chciałabym sie dowiedziec jak sie zachowuje organizm w 8/9 tyg. ciaży? co sie ze mna dzieje i jakie moge miec dolegliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni ty to jesteś kusicielka :P ,ale swoją drogą Pokuś czas na test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ,znykam na chwile ,bo siostra na kawke przyjechała:) mam nadzieje ze jeszcze będziecie jak przyjde:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli dzis masz 15 dzien podwyzszonej tempki???:D:D:D oj oj..... jeszcze jutro i mozna by rzec\"ksiazkowo\" oczywiscie ze to fasolka:D:D:D❤️ kochana trzymam mocno kciuki .....cos mi podpowiada ze lecisz nastepna na dolna \"poleczke\":D mowia ze 16 dzien podwyzszonej tempki moze swiadczyc o ciazy.... chyba ze jestes przeziebiona albo cos w tym stylu:)ale nic o tym nie piszesz ...wiec?????????????????????????????????????????????????????????/:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka pośpieszyla byś sie z tym testem bo inaczej nie zdążysz do \"domu na świeta.....\" Janeczka i Bega to samo.... Dziewczyny czytalam te posty z 20 marca i NIE MA RADY BEGA MUSI BYć W CIĄŻY!!!!!! tylko trzeba by ją chyba powiązac, zeby nie szalala... bo w dni przypadającej miesiączki trzeba na siebie uważac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_mama_ala
odp mi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily👄 Ineczko Swieta Racja.....tylko jak Tu Bege uwiazac???:D mloda mama 🖐️ oj obiawy to kazda ma indywidualne....sporo by tu wymieniac jakby wziasc wszystkie wypisywac:) ale czytalam wiele topikow gdzie wlasnie byl temat\"objawy na poczatku ciazy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://od-poczecia.blogx.pl/ http://twoja-ciaza.com.pl/czlowiek.html A tu wrażenia jedenj mamy 8 tydzień Mogłabym spać 24 h, tyłek boli mnie od domięśniowego kaprogestu, który przyjmuję co 5 dni, mdłości miewam lekkie, małp nie rzucałam jeszcze ani razu, na widok mięsa w Piotrze i Pawle uciekam w regały z herbatą, po deszczu powietrze na Wildzie śmierdzi intensywnie mokrym psem, nie wiem, czy już wspominałam, że ciągle chce mi się spać, najbardziej, oczywiście w pracy, produkuję czarne scenariusze ‘nawszelkiwypadek’, mama na mnie krzyczy, że ja zawsze taka pesymistka, a ja krzyczę na nią, że ona zawsze taka głupio-optymistka, a potem przyznaję jej rację, bo przecież w końcu usłyszałam echa obu serduszek (Jezu, jak to brzmi), chce mi się spać, ciągle, spanie to moje nowe hobby, powołanie, misja, cel w życiu, mecz Francja-Chorwacja obejrzałam na białej sali, przyjmując do wiadomości tylko Marsyliankę, a potem odpłynęłam, a na wtorkowym usg miałam ochotę, jak Rachel, rozryczeć się, gdy pan doktor-profesor-150-zeta-za-wizytę, jeżdząc kursorem po moich dzieciach mówił, ‘widzi pani, tu, tu bije serduszko’, a ja nic nie widziałam, choć wydawało mi się, że widzę jakieś mikroskopijne pulsowanie, i mówię ‘wierzę panu’, a on krzyczy, że mam widzieć, a nie wierzyć, no, to chyba naprawdę zobaczyłam, aż przełączył na fonię, a ja wtedy tylko ‘o Boże’ i prawie rynna, chce mi się spać, spać, spać, dobranoc. 18.06.2004, june

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Daily ,powiedz kochana co u ciebie masz już owu , bo u mnie cykl wariuje nie mam śluzu a 2 krechy na teście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_mama_ala
czytałam ten kalendarz i jakos mi nie pomógł za bardzo opisuja co z dzieckiem:P chciałabym wiedziec czy mogłabym zaszkodzisc teraz dziecku jak np. czały zcas spie na brzuchu? bo nie wiedziałam =/ dzis rano przekreciłąm sie na brzuch i tak lezałam chwile i brzuch mnie zacał bolec to sie obkreciłam na bok i tak mnie cos pociagneło i całe podbrzusze mnie tak polało ze nie mogałm sie w ogole ruszyc i tak chyba przez poł godziny a teraz to mnie jeszcze tak pobolewa nie wiem co sie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOKO sorry ale poddalam sie, nawet rano testu już nie zrobilam , ale tempka taka jak przed owulką, i z niej wnioskuje, że owu dopiero będzie. Reszta jest do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda mama tu ponad 80% to wlasnie pragnace zajsc w ciaze..... ja przynajmniej w kazdej ciazy czulam sie calkiem inaczej...wiec trudno mi opisac jak to bylo.... ale w pierwszej ciazy czulam sie rewelacyjnie....nie przypuszalam ze jestem ...pamietam tylko ze plakalam z byle powodu... w drugiej tez...podobnie a w trzeciej....wsszystko mi smierdzialo....strasznie....mdlilo mnie...i bylam spiaca.....siusiu kilka razy w nocy...a w dzien co chwilke....... wiec sama widzisz....roznie z tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha czyli jeszcze nie ma ,bo ja sie dziś przeraziłam jak zobaczyłam ta 2 krechę bo przytulanki były wczoraj między 9-10 rano i myślałam ,że niedługo owu bedzie ,ale jest nadzieja ,że chociaż może ze 2 dni poczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_mama_ala
aha a teraz mi napiszcie czy mogłam jakos zaszkodzic tym dzisiejszym rankiem? bo boli mnie brzuch cały zcas lekki ucisk albo jazda trzesacym sie autobusem to jest dla mnie tragedia =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz jakies obawy i bol to w tym wypadku uwazam ze powinnas isc..albo przynajmniej zadzwonic do swojego lekarza...wtedy bedziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamao nie przejmuj sie, nie jesteś w stanie zaszkodzic dziecku spaniem na brzuchu w tak wczesnym stadium ciąży!!! Jeśli boli cię brzuch to poleż, zwróc uwagę czy nie plamisz, nie stresuj się. Jeśli to 8 tydzień to czas kolejnej miesiączki i powinnaś sie bardziej oszczedzac w tym czasie. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to powinnaś udac sie do lekarza. Daily jak jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_mama_ala
jutro ide do lekarza ale nieceierpliwie sie i chciałabym juz cos wiedziec ale nie mam zadnych krwawien ale takie lekkie kłócia co chwile i ten ból ale to jak tak cos mi uciska byle co nawet spodnie mi przeszkadzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_mama_ala
Inka67 to mnie uspokoiłas dzieki :) ja własnei sie przestraszyłam bo słyszałam ze te tyg. sa najwazniejsze i byle co moze zaszkodzic ze potem rodza sie dzieci z wadami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może idż dzisiaj do lekarza? A już konietrznie powinnaś do niego jak bolałby Cię mocno dolny odcinek kręgosłupa. Jeśli nie możesz iśc do lekarza to jedż do szpitala- lepiej dmuchac na zimne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×