Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Gość młoda_mama_ala
poczekam do jutra z bólu nie umieram ale mam dzis strasznie wzdety jak bym juz była gdzies w 4 miesiacu czy nie wiem w którym to tak widac ale brzusio duzy ejst to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_mama_ala
jest tu jeszcze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj fatlny dzień, rano zrobilam wszystko żeby ściąć sie z mężem. No i sie udalo on jest pbrażony aja wściekla. A co najgorsze ja czekam na plodny śluz a tu biale mleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fatalna pogoda, zomno i deszczowo, a mnie muli na spanie. Muszę kawkę sobie zrobić :) Młoda mama=> dla mnie to typowe objawy ciążowe. Jednak jak masz jakieś wątpliwości to tylko learz jest w stanie Tobie pomóc :D Poka=> czyli powinnaś mieć już @. Przecież druga faza cyklu jest niezmienna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć SYLWIA jak tam pogoda w GDYNi bo u nas strasznie zimno dzisiaj, przynajmniej dla mnie.Moni a tak jakie masz odczucia co do pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci są obrzydliwe
Nie lubie dzieci nie będę miała dzieci..rozumiem 1 albo 2 dzieci ale 4 czy 5 oszaleliście..a później mówią \" nie mam pieniędzy na utrzymanie dziecka\" to po co je chciałaś żeby teraz było głodne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily=> zimno strasznie :( Malutka jakaś jest dzisiaj płaczliwa. Ach nie wiem jak ja się wyrobię na te święta :( Sama jestem popołudniami w domu, mąż pracuje. A dzisiaj już środa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily to chyba już masz po owulacji... Ubranka slodziutkie, też dzisiaj o mało nie pokupilam na allegro.... muszę sie strasznie powstrzymywac... już miałam kupic....ale.... może zaczekam chociaż ze 4 miechy ( to wiecznośc - z mojej perspektywy) U mnie też pogoda sie troszkę schrzanila Czy Wy też nie widzicie pomarańczowych wpisów??? Chyba mam jakiś program co je kasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D chyba dni mi się pomyliły :D {rzecież dziś wtorek, nie wiem dlaczego od rana wydaje mi się, że środa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiu chrzań to wszystko, nie dzis to jutro przaca nie zając .... Malutka szybko rośnie i musisz sie cieszyc jej każdym dniem, bo nigdy juz go nie wrócisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci są obrzydliwe
jakie wy jesteście zabawne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój sposób na orange ZLEWKA KONEWKA, chyba że ktoś pcha sie z buciorami w moje życie to nie omieszkam puścić riposty. Dlaczego myslisz że jestem po owu?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wczoraj wydawalo sie że jest wtorek.... A w czwartek idę do lekarki już sie nie mogę doczekac, co jest dziwne bo zawsze musialam sie nastrajac kilka dni przed wizytą u ginekologa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie ostatnie ubranka które kupilam dla Ali, bylo cudne. Aż żal bylo mi sie z nimi rozstawać. tamte byly nowe te sa używane więc Ali ich nie dam, ale przynjmniej naciesze wzrok a potem może komuś oddam jak nie doczekam sie córci, może Ince . :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wtedy zmienia sie konsystencja śluzu...Przed jest lekko mazisty niby nie rozciągliwy ale śliski a po wodnisty... tak przynajmniej wynika z moich notatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka=>tym razem będzie wszystko dobrze :D Musi być. A już w ok. 16, 17 tygodniu jeżeli masz dobrego lekarza, można sprawdzić płeć maleństwa. Wtedy sobie zaszalejesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moje drogie.... mam jak zwykle malo czasu i do dupy nastroj poza tym wszystko jakos mi sie nie uklada tak jak bym chciala wiec wpadlam na chwilke.. przede wszystkim ineczko dbaj o siebie ! ❤️ 🌼 ❤️ no i druga sprawa chce sie podziecic z wami ...u mnie jak w szwajcarskim segarkujednak po 14 dniach od owu (wszystko tak jak bylo) przyszla dzis o 8.2 rano moja ulubienica czerwona... nie zdziwilam sie na jej widok wcale co najwyzej dobila moj i tak nadszarpniety dzis humor... w dodatku jakos brzuch mnie boli wstretnie i do konca dnia pozostalo jeszcze sporo czasu a ja mam dwie wazne sprawy do zalatwienia i nie wiem jak uda mi sie je zalatwic, jesli pojda zle to znaczy, ze pechowa jakas jestem... poza tym dennym moim humorem jest ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam ostanio emotikonkę _ BEKSĘ, przydala by mi sie jeszcze taka buźka rwaća wlosy z glowy.... o tak w takim jestem stanie od 3 dni 😭. ale będzie OK, musze tylko wyluzować, po tylu miesiącach mam kolejny kryzys 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla kwietniowa
Witajcie dziewczyny. Chciałabym się was coś poradzić. A mianowicie: przez ostatnie pół roku miałam cykle 28 dniowe (wyjatek jakieś trzy miesiące temu, cykl trwał 31 dni) dzisiaj mija właśnie 31 dc a @ jak nie było tak nie ma. Brzuch mnie pobolewa jak na okres już od paru dni a piersi jak zwykle od ponad dwóch tygodni. tylko że ten ból piersi jest jakis inny niż zawsze, jakby mniejszy i bolą mnie tylko przy dotyku, a wcześniej nie mogłam nawet rąk do góry podnieść. Od paru dni zaczeła mi się strasznie łuszczyć skóra na sutkach, normalnie same zadziorki są. Takbym chciała aby to były objawy ciąży. Jutro robię test z samego rana, jesli oczywiście wcześniej nie przyjdzie @. Czy wy też miałyście coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily=> a może jednak miałaś owulkę wtedy kiedy bolał Ciebie brzuch. Pamiętasz robiłaś wtedy przysiady. Beguniu=> przykro mi, że ta paskuda przyszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguniu prześlij daily swoje smutki jeszcze mam troche miejsca na barkach. Walczę ze swoimi demonami moge i z Twoimi :) A tak na marginesie tęsknie za Toba, odzywaj sie częściej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo mnie tak cycuchy prawie 3 tygodnie lekko pobolewaly wlaśnie przy dotyku kiedy bylam w ciąży w grudniu i zero innych objawów. Zrób koniecznie test, czekamy na super wieści od CIEBIE bo chyba tylko na takie sie zanosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuniu Ty zawsze jesteś lekastwem na moje smutki, ale nie mam już sily gadac o tym cyklu bo mi sie ryczeć chce. pogadajmy o czymś przyjemniejszym :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakoś strasznie dużo osóbe nas czyta, dziwne to uczucie, czy WY też tak to odbieracie, może to dobry pomysl z przeniesieniem sie na jakieś zakodowane forum jak radzila wcześniej chyba ENEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×