Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

nata dzieki Bogu,twoj synek jest zdrowy. co do fasolek to uwielbiam je a zwlaszcza zuzia lalak nie duza:P puszek -okruszek ,mala smutna krolewna ,bursztynek to moje hity :) i co dziewczyny z tym spotkaniem?zadna mi nie odpisalal wiec chyb nici:( zycze milej soboty a zuzka probowala sie podniesc za szczebelki dzis rano:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć JA kilkam z pracy :-( *****Nata Super ze łukaszek jest zdrowy. Ta pomarańcza nas wystaraszyła. Ale każda z nas miała nadzieję ze to nieprawda. Duzo siły i wytrwałości życze Tobie i dla Łukaszka. 😘 Spotkanie JA jestm i byłam za! Trzeba wybrać miejsce i termin. Nie obiecuję zbyt wiele. Mój urlop jest uzalezniony od pracowdawcy. Najpierw on sobie ustala a potem my między sobą. Nas mało w firmie pracuje więc zawsze któraś z nas musi być. A urlop mojego męża .... hmmm.... ma rozłozony na cały rok i nie jesteśmy pewni czy w tym roku dostanie w \"wakacje\". Miał w tamtym ponad 2 tygodnie jak ja urodziłam wiec w tym roku przepada jego kolejka na długi wypoczynek latem. Ale i tak planujemy sie wyrwać nad morze z DAmienkiem, chociaż na weekend. Ale sie rozpisąłyśie o tych pioseneczkach. Mój Damian ma biegunkę po antybiotyku, co pierdnie to z kupą. Musze dawac mu duzo wody bo soków nie pija. A te jego pojenie to czysta męczarnia bo pije tylko łyżeczką :-( Musze mu kupić coś w rodzaju Laktaral. Dobra uciekam bo mam petentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiasz zdrowka damiankowi zycze szybkiego powrotu do domku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Napewno wrócę nie szybciej niz 15:30 :-( Jutro tez tak samo. I weekedn z głowy. Stracony jak nie wiem co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to rzeczywiscie przechlapane.niewiem jak u ciebie ale u mnie slonko pieknie swieci.za godzinke wychodze z mloda na spacer . tak bardzo chce juz wiosny i zrzucic te wszystkie grube ciuchy choc prawde mowiac zima w tym roku byla lagodna.na szczescie:) dziewczyny a gdzue reszta? milego weekendu a🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a polecam dzis na tvn film \"zielona mila\" ryczalam jak bobr😭 o 21,45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Nata - dzięki Bogu, że sie odezwałaś!!! A najważniejsze, że wszystko w porządku z Łukaszkiem, bo przyznam, że sie martwiłam, bo tak nagle zniknęłaś z forum... Ale i tak nie wierzyłam pomarańczy w te brednie co wypisywała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>edyta28 - też płakałam jak dziecko na tym filmie. Będe chciała dziś jeszcze raz obejrzeć \"zieloną mile\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam już zamówiony wózek Graco. Jak na pierwszy rzut oka jest całkiem fajny, zobaczymy jak sie sprawdzi w urzytkowaniu. Krzyś teraz śpi, ale za godzinkę planujemy iść na spacerek (i na budowe ;)) , bo pogoda jest typowo wiosenna!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Kalla ****Karo U was słońce a u nas leje :-( Piję kawę i podczytuje was jak narazie na bieżąco. Fakt te ubieranie sie w kurtki już zbrzydło. 😠 Ale musze przyznać ze i tak w tym roku zima była krótka. Podobno juz ma nie wracac :D Ale jak wiadomo to różnie bywa. Zilona mila-fajny fim, szkoda ze tak późno sie zaczyna a tym samym póxno sie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Kalla Z nowym wózkiem? Przeczytaj instrukcję obsługi. Może ma opcje i bajery o których nie wiesz. Wasze dzieci na spcerze interesują sie samochodami bo mój DAmian aż sam brumczy, aż sie zapluwa. Wodzi za autem nie tylko wzrokiem ale i całą głową. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>basiasz, współczuje Ci chodzić w weekendy do pracy (ja na szczęście mam soboty i niedziele wolne, no chyba, że jest losowa sytuacja, niecierpiąca zwłoki :P to trzeba iść). Zawsze chodziś do pracy w weekendy? Pewnie później masz wolne dni w tygodniu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z basior
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>basiasz co prawda nie dostałam instrukcji do wózka (gwarancje, rachunek i katalog), ale pewnie minie troche czasu jak \"rozgryze\" wszystkie bajery w wózku ;) Przyznam, że nie wiem jak Krzyś reaguje na samochody, bo w tygodniu mama z nim wychodzi na spacery. A do tej pory ja brałam go w wózku głębokim na spacerki i zazwyczaj zaraz strzelała sobie drzemkę na świeżym powietrzu. Dziś go poobserwuje ;) AAAA... dziś Krzyś mnie dosłownie zaskoczył, a nawet wystraszył. Wyobraźcie sobie, że synek siedział sobie w łózeczku i bawił sie zabawkami, ja w tym czasie prasowałam ubrania. Nagle zobaczyłam co on robi, a ten stoi (na nóżkach!!) w łóżeczku i trzyma sie sie szczebelek. Ja troche taka panikara jestem, no wiec na kilka sekund ;) serce mi staneło z wrażenia i zaskoczenia. Nie wiedziałam przez sekunde czy rzucać żelasko i biegnąć go łapać, a żeby nie spadł i żeby sie nie potukł czy sie cieszyć z tego co zobaczyłam. Stał tak na nóżkach dorą minutę, po czym sobie usiadł :) Zaskakuje mnie ten mój kochany chłopak z dnia na dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Kalla Ja zawsze pracuję w weekendy - mam co drugi weekend do pracy i raz mam wolny wtorek a raz poniedziałek. Po weekendzie mam wolny ponidziałek. Musze zmienić pracę bo od września chce iść na studia i każdy weekend spędzac poza domem?!!!!!! BEz synka!!!!!! Nie. Więc albo zmienię pracę albo nie ide sie uczyć. Tak wiele rzeczy mnie omija, które mój syn robi poraz pierwszy ze zazdroszce babciom, które pilnują go na zmianę. Fajnie, ze Krzyś już staną sam w łóżeczku. Uważaj. Bo jak nabierze odwagi to będzie jak mój Damian - zacznie ruszać sie coraz bardziej na tych nogach, machać dupką i odrywać rączki i boję sie aby nie buchnął w szczebelki. Już parę razy sie zdarzyło. No i przy okazji aby nie wybił tych swoich ślicznych siedmiu ząbeczków. No wałśnie gdzie jest basior i kupa innych dziewczyn, które z nami dawniej pisały. Odezwijcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....7...... .. 9280....ok 86 .. mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....2........ ..8400......76 Magda125..Anna....13.07.06....3500....56......2......... .................. ognik........Igor....15.07.06....3200.....53......2..... .........8300.....77 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2...... .. ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................... Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700.....cm. małaHPW...Natalia..31.07.06....4100...58......2........o k.9kg....84cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz z zupełności racje - trzeba mieć oczy wokół głowy pilnując dziecka. Zauważyłam, że Twój Damian ma najwięcej ząbków :) z lipcowych dzieci na forum :) Chyba uroczo wyglądają te ząbki w małej buźce ;) !!! My narazie świętujemy z 1 zabkem!! Też kiedyś zastanawiałam sie nad basior i filipski co sie z nimi dzieje, bo sie już od dłuuuugiego czasu nie pojawiają na topiku. A może nic nie piszą a na czytają??? Korzystam z okazji, że znalazłaś tabelke i uaktualnie dane Krzysia... NICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM Kalla........Krzyś....02.07.06....3380......57......1.........9200.......ok.80/86 basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....7...... .. 9280....ok 86 .. mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....2........ ..8400......76 Magda125..Anna....13.07.06....3500....56......2......... .................. ognik........Igor....15.07.06....3200.....53......2..... .........8300.....77 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2...... .. ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................... Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......2........ ...8700.....cm. małaHPW...Natalia..31.07.06....4100...58......2........o k.9kg....84cm Dobra... uciekam na spacer, bo synek sie obudził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Kalla Faktycznie te ząbale fantastycznie wyglądają.Szczególnie te 4 na górze. Coraz bardziej wystają. A takie one bialutkie i jedyneczki szerokie. Taki on śmieszny :P A jego usmiech fajniutki. A najgorzej, że uwielbia gryźć. Az odbijają sie na skórze ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Alanek właśnie zmościł sie do spanka razem z tatuśkiem a ja mam chwilkę to was odwiedzam. Basiasz dużo zdrówka dla małego. No właśnie nasze dzieci rwą sie na nóżki ze szok. Alanek tak szaleje ze dzisiaj rano jak sie obudził od razu sobie raczkował a ja jeszcze drzemałam,mały śpi ze mną na łóżku no i tak sobie pełzał a tu nagłe łup i guz na głowie jak sie patrzy,Alanek rąbnął głową w ściane choc i tak obłożeni jesteśmy naokoło poduchami i założyłam ochraniacz z łożeczka na moje łóżko bo inaczej nie da rady ,mały cały czas śmiga. Edyto wiesz ze ja na spotkanie jak najbardziej na TAK nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa to Magda125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! No ale sie rozpisalyscie widze ze ostatno nasze forum ruszylo o super!!! Nata witamy no i szczescie ze to tylko wymysl jakies pomaranczki i ze wszystko u ciebie i rodzinki ok!!!! No super dziewczyny ze maluszki maja takie postepy moj maly tez dzwiga sie w lozeczku i czesto sie udezy ale coz taka kolej rzeczy niestety.... Bylam dzisiaj u fryzjera no i nawet niezle jestem zadowolona!!!!! No praca w weekendy to nie jest ciekawe!!!! Współczuje!!! A jesli chodzi o piosenki fasolek to super dzisiaj sluchalam z dziecmi i sobie spiewalismy!!! Dobra narazie uciekam.... Papappa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i jeszcze cos zapozyczone od czerwcowek , wlasnie ta piosenke bardzo lubilam!!! A wy ja znacie???? Jesteśmy jagódki, czarne jagódki, mieszkamy w lasach zielonych, zielonych, oczka mamy czarne, buźki granatowe, a sukienki są zielone i seledynowe. A kiedy dzień nadchodzi, dzień nadchodzi, idziemy na jagody, na jagody, a nasze czarne serca, czarne serca biją nam radośnie: bum tarara bum! A kiedy dzień nadchodzi, dzień nadchodzi, idziemy na jagody, na jagody, a nasze czarne serca, czarne serca biją nam radośnie: bum tarara bum! Jesteśmy jagódki, czarne jagódki, mieszkamy w lasach zielonych, zielonych, noski mamy śmieszne, rączki granatowe, a czapeczki tez nosimy, kiedy zimno w głowę. A kiedy dzień nadchodzi, dzień nadchodzi, idziemy na jagody, na jagody, a nasze czarne serca, czarne serca biją nam radośnie: bum tarara bum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mamusia77-ja ją bynajmniej znam.Bardzo ją lubie :) Mam ją na plycie z innymi pioseneczkami.Kiedys ją kupilam w gazecie.swietna plyta. Ja dzisiaj poraz pierwszy wzielam na dworek Oliwke w spacerowce.Ale sie cieszyla, obserwowala ta moja dziecina wszystko :) Bardzo sie jej podobalo i mi rowniez :) U nas dzisiaj bylo cieplutko bo az 10C a moze i nawet wiecej...tak wiec ubralam jej nowa kurteczke ktora jest przejsciowa kurteczka z zimy na wiosne. Jest swietna, ma zameczke ktory jest zabezieczony tak zeby u gory w brodkę nie uwierala, ma dodatkowo jeszscze zatrzaski.Naprawde jest rewelacyjna. Akurat bedzie miala na teraz i poczatek wiosny. Jesli chcecie podpatrzec, to zapraszam na bobasy,tam jest kilka nowych zdjęc.Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za troskę dziewczyny. O jagódkach piosenkę znam. Na dzisiaj kończe pisanie i czytanie i sie wyłączam. Dobrej nocki wam życze. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska 👄..Olivka sliczna 🌻..ale musze ci cos napisac . ..prosze .. wez to do serca ..Olivka powinna lezec w szelkach czyli zabezpieczona .Nie jestes w stanie wyczuc momentu kiedy sie zlapie za bok wozka i przechyli lub usiadzie i wypadnie . Uwierz mi ..dzieci sa nieobliczalne . Patusia robila to na moich oczach ..ale juz od miesiaca od dwoch miesiecy obowiazkowo wozek + szelki !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio-tak wiem o tym.Zawsze ją zapinam w szelki,nawet w krzeselku do karmienia także,czy w lezaczku.Ale akurat kiedy krecilam ten filmik mala byla bez przypięcia,bo byla caly czas pod moim okiem,tak wiec spokojnie.... Ale dzięki za troskę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska ..:)...no to ..kamien z serca ..! Ja zawsze widze oczami wyobrazni ..to co moze byc \"potem\"..:) Ty tez pewnie wiesz ..pracowalam na urazowce dzieciecej ..wiec mam zboczenie zawodowe !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to samo patrze oczyma wyobrazni...w koncu mam 8 lat prawko a za kolkiem tez trzeba miec oczy dookola siebie i olbrzymią wyobrażnie .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść. Miałam złą noc. Damian często sie budził i marudził. Wstał o 6:00. A ja jestem w pracy. I jak narazie musze dojsc do siebie. Piję kawkę. I wpadłam do was. A tu pustki. :-( Musze wam powiedziec ze zawsze w weekendy są pustki. Jak byłyśmy w ciązy a ja pracowałam w te soboty i niedziele i miałam czas aby do was zaglądać to was nie ma :-( :-0 ale mam pecha. Życze wam miłej i słonecznej niedzieli 🌻 U nas od rana pada. Jutro mam wolne i ide z Damianem na kontrol. Mam nadzije ze wszystko jest juz ok. On sie czuje lepiej. Tylko ma sraczkę. Zaćczęłam dawać mu wczoraj Laktaral, mam nadzieję ze dzisiaj nie bedzie miał juz takiego rozwolnienia. Od tego ma aż odparzoną dupeczkę. Mimo iż po każdej kupie myje mu sie pupę. Myślę ze babcie tez to robia jak mnie nie ma. Wczoraj nawet pozwoliłam Damiankwoi raczkować bez pampersa i ubranka. FAjnie to wysgąldało. Mała chodząca dupeczka i te śliczne nóżki. Mój mąż stwierdził ze Damian boso dziwnie kuli paluszki raczkując i ze to jemu boli :P Przeciez dzieci tak mają :D Pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×