Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

Filipko no serio schowała do szafy, moze sama spodziewa sie dziecka :D hehehe dla mnie to strasznei dziwne bo skoro juz kazała kupic to niech by mu dala a nie chowa do szafy, bedzie tak jak z tym swterekiem co to niby zapomniala Kubie dac a jak sam wygrzebał to zaczela sie mętnie tlumaczyc ze zapomniala i wciskala go na niego a golym okiem widac bylo ze to rozmiar pewnie 68:) albo mu nie dala bo bała sie mojej reakcji hehe juz nei raz mówila do miśka ze niejedno by kupiła ale boi sie jak ja na to zareaguje hehe bo jak przez tydzien wszytskim wkoło nie bede opowiadala ze tesciowa cos kupila to bez sensu tak dawac, jak juz dac to tak zeby wszyscy o tym wiedzieli i sie zachwycali hehehehe no a o tych psycholach to zabraniam ci myslec podczas pobytu w Polsce, to czas dla ciebie i męza i koniec i bradzo fajnei ze twoja mama ma internet i bedziesz mogla do nas zagladac❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scorpio 🌻 dziekuje za komplementy w imieniu Kubusia, no jasne ze calusek od Boryska taki kumplowski hehe, nie chcialabym miec synowej płci męskiej hehe:D a z tymi suwaczkami cos im sie pokręcilo, Kubie tez co bądz wychodzilo wiec go usunęlam Scorpio a jak u ciebie sytuacja z tesciami? tesciowka dalej narzeka ze synowa wybrzydza z jedzeniem? a tesc dalej skacze z kamerą koło Boryska czy juz mu emerytury braklo na kasety?:P my to mamy przewalone z tymi tesciami i tylko pogratulowac im lojalnych syneczków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU ❤️❤️❤️ Hahaha kto wie?? Może Twój mąz się jeszcze jakiegoś rodzeństwa dorobi hahahaha :D :D Co za baba, najpierw kupuje a potem do szafy chowa. Ale sie usmiałam z tego :D a to że się boi to niezła wymówka aby nie kupowac Kubusiow prezentów haha, ehhh baba to ma umysł haha :D Oelj ja ciepłym m....no wiesz czym ;) Obiecuję że postaram się z calych sil nie myslec o tych pajacach w Polsce. To bedzie mój czas i miska ;) Scorpio Kochana dziekuje za fluidki, łapię :) ❤️❤️ Ucaluj ode mnie Boryska 👄 Na pewno slodko wyglada jak spi :) I przesylam Ci troszke słoneczka bo u mnie narazie go nie brakuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE JA TYLKO NA CHWILKE CZYTAM ZALEGLOSCI Z PRZERWAMI I PROSZE NIE ZAPOMINAJCIE O ZDJECIACH DLA MNIE BO NIC NIE DOSTAJE lileczka6@tlen.pl pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja tylko na sekundę ❤️ Nie zdążę przeczytać tego co napisałyście, zaległości nadrobię w weekend bo już wtedy będę miała internet :D Przesyłam Wam mnóstwo buziaczków i dziękuję wszystkim za fluidki :D Łapię!!! Doczytałam tylko że u Kubusia Nadziejki wszystko dobrze a wada nie jest aż tak groźna jak to mówili na początku. Kamień spadł mi z serca. Nareszcie dobra wiadomośc na forum :D Hura!!!!! Tak się cieszę. Wiem że wszystko będzie dobrze mam silne przeczucie :D Kochane jeszcze raz buziaczki 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Postaram się jeszcze zajrzeć przed weekendem do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** **** ************************ IV TABELKA DZIECIACZKÓW ******************************************************** **************************** Nick Mamy........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost 1.Zuzu……………….… Maciuś…………18 m 2.***HANIA*** ……..Jakub………..15m…… ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;….10500……81 3. Zuzia28…… ………Emilka…………15 m...........11,7 kg ....?? 4. Mojpka……………… Zuzia…………….15m 5.Lili……………….. Martynka…………13m........11500.....80 cm 6.Saffron….. ………..Antoś………….... 13m 7.Mandzia…. ……..Alicja……………..1 3m 8. Mi28…………….. Kubuś……………..12m 9.Aba………………… Wojtuś……………12m 10.Słonko………….. Alicja……………..12m 11.Julcia26……………Julia̷ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ……………..12m 12.Paty25………….. Melania…………..11m 13.Mina29…………… Kajetan……….11m 14.Jenefer25……… Julia…………….11m 15.Kingap……..……Oliwia…R 30;…..11m 16.Sissi………. …..Jakub……………10m 17.Kruszynka…… Weronika……………8m.....7200 kg..... 72 cm 18.KIKA27…….. …Natalia……………..8m....... 7800 kg......71 cm 19.Doris…………… Alicja……………….8m 20.Mlenka………….. Adaś……………..6m........9000...74 21.Nadziejka…….. Jakub……………….2m......4725 g 22.SCORPIO………..Borysek……8t ydzień....5380g.....62cm ******************************************************** **************************** Wiecie dziewczynki szkoda mi tych tabelek. Jakoś tak fajnie mi z nimi było. U nas wiele zmian. Emila w końcu zaczęła chodzić, a ja jestem w 35 TC i idę w piątek do szpitala na kroplówki bo mam znów cholestazę. Tylko teraz to mi szkoda Emilki. Nie wiem jak wytrzymam te 2 tygodnie bez mojej kruszynki. Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie te obecne i te przyszłe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziekuję za zyczenia dla Melanii. Prześlę Wam kilka nowych fotek. Haniu, Scorpio - mój adres to: kikosia@tlen.pl, proszę sobie zapisać i o mnie nie zapominać. :) Zuziu - fajnie, że się odezwałaś. Życzę Ci łatwego porodu i żeby czas rozłąki z Emilką szybko minął. Jak możesz to pokaż nam zdjęcie swojego Skarba. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/094e5808e958a3c1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fec1ae053555b4ac.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dbcd1b6a9402cafa.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ad9ea0b09f64c68.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be105d9bc04f77c2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Kolejna dobra wiadomość na topiczku :D Oto sms z rana od Koalki, napiszę dokładnie co napisała: \"DZIEWCZYNKA, ur. 19.04.2007r. godz. 5:17 waga 4900, długość 62cm\" Koalko G ❤️ R ❤️ A ❤️ T ❤️ U ❤️ L ❤️ U ❤️ J ❤️ Ę ❤️ !!!!!! Z tego co piszesz to ta Twoja córcia solidna babka jest!! Taaaaaaaaaaka duuuuuuuuuuuuża!!!! Tak się cieszę!!!!! Trzymajcie się ciepło i wypoczywajcie teraz. Wkoncu masz swoją niunię pezy sobie, cieszcie się sobą. A dziś to szczesliwa data, moja pzyjaciółka ma dzsiaj urodziny (25) a to cudowna osóbka jest. Ale się cieszę że Malutka już jest na świecie!!! HANIA miała rację! HANIU ❤️ Czy mogę Ci mówić \"wróżko\"?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty 🌼 Melania śliczna. I ma świetny rowerek. Podejrzewam że to prezent na roczek :) Widać że jej się podoba :) OLI 🌼 Widzę że nie możesz bez nas żyć :D I bardzo dobrze, tak ma być ;) Ja też bez Was żyć nie mogę :) I dobrze że już w weekend będziesz miała necik :) Zuzia 🌼 Witaj :) Jak fajnie, że zajrzałaś :) Widzę że już niewiele Ci tej ciąży zostało i bedziemy mieli kolejne malenstwo na topiczku :) Szkoda tylko że musisz iść do szpitala :( Ucałuj od nas Emilkę, chetnie zobaczymy jakieś zdjęcia Twojej córci. I trzymam mocno kciuki za poród. Oby byl szybki i lekki. LILII ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale super Filipko nasze modlitwy i zaklęcia odgonily nieszczescia z topicu mam nadzieje ze teraz tylko same dobre rzeczy bedą sie tu dzialy a wrózka? no ja typowalam wczorajszy dzien wiec jednak sie nie sprawdziilo ale mysle ze jeden dzien poslizgu nei jest az tak istotny, najwazniejsze ze Koalka tuli juz swoją Nianie❤️ KOALKO ❤️❤️❤️OGROMNIASTE GRATULACJE I WIELKIE BUZIACZKI DLA NIANI 😘😘😘 juz nie moge sie doczekac jej zdjęc ale sie ciesze :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D zeby kazdy dzien takimi wiadomościami sie zaczynal sciskamy was z Kubusiem barrdzo mocno wczoraj dzwonila do mnei Nadziejka, jest duzo lepiej niz mówili lekarze w Toruniu, teraz czekają na konsultacje, Pani doktor ma sie zorientowac a terminach i ma dzwonic kiedy mają przyjechac, Kubuś sobie słodko gaworzył, Nadziejka tez w duzo lepszym humorze , bardzo milo mi sie z nią rozmawialo a w tym czasie jak sobei gadalysmy mój Kuba zrobil mi spustoszenie w kuchni:D powywalal wszystkie sztućce z szuflady, zabawki po calym domu poroznosil ale zjadl przy tym dwie kromki chleba z szynką wiec mu wybaczylam :) OLi ❤️❤️❤️ mam nadzieje ze brak internetu zrekompensujesz sobei w inny sposób, wykorzystując np. męza w wiadomym celu fluidkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ❤️❤️❤️ Zuziu witaj po latach:) widze ze emilka to juz duza pannica i waga nawet Kube przegonila, a tabelki nie zniknęly, zrobilysmy nowe i zaraz odszukam i pouzupelniam, gratulacje dla emilki, teraz to dopiero da mamie w kosc, a ciebie mi szkoda ze musisz isc do szpitala, ja mam uraz straszny, ale Emilka z tatą napewno bedą cie codziennie odwiedzac, Zuziu pokazuj nam zdjecia swojej krolewny trzymaj sie dzielnie i mam nadzieje ze jeszcze do nas zajrzysz przed porodem buziaczki 😘 Paty Lili zaraz uzup[elniam ksiazke adresową i wysylam wam kawalera, moze ktorejs pannie przypadnie do gustu ;) Paty a Melka to juiz taka duza panieneczka, sliczna po prostu, ucałuj ją ode mnie 😘 Filipko no nie tylko twoja przyjaciolka ma dziisaj urodziny bo na topicu tez mamy impreze, i to nie byle jaką bo roczek Oliwki Kingap Oliweczko🌻 duzo duzo zdrowka dla ciebie, sloneczka w zyciu, spelnienia marzen i abys zawsze byla dumą swoich rodziców zyczy ciotka Hania i Kubus 😘😘😘 a ja dzisiaj w koncu sie wyspalam, mialam cale łożko dla siebie bo misiek mial nocną zmiane, ale super, dobrze ze czesciej bedzie tak pracowal :P przynajmniej bedziemy miec mniej czasu na kłotnie i jak troche popracuje to mu glupoty z głowy wyparują:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tabelki I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ 1.OLI...........Ola.........27.........Siedlce.......... .* **.......19.03.07 2.Filipka82...Magda.....24.........Ś-cie........*** ** .......05.05.2007. 3. Viola2328….Ania……….24………xxxix……………… 4,5 roku…………………… … II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć.......... Imię….. Zuzia28…………Sylwia……..29……..Wrocław…………za 5 tyg………..xx…………….xx III TABELKA MAM Nick......... Imię. Wiek. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dziecka 1.Zuzu……….Ula..20..Dzierżoniów…2 6.09.2005……3650g….56 cm…Maciuś 2.***HANIA*** ..Ania...28..Przemyśl… 14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub 3. Zuzia28……Sylwia..28…Wrocław……2 9.12.2005…….3470g ……55 cm….Emilka 4. Mojpka…….Ania..32…Wrocław…31.12.2005 ……2920 g……54 cm…….Zuzia 5.Lili…………..Lila..25…Łódź. .…01.02.2006……3500g…….57 cm…..Martynka 6.Saffron…..Magda..23.Białystok…01.02.2006.. ...;…3700g……55 cm……Antoś 7.Mandzia…Magda..25.ok.Łodzi……23.02.20 06…3150g……54 cm……Alicja 8. Mi28..Justyna…..27…..Lublin……12.03.2 006………3220g……53 cm……Kubuś 9.Aba..Asia….32…….Gdańsk…… 13.03.2006……3480 g……54 cm…Wojtuś 10.Słonko…Kasia…29………Szcze cin…15.03.2006………3550 g…54cm…Alicja 11.Julcia26..Jagoda….27…….Głogów… ; ; ; 17.03.2006……3560g……56cm…Julia 12.Paty25…Patrycja…..27……Łódź..& #8230;06.04.2006……3000g ……54 cm…Melania 13.Mina29…Monika….29……mazow...11 .04.2006……3400g……55cm…Kaje tan 14.Jenefer25…Jola….30……Głogów... …12.04.2006……3250g……60cm....Julia 15.Kingap…Kinga…24…….małopolska. ...19.04.2006……3400g………58cm ……Oliwia 16.Sissi…Basia…30………Mielec ………07.05.2006……3750g… 230;59cm…Jakub 17.Kruszynka…Magda…29.Świetochłowice…2 4.07.2006…3100g…53cm…Weronika 18.KIKA27…Monika…27……Kraków..... 04.08.2006……3300g……53cm…Nata lia 19.Doris…Dorota…26………Krakó w……13.08.2006……3460g……57 cm……Alicja 20.Mlenka…Marlena…28……Radom..... 01.09.2006……3500g……..57cm…Adaś 21.Nadziejka…Wanda…29……xxxxxx 230;31.01.2007…2500g……52cm……Ja kub 22.SCORPIO…Ania…29……Rzeszów..... 24.02.2007……3590g……55cm…Boryse k 23.KOALKA….Jola….29…..Węgrów……..19.04.2007……4900 g…..62cm….Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IV TABELKA DZIECIACZKÓW ******************************************************** **************************** Nick Mamy........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost 1.Zuzu……………….… Maciuś…………18 m 2.***HANIA*** ……..Jakub………..16m…… ….10500……81 3. Zuzia28…… ………Emilka…………15 m...........11,7 kg ....?? 4. Mojpka……………… Zuzia…………….15m 5.Lili……………….. Martynka…………13m........11500.....80 cm 6.Saffron….. ………..Antoś………….... 13m 7.Mandzia…. ……..Alicja……………..1 3m 8. Mi28…………….. Kubuś……………..12m 9.Aba………………… Wojtuś……………12m 10.Słonko………….. Alicja……………..12m 11.Julcia26……………Julia̷ ……………..12m 12.Paty25………….. Melania…………..11m 13.Mina29…………… Kajetan……….11m 14.Jenefer25……… Julia…………….11m 15.Kingap……..……Oliwia……..11m 16.Sissi………. …..Jakub……………10m 17.Kruszynka…… Weronika……………8m.....7200 kg..... 72 cm 18.KIKA27…….. …Natalia……………..8m....... 7800 kg......71 cm 19.Doris…………… Alicja……………….8m 20.Mlenka………….. Adaś……………..6m........9000...74 21.Nadziejka…….. Jakub……………….2m......4725 g 22.SCORPIO………..Borysek……8t ydzień....5380g.....62cm 23.KOALKA………Hania………..1 dzień…….4900 g….62cm ******************************************************** ****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ale mamy dzisiaj imprez na topicu roczek Oliwki narodziny Hani urodziny Filipki przyjaciolki proponuje lampeczke wina za zdrowie tych 3 cudownych Pań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wspaniałe wieści od rana. Gratulacje dla dzielnej Mamusi, kawał kobitki z naszej najmłodszej 🌻 ❤️ 😘 Oliwko wszystkiego dobrego na roczek, sto lat. Dobrze, że chociaż na topiczku wszystko się układa, bo u mnie w życiu niestety nie, eh cholera jasna czy te chłopy zawsze coś zmajstrować muszą.....ale nie będę Was zanudzać w taki dzeń....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko no z chlopami tak juz jest ze zawsze cos spieprzą, wiem to z doswiadczenia niestety ale nie uciekaj tylko wygadaj sie, ponarzekaj na niego, my mu wirtualnie dokopiemy i zobaczysz ze lepiej sie poczujesz wiec gadaj co ci lezy na sercu jesli tylko masz na to ochote wiesz przeciez ze po to tu jestesmy sama przeciez nei raz nas wspierałas wiec teraz my ciebie podnosimy na duchu, przytulamy do ❤️ dla ciebie 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURAAA!!! :D NARESZCIE COS POZYTYWNEGO!! Kolako gratulacje!! :-) 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 allle duża dziewczynka nam sie urodziła!! nic dziwnego skoro tyle sobie siedziała w brzuszku u mamy :-) wysciskaj ją od nas i czekamy na pierwsze zdjęcia i relacje :-) Zuzu 🌻 całuski dla Twojej Emilki no a Ty to już niedługo drugiego dzidziusia będziesz miała a wiadomo co będzie? ;-) Słonko ja dochodzę do wniosku że niektórych facetów to nic tylko wywieść na bezludna wyspę czy wrzucić do klatki z lwami... lubię karmić zwierzątka :P oni chyba faktycznie nie dojrzewają nas macierzyństwo zmienia a mężczyźni to sami jak duże dzieci...:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mi po prostu wstyd pisać co mój szanowny małżonek zrobił bo chyba trzeba mieć rozum w dupie, żeby taki numer wywinąć normalnie brak mi słów jak nazwać taką głupotę i nieodpowiedzialność......... Postaram się w miarę zwięźle....po prostu kiedyś jak pracował na budowie (4 lata temu) mieli wypadek, chłopaczek spadł z rusztowania i się zabił. Jego firma absolutnie nie miała z tym nic wspólnego bo to był pracownik podwykonawcy który u nich robił ale akurat mój mężulek (z armienia inwestora) chodził z policją na oględziny i policja jako dowód w sprawie zaplombowała i złożyła w jakimś pomieszczeniu rusztowanie z którego spadł ten chłopak a mojemu męzowi dali do podpisani protokół, którego nawet chyba nie przczytał a w którym stało, że zobowiązuje się do przechowywania tego żelastwa, nie udostępniania nikomu, i okazania na każde wezwanie sądu, oczywiście ze jest świadomy odpowiedzialności karnej jaka na nim ciąży jak tego nie dopilnuje, itd, itp.... rozumiecie i oczywiście sąd własnie mu przysłał wezwanie żeby zdać to cholerne rusztowanie i oczywiście od dawna go już tam nie ma, pomieszczenia wynajęte a po tym słuch zaginął, normalnie rewelacja...............noż cholera ja go chyba zamorduję .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko no to faktycznie niezle sie wkopal, nie znam sie na tym i nie wiem jakie sa szanse na wyjscie z takiej sytuacji ale mam nadzieje ze jakos z tego wybrnie facetom czasami odbiera rozum niestety moj mąż to potrafi mi wszytskim dupe zawracac i czasem az sie wkurzam ale zawsze razem podejmujemy powazne decyzje szkoda ze twoj mąz nie powiedzial o tym tobie, napewno wczesniej zaradzilabys temu i dzisiaj nei musialabys sie denerwowac ani ty ani on mój sąsiad zawsze powtarza ze baba nie ma mózgu bo jej kury wydziobały ale patrząc na zachowanie niektorych facetów wydaje mi sie ze czesciej tak jest z nimi trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie sprawy******************************************* Filipko co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo nareszcie dobre nowiny na naszym topiku zagościly. hURAAAAAAA!!!!!! Teraz tpo pewnie i kreseczki sie parami posypią. Koalko ale kobietke sobie wychodowalaś w brzuszku. Naprawdę wilka kobietka. Haniu a Ty z wróżbą to się pewnie nie pomylilaś, bo na pewno wszystko się zaczęlo 18, a Hania się urodzila 19, bo duża dziweczyna i tak szybko nie poszlo. Koalko taaaakie wielkie gratulacje dla Ciebie i Haniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od wczoraj na urlopie, ale niestety jutro już do pracy :) Wczoraj bylam z Adasiem na szczepieniu, no i oczywiście lekarka musiala mi nerwy zepsuć. Obejrzala go i stwierdzila,że ma żebra wystające (jak go polożylam, to zaczęl mostki robić i dlatego mu wystawaly) i że do jest oznaka krzywicy. Ale dziwne jest to,że w ostatnim miesiącu badaly go diwe inne lekarki i żadna czeoś takiego nie stwierdzila, zresztą ta sama baba badala go miesiąc temu przy poprzednim szczepieniu i nic takiego nie stwierzdila. A na dodatek jak jej zapytalam czy dawać mu więcej witaminy d3 to stwierdzila ,że nie- no to gdzie tu sens i logika??? Zuziu a Ciebie to naprawdę podziwiam. Ja nie mialabym teraz sily na drugie dziecko, a Ty to dzielną kobietką jesteś. 🌻 dla Ciebie. Nadziejko tak bardzo się cieszę,że z Kubusiem jednak nie jest tak źle. On nie zaslużyl sobie na tyle cierpienia. IV TABELKA DZIECIACZKÓW ******************************************************** **************************** Nick Mamy........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost 1.Zuzu……………….… Maciuś…………18 m 2.***HANIA*** ……..Jakub………..16m…… ; ….10500……81 3. Zuzia28…… ………Emilka…………15 m...........11,7 kg ....?? 4. Mojpka……………… Zuzia…………….15m 5.Lili……………….. Martynka…………13m........11500.....80 cm 6.Saffron….. ………..Antoś………….... 13m 7.Mandzia…. ……..Alicja……………..1 3m 8. Mi28…………….. Kubuś……………..12m 9.Aba………………… Wojtuś……………12m 10.Słonko………….. Alicja……………..12m 11.Julcia26……………Julia̷ ; ……………..12m 12.Paty25………….. Melania…………..11m 13.Mina29…………… Kajetan……….11m 14.Jenefer25……… Julia…………….11m 15.Kingap……..……Oliwia…R 30;..11m 16.Sissi………. …..Jakub……………10m 17.Kruszynka…… Weronika……………8m.....7200 kg..... 72 cm 18.KIKA27…….. …Natalia……………..8m....... 7800 kg......71 cm 19.Doris…………… Alicja……………….8m 20.Mlenka………….. Adaś……………..7m.3 tyg.......9600...79 21.Nadziejka…….. Jakub……………….2m......4725 g 22.SCORPIO………..Borysek……8t ydzień....5380g.....62cm 23.KOALKA………Hania…… ;…..1 dzień…….4900 g….62cm ******************************************************** ****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Kingap 🌼 Dla Oliwci z okazji roczku samych uśmiechów, radości i zdrówka 🌼🌼🌼 HANIU I tak jesteś naszą topicową wróżką, jeden dzień to nie taka straszna różnica. Mi nawet jakbys fasolkę przepowiedziała z jednomiesięcznym opóźnieniem to bym się nie pogniewała byle to by było JUŻ! ;) Więc Haniu kochana czaruj ❤️❤️❤️ Cieszę się że Koalka już tuli swoje maleństwo :) A w moc modlitwy to ja bardzo wierzę, może faktycznie zła passa minęła, Kubuś Nadziejki znacznie lepiej ze zdrówkiem, Koalka urodziła...więć może teraz czas juz tylko na dobre wiadomości :) Oby!! Hheee wyspałas się mówisz?? Jak tak misiek bedzie częściej pracował to bankowo się za soba stęsknicie, kto wie czy z tego jakieś rodzeństwo dla Kubusia nie wyjdzie :P ;) Nio moja najdroższa przyjaciółka ma dziś urodzinki i pierwszy raz mnie przy niej nie ma :( Ale choć to nie to samo to jestem przy niej sercem i myślami. Najwazniejsze że ona o tym wie :) A winka bardzoo chętnie, takie imprezy dzisiaj że nie wypada odmówić ;) Słonko No faktycznie nieciekawa ta sytuacja, kurczę nawet nie można nic doradzić w tej sprawie. Tak to jest jak się coś podpisuje bez przeczytania. A chłop to chłop, rozum im się czasami zawiesza :o Dla Ciebie kochana ❤️❤️❤️ Mam nadzieję że jakoś z tego wybrniecie, korzystnie dla Was oczywiście. Trzymam kciuki. Kruszynka ❤️ Mlenka Ta babka co badała Adasia ma chyba krzywicę oczu!!! Gdzie Adaś krzywicę, jakoś ciężko w to uwiierzyć. Tym bardziej, że tak jak mówisz wczesniej tego nie stwierdziła. No i ta druga też nie. Jeju tylko nerwy psują 😠 Logiki coraz mniej jesli chodzi o słuzbę zdrowia niestety :o Dla Ciebie i Adasia ❤️❤️❤️ Pisałam do naszej Violi ❤️❤️ bo się martwię o nią, na pewno jest jej ciężko ale jeszcze mi nie odpisała. Jeśli cokolwiek napiszę to dam znac na topiczku. A z tego co wiem to dzis miała też iśc do gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenko jak te nasze dzieciaczki rosną, ucałuj Adasia ode mnie 😘 co do lekarzy to czasem ręce opadają ja dlatego chodze prywatnie caly czas do jednego, zna moje dziecko, wie jak reaguje na niektore leki i nei musze sie stresowac, mam do niego zaufanie i jak narazie nie zawiodlam sie choc zdaje sobie sprawe ze to tylko czlowiek i tez moze sie mylic na razie wsyztskie jego diagnozy byly trafione, ma wspaniale podejscie do dzieci, moge dzwonic o kazdej porze, zawsze dokladnie wszytsko tlumaczy a to dla meni bardzo wazne a pani w osrodku zdrowia gdzie chodze na szczepienia jest po prostu..... nie wypowiem sie moze u ciebie tez sa takie panie doktorki ktore patrzą tylko na zawartosc legitymacji ubezpieczeniowej, im wiecej emerytów i rencistów tym wiekszy utarg ma w ciagu dnia, wiec co sie bedzie dziecmi zajmowac jak i tak ma małe pojecie o pediatrii, prezkonałam sie kilka razy podczas szczepien, dlatego zanim Kube zaszczep[ie to ide z nim do naszego pediatry na dokladne badanie no i skoro podejrzewa krzywice i nie kaze zwiekszyc dawki wit. d3 to tez nie bardzo rozumiem, a swoją drogą zawsze jak sie robi mostek to żebra wystają, Kuba tez jak sie wygina to mu widac, chyba ze pani doktor jest pokryta grubą warstwą tluszczu i u niej nei widac hehe:D Mlenko mój pediatra powiedzial mi ze jak dziecko czesto ma mokrą głowkę lub kark to moze to swiadczyc o krzywicy wiec sama widzisz czy cos jest nei tak napewno wszytsko jest w porzadku a panie po prostu mają male pojecie o leczeniu dziewczynki a gdzie wy wszystkie pouciekalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko ❤️ skoro tak mowisz to moge juz zostac forumową czarownicą byle tylko same dobre rzeczy sie juz tutaj dzialy a co do twojej fasolki to ja swoje wiem i juz ci pisalam kiedy sie pojawi ❤️🌻❤️ mam nadzieje ze nie pózniej :) no a co do mojego miska to teraz czesciej go nie bedzie bo do konca miesiąca ciągnei dwa etaty a pozniej przechodzi do nowej firmy i raczej tez nie dadzą mu sie obijac, i dobrze, jak sie zmęczy nie bedzie mial czasu na kłotnie a jak bedzie chodzil na nocki to i ja sie wyspię :) tylko tesciowa bedzie poszkodowana bo synusia nie bedzie za czesto widziala, a juz zaczęla ubolewac ze to nei praca na jego chore nerki, najlepiej niech go zatrudni u siebie w domu, przynajmniej bedzie miala oko na niego:D a o rodzienstwie dla Kubusia jeszcze nei mysle, chyba ze wyjdzie nieplanowane to napewno sie bardzo uciesze :) chociaz misiek juz chcialby miec córeczke ale ja swoj skarb juz mam, teraz kolej na was, na ciebie Oli Viole ❤️ baaaaaaaaaaaaaaaaardzo wam tego zycze i czaruje czaruje :) skoro tyle razy juz mi sie przepowiednei sprawdzily to tym razem nie moze byc inaczej czekam na wieci od Violu, napewno jej bardzo cięzko, jestem z nią myslami i przytulam do serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huraaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale trafiłam!!!!!!!!!! Takie wieści!!!!!!!!!!!!!!! Ja znowu tylko na momencik wpadłam żeby zobaczyć co u Was :D A tu takie wspaniałe wiadomości :D Jejku jak się cieszę!!!!!!!!!! KOALKO GRATULUJĘ CI Z CAŁEGO SERCA!!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ W sobotę wszystko dokładnie przeczytam :D Buziaczki dla Was kochane 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Przede wszystkim KOALKO!!! GRATULUJEMY CÓRCI!!! 🌻 Kawał dziewuszki z Hani :) Poza tym KOCHAMY WAS WSZYSTKIE z Kubusiem całymi naszymi sreduszkami!!! ❤️❤️❤️👄👄👄 Dzwoniła p.prof. i 26 kwietnia jedziemy znów do Łodzi, do prof. Sysa na konsultacje i prawdopodobne ustalenie terminu pobytu w Klinice Kardiochirurgii. Powiem Wam, że jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do drugiego człowieka-p.prof. Respondek załatwiła nam jak najszybsze konsultacje, nie wspominając już o samych mieszkańcach Lodzi-byliśmy czwarci w kolejce, a wszyscy przed nami zgodnie zaproponowali żebysmy weszli przed nimi. Dziękujemy! Uciekam już niestety bo mój mały żarłok wzywa :D Buziaki od Kubusia dla WSZYSTKICH forumowych ciotek 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU Kochana mam nadzieję że twoje słowa co do mnie tez się sprawdzą ❤️ Jak my już z OLI i Viola doczekamy się swoich pociech to później będzie Twoja kolej na rodzeństwo dla Kuby :) Mam nadzieję że nie będziesz musiała przez nas długo czekać ;) OLI ❤️❤️ Nadziejko ❤️ My też Was bardzo kochamy i bardzo się cieszymy że wyniki Kubusia sa o wiele lepsze niż mówili w Toruniu. Jak widać sa jeszcze lekarze z powołania, którzy mają odpowiednie podejście do ludzi, dziekujemy pani doktor z Łodzi 🌼 I buziaczki dla WAS 👄 I duuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo zdróweczka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja dopiero teraz bo w pracy nam wyłączyli internet. Prawdopodobnie nie bede miała dostępu az do poniedziałku. Szkoda bo bardzo brakuje mi forum. Co prawda nie mogłam duzo pisac ale zawsze ukradkiem zagladałam. Ale mamy super wiesci. Koala: Wielkie gratulacje. Chyba najwieksza dziewczynka na forum. Szybko dogoni Natalie i Weronike. Nadziejko: Super że trafiliście wreszcie na odpowiednią osobe. Tak sie ciesze ze Wam sie układa. Ciągle myslami jestem z Wami. Tak sie martwiałam po naszej ostatniej rozmowie. Jak mnie sie uda to zadzwonie dzisiaj albo jutro do Ciebie. Ucałowania dla Kubusia i Ciebie A ja dziś wściekła na maksa, ale nie bede zamucac moimi problemami forum jak panują takie dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jakie wieści! :) Koalko gratulacje!!! To musiał być błyskawiczny poród, bo o 22.30 skończyłyśmy klikać na gg i jeszcze nic nie zapowiadało, że się Hania w końcu do nas wybierze. Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku. Mlenko ten Twój Adaś to kawał chłopa, wzrostem taki jak moja Melka. Dzisiaj byłyśmy na szczepieniu, więc mogę wkleić nowe dane. IV TABELKA DZIECIACZKÓW ******************************************************** **************************** Nick Mamy........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost 1.Zuzu……………….… Maciuś…………18 m 2.***HANIA*** ……..Jakub………..16m…… ; ; ….10500……81 3. Zuzia28…… ………Emilka…………15 m...........11,7 kg ....?? 4. Mojpka……………… Zuzia…………….15m 5.Lili……………….. Martynka…………13m........11500.....80 cm 6.Saffron….. ………..Antoś………….... 13m 7.Mandzia…. ……..Alicja……………..1 3m 8. Mi28…………….. Kubuś……………..12m 9.Aba………………… Wojtuś……………12m 10.Słonko………….. Alicja……………..12m 11.Julcia26……………Julia̷ ; ; ……………..12m 12.Paty25………….. Melania…………..12m2tyg.....12kg.....79cm 13.Mina29…………… Kajetan……….11m 14.Jenefer25……… Julia…………….11m 15.Kingap……..……Oliwia…R 30;..11m 16.Sissi………. …..Jakub……………10m 17.Kruszynka…… Weronika……………8m.....7200 kg..... 72 cm 18.KIKA27…….. …Natalia……………..8m....... 7800 kg......71 cm 19.Doris…………… Alicja……………….8m 20.Mlenka………….. Adaś……………..7m.3 tyg.......9600...79 21.Nadziejka…….. Jakub……………….2m......4725 g 22.SCORPIO………..Borysek……8t ydzień....5380g.....62cm 23.KOALKA………Hania…… ; ;…..1 dzień…….4900 g….62cm ******************************************************** ****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko jak będziecie w Łodzi to zapraszam do nas na kawę. :) Mieszkamy jakieś 10 min od ICZMP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOALKA-BRAWO!!!!!!!GRATULACJE-ALE KAWAŁ KOBITKI no no w koncu jakas panna młodsza od Boryska na wydaniu;) pisze jedna reka bo mały na drugiej a przed chwila chlusna całym pokarmem i sie zakrztusil wiec wole go trzymac na reku.. 100 latek dla Oliwci!!!!! Lill,Paty -zdjecia wysłane nadziejko-ciesze sie bardzo z takich nowinek-cos nie mozemy sie zdzwonic ale wybacz ze nie odbieram bo wieczorami maly ma takie kolki ze musze pomagac sobie suszarka do włosów wiec huk na caly dom i tak bysmy nie pogadały..... kochane uciekam bo reka mi wysiadzie-calujemy i pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×