Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwuletnie dzieciatka

Dzieci z 2003-2004 roku

Polecane posty

Kasiunia, Kubuś słodki - według mnie cały tata :) Madziarka, dzięki za fotki - czadowe :classic_cool: Ktośka, można gdzieś jeszcze zobaczyć ten reportaż, bo usypiałam Agę i przegapiłam :O Zosiu - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie macie czego żałowac. Program stronniczy nastawiony na zbijanie kasy dla firm farmaceutycznych.Jestem zawiedziona,bo nie poruszyli najwazniejszych kwesii.Poruszyli tylko kwestię finansową-czyli karę za nieszczepienie.I tym głównie straszyli społeczenstwo-czyli jednocześnie namawiali do szczepien:O:O:O Wystąpił moj pediatra-jak jedyny,który mówi o powikłaniach. Masakra ten program. Nie wazne.Pogadam z kolega na ten temat. Ja mam dosyc dzisiejszego dnia Karolina tyle razy podniosła mi ciśnienie-że to jest az niewiarygodne!!! Jak ona potrafi mnie zapienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktośka--kurcze nie obejrzałam:( A cały czas pamiętałam o tym programie:O:O To przez mojego mąża, bo go właśnie wyprawiałam w drogę;), już pojechali, a ja idę kąpać Kacpra:) Mamaemi--fajną miałaś przygodę:D Wiesz nieraz takie sytuacje stresujące dobrze wróżą;) Więc życzę Ci żebyś dostała tą pracę:)🌻 Przypomniało mi się... Szłam na moją obronę mgr. (byłam już w ciąży, ale pare tygodni) , taka zestresowana, było to rano, nagle ni stąd podjeżdża samochód , zatrzymuje się , a z niego wysiada gość w kominierce na głowie, zdejmuje spodnie i idzie w moją stronę....:(, a ja patrzę...nikogo na tej ulicy nie było:O(droga między działkami ogrodniczymi), nogi mi się ugięły, do tego on mówił do nnie takie chamskie slowa, ze nie będe pisać:O.Więc ja mu na to , zeby się odpierdzielił i wlożyłam ręke do torby(bo chciałam zadzwonić do męża) i ten nie wiem czy się wystraszył, wsiadł do samochodu i odjechał.Boże dziewczyny, stanęłam i zaczęłam tak ryczeć , wpadlam w jakąś chisterię, nie chciałam iść na obronę:(:( Mąż przyjechał i mnie już odwiózł, no i na obronę poszłam i zdałam na 5.Ale co przeszłam to moje:(:( Ale najlepsze było po obronie, zadzwoniłam do męża ,powiedziałam, ze zdałam i że za niedlugo wracam, ale imprezka po obronie nieco się przedłużyła(na uczelni oczywiście) i w innym pomieszczeniu miałam torebkę z telefonem , a w innym siedzieliśmy:O Więc nie słyszałam tel.Mąż do mnie dzwonil ze 20 razy, brat , mama, wszyscy po kolei:O. Impreza się skończyła wychodzimy z koleżankami z sali idziemy sobie korytarzem , a tu mi się moj mąż z bratem mignął, hihi, więc za nim polecialam....a ten na mnie z ryjem!!!, ze mnie po rowach szuka, że na policję mial dzwonić itd.No i mnie tak przywitał:P Więc to na tyle co do takich dziwnych sytuacji, a zarazem ważnych w naszym życiu. Będe później🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktośka, mimo to żałuję, że nie oglądałam. Gdybyś wiedziała gdzie można go zobaczyć daj znać. Jadę na basen z mamą :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Magda tacy ekshibicjoniści są okropni, ja na studiach miałam przynajmniej raz w miesiącu doczynienia z takimi świrami. Szwędali sie w okolicach uczelni i akademików i napędzali stracha dziewczynom. Chociaż twoje zdarzenie wyglądało na groźniejsze. Ale powiem ci ze przy każdym takim spotakaniu cisnienie mi skakało i bralo obrzydzenie. A raz z koleżanką coś powiedziałyśmy to jeden zaczął nas gonić. Na szczęście mialam gaz w torbie i go postraszyłyśmy:D . Na studiach bez gazu się nie ruszalam z domu Ktosia ja też sobie w końcu zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi,wszystkie zapomniały:D:D:D Kasiunia. Sliczny ten Twoj brzdac. Ja mówię tak...oczy tatusia,a nosek mamusi:) Tak mi to pasuje:) Moja Karolina poszła spac sama.Tak sie na nia zapieniłam dzis,że od dziś będzie sama spała i sama zasypiała!!! No mówie Wam jak mi mała jędza dziś ciśnienie podniosła. Zachowywała sie skandalicznie.Nawet biednemu kwiatkowi urywała listki-kiedy nie widziałam.Dopiero później zauwazyłam No mówię Wam,jaki złośliwiec z niej Magda. Napadł na mnie kiedys facet.Rzucił się w klatce schodowej na mnie.Wcześniej jechał za mna rowerem i widział do jakiej klatki wchodze.Ale tak sie wydzierałam na tej klatce ,że uciekł.Pogroził mi(tu przekleństwa)i zwiał.Ale co ja sie zestresowałam:O:O:O Tez trzesłam sie i słowa nie mogłam wydusić z siebie.Ryczałam jak bóbr😭 Później policja go zatrzymała.A raczej jakas kobieta-bo się go nie wystraszyła i wzięła za fraki i zadzwoniła po policję:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj z kolezanka z pracy kupilysmy sobie shape z plyta taniec brzucha ze mozna niby duzo i szybko schudnac probowalam cos wykonac z tej plyty ale ja wogole nie mam koordynacji ruchowej niepotrafie zabardzo powtorzyc tych ruchow eheh wkurzylam sie i pocwiczylam abs na brzuch KURDE JA JAK ZWYKLE NIE MA ZDJEC WIEC NIEMOGE SKOMENTOWAC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Twoje dotarly zapomnialam ich usunac i dlatego od dziewczyn sie juz nie zmiescily hhehe zdjecia super anusia taki rozesmiany pucus jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyny ja zdjęcia wszystkie widziałam i dostałam:D Kasiunia--sliczny dzidziuś, i dużyyyy:):) Jak on tyke je, to dopiero z niego wyrośnie kawał chłopa:) Ja tez napiszę, ze do męża podobny;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem już zmęczona i zaraz idę spać, ale jeszcze skrobnę parę słów do Was. Nikola zdjęcia właśnie idą do Ciebie. Daj znać czy teraz dojdą. Ja skromniutko się przypomnę i upomnę o zdjęcia urodzinowe Twojej córci haha. Kasiunia. Dziewczyny podziwiają Twojego synka a ja nie widziałam i nie mam jak podziwiać. Dałoby radę coś sie z tym zrobić? Jeżeli tak to super. Ktosia. Mi też dzisiaj Mały dał popalić. W zasadzie to dopiero zasnął. Za długo chyba już spi w dzien bo potem ciężko mu idzie to zasypianie. Mam nadzieję ze jak przyjdzie wiosna to bedzie miał wiecej ruchu na dworze i będzie bardziej zmęczony. Na dodatek przed chwilą pokłóciłam sie z mężem.Też poszedł spać obrażony. A zapowiadał się taki miły wieczór. Prawdę mówiąc to moja wina bo się zaczęłam czepiać z byle powodu. Trzeba to będzie rano jakoś załagodzić. Ja też się dołączam do zapominalskich. Zawsze oglądam wydarzenia a dzisiaj jakoś tak wyszło że nie. Mamaemi Ja tez zyczę Ci abyś dostała tą pracę. Dobranoc wszystkim. Zyczę spokojnych i kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek ! :) Zuza nas zerwała o 6.00 - Kubuś śpi jeszcze :) Ciesze isę ze Wam się zdięcia podobały - nawet nie wiedziałam że poszły bo zapakowałam do poczty a potem jak zobaczyłam jakie są wielkie i jak pomału idą to przerwałam wysyłanie i zaczęłam je zmniejszać - czego oczywiście juz nie udało mi się dokończyć :P Madzia - no właśnie - jaja z tym karmieniem bo niby karmię naturalnie i na żadanie ale butelką .. co kogo zapytałam w szpitalu to inaczej doradzał ... nawet dwie siostry od noworodków się pokłuciły o to bo jedna twierdziła że własnie tak jak piszesz tyle ml ile dni a druga że jak głodny to niech je :O według tego pierwszego sposobu one karmią dzieci mieszanką więc nie wiem czy to można do naturalnego pokarmu odnosić .... Tak że Kubuś zjada najczęściej ok. 100 ml i wtedy jest spokojny, nie ulewa, przesypia w nocy 3-4 godziny więc wnioskujemy z mężem że wszystko jest w porządku . Będę chciała podjechac z nim do przychodni i go zważyć - to też będzie jakiś wyznacznik. Ktosia - kurczę ja nie mam Polsatu dlatego nie oglądałam tego programu :( ale tak jak ANik chętnie bym zobaczyła i oceniła po swojemu ..... No dobra - możę wpadnę później , teraz idę szykować Zuzę do przedszkola - nie chodziła chyba miesiąc ,może przez te dwa dni nic do domu nie przywlecze:P Madziarka - dawja swój mail bo nie mam i chętnie zdięcia podeśle :) Nikola - Tobie też oczywiscie , tylko potem ok? papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moj mąz od dzis na urlopie hura,hura.:D:D:D Ma dziś jeszcze coś związanego z pracą do załatwienia-ale póxniej jest juz cały nasz;) Bardzo sie cieszę,bo troszke mnie odciązy od obowiązków domowych. Własnie go wysłałam do apteki po kaszkę Sinlac.Pamietam,że dawałam ja Karolinie,kiedy nie chciała nam jesc.Może pomoze Ani troche przybrac na wadze??? Dzis udało mi się wcisnąc Ani około 60ml mleka z kleikiem kukurydzianym,a poźniej jakies 20ml deserku z lekarstwami. Lekarstwa musze jej podawać do deserków,bo sa taki pierusko słodkie,że nie da się ich zjeśc z zupą,czy mlekiem:O W deserku nie są aż tak wyczuwalne. Mam nadzieję,że kupa sie pojawi. Uciekam robic śniadanie.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja mam taki bałagan w domu że już wszystkiego mi sie odechciało. Ile razy bym nie sprzątała i tak jest brudno. Czasami to mam tego dość. Kasiunia mój mail madziarka81@gmail.com Czekam na zdjęcia. Ktosia. Fajnie masz, mąż w domu to zawsze bedzie Ci lzej. Dobra uciekam ogarnąć ten bajzel. Miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja mam taki bałagan w domu że już wszystkiego mi sie odechciało. Ile razy bym nie sprzątała i tak jest brudno. Czasami to mam tego dość. Kasiunia mój mail madziarka81@gmail.com Czekam na zdjęcia. Ktosia. Fajnie masz, mąż w domu to zawsze bedzie Ci lzej. Dobra uciekam ogarnąć ten bajzel. Miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja🖐️ U nas za oknem słonko, taka wiosenna pogoda:):):) Zaraz zmieniam posciel i wywalam na balkon niech sie dotlenia;) Wczoraj dzwoniła do mnie moja fryzjerka i sie ugadujemy do knajpki na Dzień Kobiet;)Zezwolenie od męża jest tylko śmiać mi się chciało, bo powiedział, zebyśmy zarezerwowały drugi stolik dla naszych mężów, żeby nam głupio nie było , ze nikt nas nie chce poderwac, a tak to by to robili nasi mężowie:D:D:D .Nieźle to sobie wymyślił;) Ktoska--ale masz dobrze;), mój mąż teraz obiecał, ze jak wroci , to dopiero pojedzie za 3 tygodnie, ale co z tego jak i tak go w domu mało:O:O Kasiunia--zamotałaś z tym karmieniem:O, już nic nie rozumię;):O Reszta wstawać i meldować się;););) Uciekam, bo obowiązki wzywają:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj puściutko. Ja też zajrzałam tylko na chwilkę. Właśnie wróciliśmy z Patryczkiem z zakupów. Na dworze dziś wiosennie.Mam nadzieję ze bedzie coraz cieplej. Trzeba się wziąść za obiad, nie mam pojęcia co zrobić, a mam takiego lenia że nie chce mi się kombinować. Nie mam pojęcia jak wstawić te bużki. Ktosia podała link do nich ale jak je wstawiC? Próbowałam skopiować ale mi nie wychodzi. Pomocy!!! Dobra, uciekam na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziarka. Tam jest wszystko napisane jak się robi buźki. Np. jak chcesz uśmiech to robic dwukropek i nawias z cyferki 0 :) A jak chcesz ustato wciskasz [ piszesz tu \"usta\"i zamykasz] 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć My też bylismy juz na spacerze, ale nas wywiało do domu. Do południa było wiosennie, wystarczyło że wyszliśmy na podwórko to pogoda się spieprzyła. Magda widze że też planujecie jakieś wyjście na Dzień Kobiet. My chcemy iść do kina. Może znowu będą jakieś seanse z promocjami??. W tamtym roku na Dzień Kobiet moja szwagierka wygrała w losowaniu kosmetyki Avon- maseczke błotną SPA i wodę perfumowaną Today Tommorow ALways. Ma szczęście. Chociaż ta woda jest paskudna i zastanawia sie komu ją sprezentować. Ktosia ja mam jutro męża w domu, wziąl dzień urlopu. Bardzo rzadko sie to zdarza. Mieliśmy jechać do Ikea rozglądnąć się za mebelkami do pokoiku Bartka, ale patrzyłam na ich ofertę w internecie i nie mają tam takich lóżek jakie planujemy kupić. Dlatego najpierw przejdziemy się po sklepach meblowych u nas. Do Ikea pojedziemy po jakieś koszyki na zabawki, krzeselka i stolik, lampki. Madziarka tez mam problem z obiadem , ja mam notorycznego lenia jeśli chodzi o gotowanie;) ale wymyśliłam dziś placki ziemniaczane z maślanką i zupę pieczarkową. Aha Kasiunia zapomnialam ci wczoraj napisać jaką cudną masz dzidzę:):) i jak pięknie razem wyglądacie. Tatuś dumny i blady, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllloooooooooo dziewczyny ja pracuje ciezko ale czasem wpadne poczytac co piszecie kasiunia jak brodawki??? hehehe czekam na twoje zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) My tez i po spacerze i po zakupach;) Pół dnia nas w domu nie było i teraz dopiero zupę gotuję i upiekę Kacperkowi kurczaczki, bo je uwielbia, a że mi dzisiaj jeśc nie chcę , to go muszę wziąść sposobem;););) Coś tu dzisiaj cichutko:O Wszystkie się zajęły gotowaniem, ale swoją drogą to ciśnienie spada i ja np.mam potwornego lenia:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dalej tak cichutko:( Kurcze tak mnie głowa boli, ze mi za chwilkę pęknie:(, do tego chce mi się okropnie spać😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja coś dzisiaj nie miałam weny do pisania, ale widzę że nie tylko ja. Szukałam tych informacji na stronie polsatu, ale nic nie znalazłam. Poza tym zrobiłam dla dzieci obiadek i po obiadku włączyłam dzieciom bajkę i sama na 30 minut poległam. Przerażają mnie te codzienne drzemki, bo się do nich za bardzo przyzwyczajam. Uciekam kąpać dzieci. Z moich zakupów nici, bo mój brat nie dojechał do mnie dzisiaj. Tak więc znów nie wiem kiedy pojadę. Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ale tu dzisiaj pustki. Chyba nikt nie ma weny do pisania. Ja też już idę usypiać Patryka. Dzień beznadziejny. Magda, mnie też boli głowa. To chyba przez tą pogodę. Nawet nie wiem co pisać. Uciekam już. Buziaki dla wszystkich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA SIE MELDUJE ZE weny brak i glowa mnie strasznie boli :( do tego jestem spiaca jak niewiem wysusze glowe i ide chyba spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...jednak to od pogody:( Kurcze, dawno mnie tak głowa nie bolała i tak źle się nie czułam:O Miejmy nadzieję, że jutro bedzie lepiej;) Obejrzę \"Wspólną\" i idę spać:) Maż ma wrócić o 4-ej nad ranem, więc dzisiaj sobie też nie pośpię:O, nie lubię tak się wyrywać ze snu:OAle cóż... Zosiu--Ty to jeszcze bardziej odczuwasz takie zmainy w pogodzie;) Więc dobrze jak sobie robisz drzemkę;);) Buziaki👄 Spokojnej nocy😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×