Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

A czuje sie juz troszke lepiej, jeszcze nie do konca w pelni sil, ale 2-3 dni i powinno byc jak dawniej :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz przesle.. Tak, to musi byc telepatia i to wyjatkowo silna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka Madzia-ja juz wyslalam ale daj znac jak dojda bo chyba z moja poczta cos nie tak...no i czekam na Twoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest fajne ze mozemy siebie nawzajem zobaczyc:) Lepej sie rozmawia moim zdaniem, czuje sie tak jakbysmy sie znaly od lat..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli zblizamy sie do 100 stronki:) Mariolka juz dzis mija 130ddc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati 👄 Dobrze, ze już wróciłaś do zdrowia. Ja jestem wkur...wiona bo nie puszczą go w ten weekend bo mają taki kaprys. Jestem zła i ma dość. Do poniedziałku dziewczyny {( Będę samotnie spędzała ten weekend😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt.. bo nigdy nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie :P zartuje, reklama mi sie przypomniala :D Fajnie jest tak miec z kim pogadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki Bebe a ja nie mam Twoich fotek:O Blondynecza a z tego co tutaj widzę to jednak wysyłasz foteczki? to ja też poproszę:) Pati witaj kochana kurcze martwiłyśmy się już o Ciebie tak dawno Cię tu nie było! Dobrze że ju zwyzdrowiałaś 🌻 no i oby te Twoje rodzinne kłopoty się rozwiązały pozytywnie! Życzę Babci dużo zdrowia!!! no to ja mykam na spacerek :* buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom :D:D:D dzisiaj juz 130!!!!:D ale kurcze zawsze mowilam ze juz tyle, juz tyle a dzisiaj tak rozmawialismy z Michalem ze to dopiero 130...ale trzeba myslec pozytywnie:Djuz jest blizej niz dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia witam ;* Nie denerwuj sie bo to nic nie zmieni.. te cale wojsko to popiepszona instytucja.. szkoda nerwow na nia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka dziekuje ;* i udanego spacerku ;) No moje fotki sie juz laduja, moja poczta strasznie wolno chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziunia juz dostalam:D ale trudno mi teraz sobie Ciebie wyobrazic jako blondynke:D:D:D napewno Ci ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papapapapapapappapapapapapapapapapapapappapapappapapapapappapappapapapapappapapapapappapappapapappapa do wieczorka:D ide na piwko z kumpelami no i na bojki oczywiscie:D:D:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka wlasnie do Ciebie wysylam i wyslac nie moge.. ta poczta.. ale moze zaraz dojde z nia do ladu. A Twoje juz dostalam.. ladna jestes, i jak to sa starsze fotki, to ja nawet sobie nie wyobrazam jaka teraz laska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewuszki wysyłajcie te fotki bo narazie nic nie mam na poczcie:( własnie moje Zuotqo napisalo ze sie uczy zeby mnie zobaczyc za tydzien :(:(:( Wzruszajace to wszystko jest strasznie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fotki sie wgraly, ale tych nowych wgrac za Chiny nie moge.. Tak wiec 2 fotki z imprezy po przysiedze i 1 jak dobrze pamietam z sylwka ;) Teraz musicie poczekac az to sierotka przesle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za komplementa;) A moj zolnierz od rana nic sie nie odzywa... Ale moze wieczorkiem bedzie dzwonil:) chcialabym go uslyszec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×