Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

No i narazie nie mam swoich fotek ale jak przyjedzie Łukasz to to nadrobie i Wam wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolki zdjecia do mnie doszly ale Natalki nie.... A reszta? Wyslijcie:) bebe87@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja tylko na chwile bo zaraz zaczynam seans nocny z moim zolnierzem :P normalnie nasza PJ jest chyba coraz bardziej realna ale przekonamy sie o tym jesli w nastepnym tygodniu puszcza jedna grupe to potem i ich napewno ale to jeszcze nic pewnego... ale itak sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( dziewczyny ja nie wiem czy wytrzymam to wojsko:(:( powoli zaczynam sie rozkladac.....przed chwila rozmawialam z Michalem i nie umialam:(:(:(wiekszosc czasu milczelismy:(on pytal co mi jest wiec powiedzialam ze czuje ze jestem mu obojetna, ze czuje ze mnie juz nie kocha i wogole a on na to ze nie prawda i tyle..i dalej cisza.....on nigdy nie byl zbyt wylewny ale teraz jest ekstremalna sytuacja, ja potrzebuje tego zeby mi mowil ze mu zalezy albo cokolwiek milego a on na to ze znowu zaczynam swoja psychologie..:(:(:(chce mi sie plakac:(nie wiem co bedzie jutro...... m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis znalazlam sobie w koncu osrodek zeby robic prawko choc wolalabym tam gdzie misiek ale tu gdzie znalazlam to bede miec wyklady kiedy tylko mi bedzie pasowalo ale jeszcze sie zastanawiam. w ogole postanowilam znalezc sobie wiecej zajec nawet zaczelam cwiczyc teraz bede aktywnie spedzac czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze jemu nie jest tam lekko i ze jeszcze go dobijam ale mi sie wydaje ze on juz wogole o mnie nie mysli tylko o sobie:( i mam nadzieje ze tak pisze tylko dlatego ze mam okres i zawsze tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Mariola no nie wiem co Ci poradzic bo akurat moj misiek tez nie byl wylewny ale to sie zmienilo... ale powiem Ci ze jesli oboje czujemy ze cos jest nie tak choc o tym nikt nie mowi to tez ciezko nam rozmawiac i z reguly milczymy co jest naprawde straszne... zobaczysz ze to minie i napewno wytrzymacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka juz tyle wytrzymalas... Nie mozesz sie poddawac! Sloneczko musisz myslec pozytywnie:) sama dzisiaj pisalas ze za miesiac bedzie studniowka czyli 100 ddc:) damy rade!!! Nie lam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolcia dam sobie rękę ucią albo i dwie ze on mysli o Tobie caly czas! moj Bartek mi mowil ze tam tak jest bo oni maja naprawde ciezko... moj mi opowiadal ze jak zasypia to sobie mysli ze jest u mnie i jak zamarzal na poligonie tez myslal i jestem przekonana ze Twoj ma tak samo a to ze tego nie mowi no to tez nie do konca jego wina bo niektorzy juz tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak jest.....milczymy i on doskonale wie a co mi chodzi:(:( a jednak jest zawziety i nie moze powiedziec tego co ja chce uslyszec:(...na poczatku wojska bylo inaczej...byl taki kochany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on jeszcze mi powiedzial ze teraz jest inaczej jak jest w wojsku i ze jak wyjdzie to napewno sie wszystko pouklada:( ale nie wiem:( nie chce zeby tak bylo jeszcze przez 4 miesiace:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia sliczne fotki! Mojego zolnierza tylko po cywilnemu wypuszczaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze moze On juz troche nie wytrzymuje tego i moze dlatego taki sie stal ale watpie zeby to trwalo dluzej napewno to przemysli i znow bedzie tak jqk dawniej tylko prosze nie mysl o glupotach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka a te Wasze wspolne warty, dluuugie rozmowy...? Przeciez on teskni... Zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×