Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

niedlugo jemu samemu zacznie brakowac takich roznych wyznan itp moze chlopcy sie do tego nie przyznaja ale oni sa jak duze dzieci a dzieciom szczegolnie potrzeba milosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj popadam ze skrajnosci w skrajnosc rano caly czas sie smialam z Michalem a teraz:(ale juz nic mu nie bede dzisiaj pisala....myslalam ze napisze mi smsa jak skonczymy rozmawiac bo tak jest zawsze, ale nie napisal....:(:(:(:(on wogole nie widzi swojej winy, uwaza ze to ja szukam powodow do klotni:(0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj sie wogole dzisiaj nie odzywal... Tylko rano dal sygnal... Moze juz spi, nie wiem. Wiem ze go bardzo kocham... I tesknie:( jak kazda z nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj mu powiedzialam ze jest jak maly chlopczyk ktoremu wszystko trzeba mowic co ma robic...no wlasnie na wartach gadamy tak dlugo....ale juz od niedzieli nie mial wart wiec nie gadalismy tak dlugo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Michala tez bardzo kocham i nie wyobrazam sobie ze mogloby go nie byc:( ale on jest taki zawziety....:(:(:( naprawde nie wiem jak to bedzie:(chyba jednak ze mna jest cos nie tak:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem trzeba ustapic ja nieraz sama przepraszam Bartka nawet jesli nic nie zrobilam :P ale to taka ekstremalna sytuacja! daj juz mu dzis spokoj jutro to sobie wyjasnicie na spokojnie choc wiem ze dzisiejszy wieczor bedzie dla Ciebie ciezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka masz humory przez te dni... Jutro bedzie lepiej, pogadacie sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez strzela focha za byle co to go przepraszam a co mi tam?! :P ale jesli chodzi o cos powazniejszego to przeprasza ten kto zawinil a w naszym przypadku to on najczesciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak walne focha to on mnie przeprasza;) jestem dziwna i tyle, ale dogadujemy sie a to jest najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to przez to:( u mnie jest zawsze tak ze przepraszam ja..i wlasnie ostatnio juz przestalam!!i juz mu nie bede mowila pierwsza ze go kocham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wole sie nie foszyc :P choc czasami wkurza mnie jak powie cos glupiego i wtedy najczesciej jest tak ze podczas rozmowy wlasnie milczymy ale nastepnego dnia wszystko wraca do normy a czasem nawet tego samego dnia jesli szczerze pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola to nie jest dobry pomysl! zasada \"jak Kuba Bogu tak Bog Kubie\" teraz sie nie za bardzo nadaje bo chyba tych slow on bardzo potrzebuje i nie zaczynaj niepotrzebnie konfliktu albo powiem inaczej nie pozwol na zaden konflikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok spadam bo misiek juz dzwoni papa :* tzn na chwile sie rozlaczyl i powiedzial ze musi kogos zabic ale za minutke rozpoczynamy nasz seans zycze dobrej nocki dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ale ja mu bez przerwy mowie cos milego, napisalam mu list baardzo milosny, wysylam smsy...on mi dzis powiedzial o tym ze wie ze mi na nim zalezy i ze go kocham, bo ja mu to mowie, a powiedzialam ze ja tego nie wiem..:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz ide spac...nam nadzieje ze jak sie obudze to juz nie bedzie tej calej sytuacji:( chociaz watpie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka doszly do mnie zdjecia:) Swietne... Wiesz? Ja tez nosze okulary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja mowicie o fochach fatetow widze...no moj ma lekki odchył ostatnio i cos sie stawiua do mnie co mnie potwornei denerwuje...ale ja nie przepraszam, jedyne za co to za to ze kzycze w jakiejs sprawie, ze unosze głosc, ale za sprawe nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marioleczka! własnie doczytalam o czym pisałas ze jest zle...co najsmieszniejsze, to ja dzisiaj miałam tą samą rozmowe, na dodatego wyglądąła tak samo\" no co ty to nie prawda\" i tyle...o wylewnosc tez poszło i o to ze sie nie stara...damy rade !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam do Was fotki, sa stare ale pod koniec miesiaca dostaniecie nowsze:) czekam jeszcze na fotki: Angel, Lamii, Marity i blondyneczki przysylajcie na bebe87@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laseczki Babe - na Twoja dalej czekam, i jeszcze nie mam Madzi i Blondyneczki zdjęć, wyślijcie NECIA1605@wp.pl Mariolcia teraz przeczytałam co wczoraj pisałaś, słuchaj oni tam czasem nie mają sił, wiem o tym , może akurat miał zły dzień albo coś sie wydarzyło i nie chciał Ci mówić, ale uwierz , że na pewno Cię kocha. Mam nadzieje, że dziś nam napiszesz jakąś dobrą wiadomość i będziesz w lepszym humorku:D Dziewczyny wiecie co jest najlepsze:)? To , że oni w wojsku myślą cały czas o nas a rzadziej o swoich mamach :D :P Ja czekam dzis na info od Tomusia czy puszczą go na PJkę dzisiaj. Był już u dwóch osób i go odsyłają cały czas do kogoś innego - debile:( Coś mam złe przeczucia. Powiedzieli , ze puszczą go za tydzień ale on powiedział, że chce w ten weekend jechać i nie będzie chciał prowiantowania, bo za tydzień ja pracuje więc bez sensu jakby przyjeżdżał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko od Ciebie dostałam fotkę:) ładna byłaś pare lat temu to teraz pewnie niezła z Ciebie laska :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:):) jeju jaka jestem szczesliwa:)moij Misiek powiedział mi,ze jego przepustka na przyszły weekend jest baaaaaaaaardzo prawdopodobna:)alez jestem happy:):) jeju a dzis mam zjazd;/i egzamin;pnic nie umiem:D!ale moze jakos pojdzie:)zawitam tu dopiero w poniedziałek wiec 3majcie sie cieplutko:* BUUUZIAKI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dzis misiek dzwonil ale tylko chwilke normalnie rozmawialismy ale jak potem zadzwoni to jeszcze porusze ta wczorajsza rozmowe:(ja jestem bardzo pamietliwa osoba, niestety:( i jak on cos powie nie tak to ja to pamietam caly czas...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Madzia za fotki :) o, znowu mamy kawe na forum, może będą potem lody :P Mariolka będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×