Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

bo ja to mam duuzo:np mam tak Mania to moja pospolita ksywa;)MAdziara,dewota,Mała,Lena:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomcia też nie puszczą na PJkę ew ten weekend, gnoje specjalnie mu przełożyli na przyszły tydzień komisję lekarską , że by do domu nie pojechał:( 😠 Mój miał w pracy ksywe Pantera:D ale nie wiem czemu:) Ja też Blondynka i Madziara chce zdjęcia Wasze , wyślijcie na NECIA1605@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Fotki dostalam od Neci, Ewki i Madzi i czekam na reszte:) Przysylajcie na bebe87@op.pl czekam! Co do ksywek to ja mam bebe:) a na mojego zolnierza w woju wolaja Zioło, bo ma na nazwisko Zielewski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w znajomi mowia na niego Słonik, chociaz nie wiem dlaczego;) do slonika nie jest podobny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie chociaż chyba nikogo nie ma! Co do ksywek to ja nie mam Tomek też nie!:) Może wy mi pomożecie wymyślić temat:o na jutro mam napisać i wygłosić przemówienie a nic mi do głowy nie przychodzi! Może podrzucicie mi jakiś temacik?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo witam Was widzę że bliżej wieczorka dziewczyny się pojawiają! Przemówienie mam na praktyczną stylistykę na dowolny temat:o i właśnie jakoś nic mi do głowy nie przychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×