Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

też o tym myślałam ale jednak to będzie wygłaszane przed całą grupą i wolałabym bardziej neutralny temat bo przy tym to bym mogła troszkę przeklinać:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... kurcze sama nie wiem już co pisać:o ja strasznie nie lubię przemawiać a jeszcze mam taką pustkę w głowie że masakra:( o forach internetowych?! no w sumie to jest jakiś pomysł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na maturze mowilam o persfazyjnej funkcji jezyka w tekstach reklamowych:) tez mysle ze to ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ale mi to ma zająć 3 minuty a nie tak jak na maturze! To ma być coś krótkiego ale przekonującego! Teraz wymyślam coś o internecie ależ mi się potwornie nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym mowila o wojsku:) przez 3 minuty postarasz sie nie przeklinac, a o woju wiesz duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już zaczęłam pisać o tym internecie i przy tym zostanę jakoś mi to nawet idzie ale nie ma ładu i składu:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe zaraz Ci wyślę moje:) i czekam na Twoje natalaleczka_16@interia.pl i na Madzi bo jej też nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe a ja Ci chyba wysylalam kiedys???dostalas??? a ja nie dostalam jeszcze fotek:( Madzia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema Natalia !! no raczej nie wysle mojej foty bo mam same stare jak niebylam jeszcze blondyneczka:D:D:D to nieaktualne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ nie ma za co:) ALe ja cały czas będę czekała na Twoje foty:) Mam nadzieję że będziesz kiedyś miała jakieś bardziej aktualne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×