Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Edytko dostałam zdjęcia:) ładna z Was parka:) Gdzie Twój jest w wojsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Madziu :) teraz czekam na Wasze zdjęcia :) A Tobie zycze niezapomnianych chwil we dwoje, bo pewnie już spokojnie usiedziec dzis nie mozesz :) A piosenka... taka prawdziwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja mykam:)ide cos ze soba zrobic i spadam na wyklady;/nie chce mi sie ale coz jak mus to mus a jeszcze dzisiaj łacina;/no!!nie chce mi sie na niej siedziec;p no nic milego dnia zycze 3majcie sie:) buziaki:) a i odrazu zycze milego weekendu bo ja tu juz pewnie nie zajrze najpredzej w poniedziałek:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia :) A Wy się ujawnicie? Moj obecnie jest w Koszalinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko ja Ci juz wysłałam zdjecia:)a i masz racje,ze juz nie mogoe wytrzymac:D no nic ja zmykam buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie wyglądacie, a Tobie chyba lezki do oczu naplywaly co? Ze szczescia z pewnoscia :) Dziewczyny a jak u Waszych wojakow wygladal plan dnia na poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mi napisał własnie,ze ma dla mnie niespodzianke..więc jedyne co mi na mysl przyszło to ten odmulacz,ale pytam go i mowi ze to nie to i narazie mi nie powie bo musze się troche podomyślać..ach Ci faceci tacy tajemniczy się zrobili w tym wojsku:) Seria na początku to plan dnia Twojego będzie się składał głownie z nauki musztry i tak bedzie az do przysięgi..no i oczywiscie będą się uczyli stopni wojskowych,zwrotów itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudki są roznie bo np mój na macierzystej ma o 6 a na szkólce miał o 5:30 potem mają 15 min na ubranie,ogolenie,zascielenie łozek i idą poćwiczyc:) a potem sniadanko i zazwyczaj jakies zajecia tak jak mowilam przed przysiega to głownie musztra potem obiadek i mają wolne chyba 3 godz potem ida znowu biegac,kolacyjka i sprzatanie:) Tzn tak jest u mojego przynajmniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo wlasnie o taki rozkład mi chodziło :) Bo od mojego wczoraj to ja się nic nie mogłam dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ja tez mam zawsze ten problem z ubiorem..i najgorsze jest to ze przymierzam wszystko i ryczec mi sie chce ze beznadziejnie wyglądam...Mama mnie zawsze opieprza ze ja nienormalna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten moj mnie denerwuje....specjalnie mnie wkurza smsami zebym była jeszcze bardziej ciekawska...ale założe sie ze sam do wieczora nie wytrzyma i sie wygada ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no ja juz rewolucje w szafie zrobilam;/;/i znalazłam;D!załoze spodnie bojówki no takie ala bojówki i zakiet moro;D!tylko jeszcze nie wiem jaki makijaz:P ano zapewnie nie wytrzyma i sam Ci powie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super wybrałas,napewno będziesz wyglądała extra i zrobisz wrażenie na mężulku:) A i z makijażem sobie poradzisz,podobno większośc facetów lubi makijaz delikatny.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh moj to wolałby jakbym sie wogle nie malowała;p!!no ale jak ja pojada do Lublina:P:P:P!kurcze z takiej wiochy do miasta i nie pomalowana:P!!toz to grzech:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja juz zmykam:)pojawie sie w poniedziałek:) miłego weekendu zycze wszystkim:* pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaplica
Hej dziewczyny. Ale wam zazdroszcze. Staram sie o moim wojaku zapomniec ale jakos nie potrafie :/ Juz sie tyle czasu do mnie nie odzywa. Poprostu m,a mnie gdzies i tyle. Jestem juz pewna ze to wszystko co mi mowil bylo klamstwem... :/ Jestem juz po maturze z biologi :) Ufff az lzej na duszy. Jeszcze tylko starcie z chemia w srode i ustne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaplica może jeszcze sie ułoży..a jesli się nie odezwie to jestem pewna ze na Ciebie nie zasługiwał a Ty nie smutaj bo teraz najwazniejsza matura i daj z siebie wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki:) wrociłam własnie z ucieczki przed szkoła:D przezyłysmy z kolezanka szok termiczny:D siedzimy sobie na przystanku a tu nagle dyrektorka idzie takim nas wzrokiem zmierzyla ze do konca zycie tego jej wyrazu twarzy nie zapomne:D ale kit z nia:P Na basenie było superrrr zrobiłam 18 basenow..moze cos schudne:d No to sie zapowiada samotny weekend:( ale nastepny juz bedzie super bo koffanie przyjezdza:) jakos wytrzymam:) Necia to prawda pamietam jak poł roku temu rozpaczałysmy ze nasi poszli do woja a tu jeszcze tylko 3 miesiace i konec tego pierdolonego czekania:D(przepraszam za wulgaryzm ale o tym wojsku nie da sie innaczej mowic:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauunia masz rację:) Tomek mi powiedział, ze napewno nie puszczą Twojego 14 sierpnia, tylko początkiem sierpnia albo końcem lipca, nie wiem czy ma racje:) :D 18 BASENóW ZROBIłAś ;)? super jak dałaś rade?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie dała rady??:D dla mnie to pestka..zrobiła bym wiecej ale nie jadłam sniadania i juz mnie w brzuchu skrecało:D Necia niestety moj wyjdzie 14 juz im to powiedzieli:( i ze nie maja co liczyc na wczesnejsze wyjscie:( ale wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się śmieje, bo napisałaś że zrobiłaś a nie opłynęłaś basen:) Kurcze, ale fajnie ze już tyle miesiacy przeleciało:) Tomcio za dwie godzinki będzie juz w jednostce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomuś od poniedziałku bedzie malował jednostkę:) i ciekawa jestem czy bedzie mógł za to liczyć na jakiś urlopik? Jak myślicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ten mój żołnierz..faktycznie mi zrobił niespodzianke! Wczesniej pytałam was o te zaproszenia czy trzeba pieczątki itd bo w czwartek brat mojego misiaka ma święcenia(jest księdzem!!!) to dla niego wielkie wydarzenie i byłam przekonana ze pojade tam sama,a moj misiek pokazał dzis zaproszenie bo brat mu w domku wypisał (nic mi o tym nie mowił) i bez problemu dali mu Pjtke bez pieczątki nawet..także po weekendzie z moim niunkiem:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×