Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

hehe Necia dobre:D no to powiem ze przepłynełam 18 basenow:D ze zrobieniem ich miała bym lekki problem:D:D:D Pewnie Twoj Tomek dostanie urlop za takie cos...ja licze ze moj oprocz ustawy dostanie te 3 dni za strzelanie i 2 dni za oddanie krwi wiec moze z 15 dni bedzie miał wolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
czesc dziewczyny Seria wiemco czujesz martwisz sie...nie wiem co z tymi facetami siee dzieje bo moj po przysiedze na drogi dzien mnie zostawil twierdzil ze w wojsku wszystko sobie przemyslal:( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Seria nie martw się Twój Wojak musi się przyzwyczaić do tamtych warunków później to już przy kumplach będzie rozmawiał normalnie:) ale pewnie jeszcze troszkę mu to zajmie! Madziu ale Ci dobrze:) życzę udanego weekendu! U mnie nie minął jeszcze tydzień od wyjazdu mojego Dziubasa a ja czuję jakby minęła wieczność:O Ehhh a teraz mnie czeka czekanie aż do cywila!!! dobrze że to tylko 74 DDC!!!!!!!!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale wam dziewczynki fajnie ze wasi wychodza w lipcu:) ja musze do połowy sierpnia czekac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt...ale i tak Wam zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz czego Tobie wojsko tez szybko minie:) ja nawet niewiem kiedy poł roku zleciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia Twoj 14 wychodzi to jeszcze dwa tygodni wakacji dla Was...Ale super! Zaszalejecie:)A ktorego szedł do woja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ci powiem,ze nawet szybko to leci...myślałam ze będzie gorzej,moze dlatego ze dość czesto przyjeżdża to tak tego nie odczuwam...byle te wakacje przeleciały a potem z górki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 listopada...a przysiega była 15 grudnia pizdziło zimnem jak cholera:) teraz dziewczyny beda miec fajnie bo bedzie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :)jednak jeszcze do Was zawitałam:)bo mi wykłady odwołali;p!!normalnie jeszcze godzina i mam Miska;)najdłuzsza godzina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom teraz przysiega bedzie fajna:)ja jade do swojego szwagra:):)ale to nie bedzie juz to samo co u mojego Miska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj miał w marcu to też było zimno jak cholera ale co to się nie zrobi dla naszych żołnierzy! Madziu ale masz fajowo,ja tez mojego zobacze w nastepnym tyg:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez za tydzien bede sie cieszyc moim skarbem:) ale to jeszcze cały długi tydzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia to Twoj długo w tym woju będzie bo to rowne 9 miechow a teraz tak srednio po 8 miesiacach i 2 tyg puszczaja..a moze jeszcze zmienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu juz kiedys pytałam ale zapomniałam ten Twoj suwaczek na dni odlicza do 30 czy 25 pazdziernika?bo ja zawsze sobie u Ciebie sprawdzam bo mam tylko na miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smutaj Paulunia tyle czekasz to te 14 dni sierpnia tez dasz rade...jeszcze ja się zdziwie jak mojemu dowala tez rowne 9 miechow i bedzie 6 listopada wychodzil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri do 30:P!!sorki ale ja mykam bo moj juz wyjezdza z Lublina:):):):)czyli 20 min i go mam:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze wytrzymam bo innego wyjscia nie mam:) dobrze ze to juz tylko 95 dni do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelina
pomocy,8 maja zabrali mi nazeczonego do woja,jak to zniesc,pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina po prostu pisz tu z nami bedzie Ci łatwiej:) A gdzie Ci go zabrali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelina
do ostrudy,ale czuje sie jakby mi serce wyrwali,cholera jak ciezko,ja nie moge,czy po przysiedze sa przepustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelina
niby ma telefon itd,ale ja sie strasznie przejmuje jak on da sobie rade,i jak ja to przetrzymam,jakby zycie sens stracilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelina
a powiedz mi jeszcze czy po przysiedze mozna go zabrac do domku,i na ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×