Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

A teraz ma stałki wstrzymane ale mowi ze i tak go nie ciagnie bo wszystko jest na miejscu bilard itd a tam w Ostrodzie sa jakies 3 młode babki we woju nie pamietam jaki maja stopien ale tym tez sie nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlode babki....ojjjjjjjjjjjjjj.................nie ......jakby mial cos zrobic to nawet na miejscu by mogl,co ma byc to bedzie,wiem ze mnie kocha i tyle,a twoj misiek o ktorej jutro bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mowie wam jaka jestem zmeczona bo juz 3 noce prawie nie spalam. wczoraj jak pojechal to zasnelam a on mi napisal o 23 ze zaspal w pociagu i go ominela przesiadka w warszawie no i pojechal do kutna a tam czekal 4 godz potem do bydgoszczy i gdyni... i oczywiscie sie spoznil ale tylko godzine a tak bylby na 5. Na szczescie tylko go opier.... i to wszystko a na dodatek to non tez nie spal 3 noce a dzis mu jeszcze dali sluzbe... normalnie masakra. Wczoraj to mi sie nawet troche smiac z tego chcialo bo mu mowie zeby do jednostki zadzwonil aon nie mial nic na koncie to ja mu porzeslalam kase i potem od razu bateria padla :D a dzis rano jeszcze kolosa pisalam ale czuje ze bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poki jest w Ostrodzie to powinien czesto przyjezdzac,moj byl po przysiedze i po tygodniu znowu go puscili Chyba ze mu sie słuzba w weekend trafi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twarda z ciebie babka,nie dsc ze 3 noce nie spalas to jeszcze kolosa dobrze napisalas....a swoja droga to niezla mial przygode,ehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj te babki to napewno zajete,ja tam sie tym nie martwiłam bo w jakims osobnym budynku są..a moj jutro ok 20-21 przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze twoj tez byl w ostrodzie bo duzo mi mozesz powiedziec,mojemu dzis zorganizowali zawody na reke wsrod wszystkich kotow,mowi ze zaja 2 miejsce i ten przelozony mu pogratulowa,jestem dumna,moze bedzie mail jakies chody,heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze temat stalek znow wrocil :) ja sobie zartowalam ze zabiore mu ta stałke ale nie zrobilabym tego :) powiedzial ze bedzie wychodzil czasem po wode do marketu albo spotkac sie z kumplami tymi z ustki bo wiekszosc jest w gdyni no i wiem ze napewno mnie nie zdradzi choc czasem mnie denerwuje swoimi tekstami ale specjalnie to robi zebym byla zazdrosna... np \"o jakie rybki poszly\" albo \"wiesz na stalkach sie rozne rzeczy dzieja\" no i jak opowiada o koszarowkach. A jak sie wkurzam to sie bezczelnie smieje :D moj kochany wariat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,te koszarowki to ja bym wszystkie wystrzelala.jak ja nie cierpie kurewek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj miał poczatkowo gdzies indziej isc ale zalezało mu na prawku bo akurat ma taką prace..no i udało sie zdał i jest zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym pociagiem to normalnie masakra on byl taki wsciekly ale mogl pomyslec ze skoro tyle nie spal to juz nie powinien pic browarkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina koszarowki to najmniejszy problem ja tez sie stresowalam przez nie ale wiem jaki zolnierze maja do nich stosunek poza tym brak im na to kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj to w ogole nie pije,no czasem jakis browarek a tak to abstynent.....memeu tez zalezalo na prawku,bo to zawsze za friko mozna zrobic i jeszcze lepsza pozycja w wojsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina nic nie słyszałam o koszarowkach..tam raczej ich nie ma z tego wzgledu ze wart nie maja tylko ochrone normalna i napewno by sie nie dostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz zawsze sie zastanawiam skad sie biora takie panienki...koszarowki cholercia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym to trzeba miec charakter zeby skorzystac z ich usług...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostalo nam tylko 169 dni :D a ja mojemu Bartkowi powiedzialam zeby zaczal oszczedzac bo minelo 10 dni od zoldu a on juz nie mial nic a na dodatek bral cos na kreche w kantynie! takze nawet na stalki nie ma z czym isc a tak w ogole andzelina jak twoj zacznie przyjezdzac na PJ to tez sie nauczysz nie spac tak dlugo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a koszarowki wrazen szukaja. w koncu jak to mowia \"za mundurem panny sznurem\" a one jeszcze zarobic na tym moga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marze o tym ze jak przyjedzie to nie bedziemy spac dlugo....tak mi go brakuje.....ajjjjjjjjj.....jak sie kogos nie ma przy sobie to dopiero czuje sie jak milosc jest wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie ma charakterek to nawet koszarowa nie potrzebna,jakies 3 tyg temu w jednostce oddalonej ok 30 km ode mnie zołnierz dopadł wieczorem jakas laske na ulicy i ja zgwałcil..wzieli go do wariatkowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mysle ze nie jednemu by padlo,moj tez pisze ze mu brakuje.............................ale do gawltu to sie chyba nie posunie,hehehehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musial byc naprawde zdesperowany... my tak z miskiem gadalismy sobie ze warto czekac nawet miesiac zeby moc choc raz zasnac i obudzic sie razem :) to najpiekniesze uczucie pod sloncem i uwielbiam to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaa....to prawda,jak ja w tamtym roku wyjechalam na 2 miesiace to jak wrocilam to misiek mowil ze czuje jakby zakochal sie jeszcze raz i to ze zdwojona sila,a teraz mowi ze wieczorami to tylko na zdjecie patrzy,i marzy ...tak jak czesc jego kolegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie takie spotkania są najpiękniejsze...az sie rozmarzyłam zyję juz jutrzejszym dniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez zawsze powtarza ze sie zakochuje od nowa :) to w sumie bardzo czesto bo w ogole to on ciagle gdzies wyjezdza no i od 7,5 miesiaca widujemy sie od święta... ale jeszcze 6 miesiecy... powiedzial ze potem juz nie bedzie wyjezdzal bo chce byc ze mna i cos wymysli. i mam nadzieje ze tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×