Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Ciumki Beatko:) A ja się bujam troszkę po necie:) bo czekam na telefonik od mojego Wojaka który zapewne na wstępie mi powie że jest padnięty:P ale rozumiem Go bo ciągle ma warty już od tygodnia co 24 godziny:o a Ty jak się trzymasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalko a jak z tymi wartami???one sa dopiero po przysiedze czy kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina tak warty są dopiero po przysiędze i jak się Żołnierze nauczą prawa użycia broni i praw i obowiązków wartownika:) Wasi się na razie będą uczyli maszerować żeby na przysiędze dobrze wypadli:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom wlasnie moj pisze ze jest taki padniety ze jeszcze nigdy taki nie byl....mowi ze masakara....wasi tez tak mieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już jest ze stopką ok:) Ja nie wiem jak mój miał na początku bo nie miał telefonu także nie mogę nic powiedzieć ale teraz po tygodniu wart co 24 godziny to zmęczenie daje o sobie znać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nataleczko ale to jest dla mnie chore i nieludzkie,warty co 24 h itd,dla mnie wojsko to pieprznieta instytucja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ostródzie-bona kierowce,al epotem idzie na macierz do mego miasta czyli suwałk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak niestety wojsko to wycięte z życia 9 miesięcy zupełnie bez sensu i do niczego nie potrzebne:o ale cóż nic na to nie poradzimy odbębnią całe to pieprzone wojsko i będą mieli z głowy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje,tylko dla mnie najgorsza jest ta bezsilnosc,bo najchetniej bym go stamtad zabrala,a tu nie mozna,noramlnie wiezienie,nie rozumiem tego systemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak doskonale Cię rozumiem też miałam tak na samym początku teraz już cierpliwie czekam na CYWILA!!!! Wam też zleci ja nawet nie wiem kiedy a już tylko 071 DDC!! Wy też tak będziecie mówiły zobaczysz zleci !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to mnie pociesz,bo wszystkie mowicie ze czas zlatuje wam szybciutko,ja teraz juz czuje sie coraz lepiej,odliczam do przysiegi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak właśnie jest:) Do przysięgi jest ciężko bo wolno to mija no i tęsknota i niepewność robią swoje ale z biegiem czasu trochę da się przyzwyczaić do tej sytuacji:) Potem to jest życie od PJtki do PJtki i jakoś ten czas leci:) Będzie dobrze!!!:) Ja już mykam bo zaraz będzie mój Żołnierz dzwonił:) milutkich snów:) 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu sie dziewczynki rozpisały:) ja własnie wrociałm z basenu...popływałam tak ze nogi mi odpadaja..ale dostałam skurczu nogo matko..myslałam ze sie skoncze:( ale po 10 minutach przeszło naszczescie:) Suri chcesz jeszcze jakiegos suwaka?? jak tak to powiedz to Ci zrobie dzis albo jutro!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinko ty plywalas a ja cwiczylam brzuszki,moj misiek pisal ze jeszcze nigdy nie byl tak padniety bo 6 godzin trenowali musztre.......trgedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
czesc ja juz po pracy i taka monotonia dom, praca i moje mysli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
nie juz nie pisalismy nie odzywa sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
nie juz nie pisalismy nie odzywa sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
samopoczucie naprawde do bani czuje sie skrzywdzona, oszukana boje sie ze nie bede wstanie zaufac zadnemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinko a czy ty rozmawialas z jego rodzicami,moze oni cos wiedza,bo ja to nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
tak rozmawialam z jego rodzicami i pwiedzieli ze on nic nie chcial mowic dlaczego wogule sie nie odzywal byl bardzo dziwny nie chcial nic jesc brzuch go caly czas bolal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa dla mnie ta cala sytuacja jest chora i nie do zrozumienia,nie wiem co on sobie mysli,a jak byls na przysiedze to odczulas ze cos jest nie tak czy na 2 dzien dopiro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×