Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Tylko zeby ten jego kolega napisal szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
jeszcze nic nie odpisal to jest ta godzina gdzie pewnie beda miec jakis zajecia albo cos bede czekac ciepliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Jestem padnieta, wrocilam z pracy, oczy to mi się zamykaja a w planach zakuwanie ehh :) W dodatku mam stresik bo nie mam okresu, a dziś juz powinien być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bebe! :) Co u Ciebie? W pracy jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w pracy:) i od czasu do czasu tu zerkam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Ale mam dzisiaj dobry dzien od rana dobre wiadomosci. Misiu jutro przyjezdza na 2 tygodnie dostal urlop zdrowotny:) hehe. A ja wkoncu dzisiaj zdalam egzamin na prawo jazdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wiki:) same swietne wiadomosi! Gratuluje zdania prawka (przybyl kolejny pirat drogowy;) ) a za ktorym razem? No i w koncu bedziesz miala wojaka przy sobie:) i to cale 2 tygodnie... Tylko pozazdroscic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to Wam szybko zleci wojsko:) ale zwykly urlop tez dostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
wikucha gratuluje prawka....oj przypominam sobie ten stres na egzaminie masakra....ale poszlo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,jest tam ktos?????ja wrocilam z uczelni i jestem wsciekla,ten stres przed seja i ten poploch....wkuria mnie to,ale poza tym super misiek pisza,a i ja juz inaczej mysle o tym wojsku wiem,ze je przetrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaa tez jestem... MEGA zestresowana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam jak niedawno ja sie tak stresowalam a to jeszcze gorzej. No i wkoncu przyszedl sobie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mamten stres co miesiac,heheh,nie przejmuj sie,ja biore tabletki i tez czesto mii sie spoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez biore tabletki ale dopiero jestem po drugim opakowaniu i schizuje. A moje kochanie juz wczoraj sie mnie pytalo czy mam okres. Kurde przeciez te tabletki musza dzialac do cholery hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
no wikucha stres razy 5 to dopiero musi byc przezycie wyobrazam sobie ja tylko raz podchodzilam do egzminu z prawka ale i tak stres byl tak duzy ze odbil sie na zdrowiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biore tabletki a mimo to ostatnio mi sie spoznil az 8 dni. Ale w ciazy nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
dobra dziewczyny ja sie zbieram do pracy niestety...trzymajcie sie tam A tobie suri zycze jak najmilszych chwil ze swoim wojakiem kozystajcie z tego jak najwiecej i cieszcie sie z tego co macie....Mam do ciebie suri prosbe moglabys opowiedziec swojemu moja historie czy ju slyszal o takim przypadku?? bede wdzieczna Zycze wam dziewczyny milego dnia papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki dzialaja,a juz druga paczka to w ogole,nie przejmuj sie ......ja nawet dostaje 7 dnia przerwy miedzy tabletkami,i nie stresuj sie bo jeszcze bardziej sie opozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak uzywalam gumek to byla pewniejsza, a tak to czasami mam watpliwosci czy taka mala tableteczka moze byc skuteczna. Heh a najsmieszniejsze jest to ze bylam w grudniu u wrozki i powiedziala mi miedzy innymi ze mam reane ryzyko zajscia w ciaze na przelomie kwietnia i maja nie chce wierzyc w takie rzeczy ale naprawde wiele sie sprawdzilo z tego co mi ona mowila i pewnie stad tez tez stres przez pieprzona przepowiednie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumki...my tez uzywalismy,ale wtedy to bylam na serio zestresowana,a tabletki to pewna forma antykoncepcji,ja u wrozki bylam raz i wiecej nie pojde,naoszukiwala i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Jusinka opowiem mu Twój przypadek jak przyjedzie. O widze ze temat antykoncepcji sie pojawił:) A teraz się przyda jak nasi we woju z takimi potrzebami przyjeżdżają:) Ja nie biore żadnych tabletek... Byłam na zakupach trochę słodyczy przywiozłam..ale misiek się ucieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×