Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Czesc Suri :) Widze ze Ty swojemu kupujesz slodkosci tak jak ja mojemu. A jak mu kupie zapas chupa chupsow to w ogole jest wniebowziety hehe Widzisz, ja zaczelam brac tabletki zeby byc pewniejsza a tu taki psikus hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez uwielbia slodycze i juz zlozyl na nie zamowienie,zebym mu przywiozla na przysiege,ja bez tabletek suri3 to bym chyba umarla z nerwow,Suria nie wiem czy cie juz pytalam,ale wiadomo ktorego twoj ma przysiege czynie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie pamietam czy pytalas :) Powiedzieli im ze przysiega ma byc 6 czerwca, ale jeszcze godzina nie jest znana. Moj sie wczoraj zakupil zaproszenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,to super ,tez juz niedlugo,u mojego wlasnie tez 1 albo 6 czerwca,a twoj poszedl 10 maja,dobrze pamietam???nie wiem jak ty ale ja to nie moge sie juz tej przysiegi doczekac!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to samo juz marze o tym zeby sie przytulic i dostac soczystego buziaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiadomo bez tabletek troche stresu jest...ale my juz tak myslimy ze nawet gdyby sie zdarzyło to nic takiego...no ale poki co przeszło dwa lata jest oki bez zadnych wpadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhy,soczysty buziak,ajjjjj......ja zamowilam mu niesmiertelnik na prezent.....Suri3 musisz miec nerwy ze stali ze sie nie bojisz,ja bym co miesiac ze strachu umierala,u nas tez nie bylo by wielkiej tragedii,ale ja jednak wolalabym jeszcze poczekac,zrobic magisterke itd,dziecko narazie jest ostatnia osoba o ktorej marze....podkreslam narazie,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to juz rodzinka namawia na dzidzie:) Ale narazie do konca woja napewno bym nie chciała a potem czemu nie...mieszkac mamy gdzie,prace mamy,az taka młoda to juz nie jestem.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tymczasem zmykam. Milego dnia :) Suri a Tobie samych milych wrazen! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki:) ale jestem padnieta... u mnie taka beznadziejna pogoda leje deszcz i burza jest..a ja mam komputer właczony:D no ale co tam:) Suri nie ma problemu zaraz Ci zrobie suwaka:) Jeszcze tylko 3 dni i moj misiaczek przyjezdza ale szybko ten czas leci od pj-ki do pj-ki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie narazie nie pada ale cos tak jakby sie na to miało..ale w nocy to była masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my sie wyszalelismy w ostatni weekend był moj misiek było cudownie teraz musze poczekac dwa tyg w najlepszym razie. Najlepsze jest to ze od kiedy sa \"dziadkami\" to o wszystko sie do nich przywalaja i raz mu jakis kapitan cofnal pejotke ale to była maskra. Ostatnio chciał mu cofnac wyjazd bo kubek miał opklejony izolacja w kolorach jesieni. No idioci poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam tez co chwile wyskakuje z boku reklama stroju kapielowego H&M bo mnie juz to wkurza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Malutka a Wam ile dni zostało?tak jak liczysz to rowne 9 miechow bedzie czy moze troszke mniej..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak ci mija czas? na poczatku było najgorzej prawda? ja juz sie przyzwyczaiłam ze go nie ma ale czekam z utesknieniem jak przyjedzie. Chciała bym juz koniec i zaczac jakos normalnie to zycie układac cos zaplanowac i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakoś sobie radzimy..prawda poczatek to było coś strasznego a teraz przyjezdza dosc czesto i tak zyjemy od pjtki do pjtki,powiem Ci ze nawet szybko mija myslałam ze gorzej bedzie.Damy rade !wakacje troszke mnie przerazaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Paulunia,zdolniacha jestes:) juz sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki rozmawialam teraz z moim,mowil ze nagrywali dzis plytke do przysiegi i ze byla kupa smiechu itd,jak gadalismy to slyszalam tylko kupe wrzaskow jego kompanow,a i on taki mniej wylewny byl,bo mowi ze tam trzeba byc twardym....szczerze to troche mnie to martwi,chociaz w smsach jest cudowny...sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No płyta z przysięgi zwłaszcza poczatek te ich wypowiedzi ,pozdrowienia itd faktycznie śmieszne Andzelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie doczekam sie tego piatku:) a znajac zycie to tak te 3 dni szybko mina ze szkoda gadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie moge sie doczekac,tylko troche sie zdenerwowalam ze tak cedzil slowa...no ale byl przy kolegach,sama nie wiem co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×