Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Ale to dziala chyba tak ze skoro w jednej jednostce wychodza wczesniej to w kazdej innej ten sam pobor tez tak wychodzi? Bo ja tak to rozumie i stad wydaje mi sie to malo prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie Blondyneczka masz:D:D a dla nas też to zawsze jakaś cicha nadzieja :D:D JUż we wrześniu - SZCZĘŚCIARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest gdzieś niedaleko w jednostce od Ciebie?? TO fajnie masz jak ja bym chciała żeby Mój też tak co tydzień był w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj mnie wkurza dzisiaj tak ze sie w glowie nie miesci i jak dla mnie to niech siedzi w tym wojsku jak najdluzej i niech mi sie na oczy nie pokazuje! :D Ma zły humor od wczoraj i tworzy chory dystans miedzy nami. Napisalam mu ze moze sie do mnie odezwac dopiero wtedy gdy postanowi byc w stosunku do mnie normalny, taki jak zwykle, w innym wypadku niech sobie daruje. Jak on mi dzis dziala na nerwy, dobrze ze dzieli nas ponad 600km bo bym tam pojechala i do tylka nakopala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia ale musisz miec tez podczerwien do komputera..innaczej nie przeslesz nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Seria podejrzewam, ze zanim byś do niego dojechała to już by CI przeszło i nie nakopałabyś mu!Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seria moj tez ma jakis zly nastroj i wyladowuje go na mnie i tez mu powiedzialam ze jeszcze troche mnie tak powkurwia to pojade tam i przy kadze i kolegach nalucze go szacunku i wbije rozum do glowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minerva pewnie tak hehe, ja nie lubie sie zloscic, ale tego mojego wojaka chyba musze troszke do pionu ustawic bo przesadza. Jutro mam egzamin a taki len mnie opetal ze od komputera nie pozwala mi odejsc :D Minerva - swietowalysmyt przysiege tego samego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykadze hehe. No mój też będzie jakieś 30 minut odemnie ale dopiero jutro a nie wiadomo czy taką fajną kadrę tam zastanie jak Twój, mam nadzieje ze tak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzela ja mojemu powiedzialam ze ma sie do mnie nie odzywac w ogole hehe :P Smieje sie a tak naprawde to kto wie jaka afera moze wyjsc z tego jego humoru. Od wczoraj zniesc go nie moge - z tym ze wczoraj jeszcze sie przejmowalam i smutno mi bylo, dzis juz to olewam - sa wazniejsze sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to doprowadzcie ich do pionu żeby sie chłopcom nie poprzewracało:D Seria ja piszę prace i też nie mogę się wziąć za prace:/ To fajnie, że świętowałyśmy razem a kiedy Twojego przenoszą i ile był w domku po przysiędze?? To widzę że przynajmniej Ty ze mną do końca zostaniesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mial przepustke do niedzieli wieczora, ale pojechal juz w nocy w sobote. Przenosza go dopiero po 20stym lipca. Wiec jeszcze troche pobedzie w Koszalinie :) Jak dla nas to dobrze - bo ja od 1szego lipca tez bede kolo Koszalina wiec bedziemy sobie razem nad morzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA to daleko!! Późno go przenoszą... to mój też tak miał do niedzieli i pojechał rano...To super macie liźniecie coś wspólnych wakacji:D:D jeszcze nad morzem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z wami do konca zostaje..i tez mam jutro egzamin i jeszcze nic nie umiem,hehehe,tragedia,ale co tam!!!!ja tam czuje ze z moim to jeszcze jakas awanturka bedzie bo nie wiem czy te jego zachowanie wytrzymam!!;)minevra a ile ty jestes ze swoim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No daleko, daleko bo my z ok Katowic :) No jakis weekendzik wypadnie nam wspolnie nad morzem :) Ogolnie to sie ciesze - ale dzis mam na to olewke ze wzgledu na jego zachowanie hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swoim w kwietniu mieliśmy 2 lata. Teraz kończę szkołę i żoną miałam być miał być ślub i wesele też hehe ale on powiedział tak ojczyźnie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój w ogóle w wojsku jest spokojny tylko mi odwalało przed przysięgą i o nic sie na niego wkurzałam, ale on grzeczny jest już nie pamiętam kiedy się z nim kłóciłam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będziemy wspólnie liczyć dni do rezerwy i się wspierać:D A Wy pewnie poszłyście się uczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze przed kompem ale jak sie zaraz nie zbiore to nie zalicze tego gowna...ajjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny! Masakra mam taka goraczke, ze juz nie moge wytrzymac, nie wiem co ze soba zrobic. Moj Wojak sie odezwal po trzech dniach milczenia.. Ma mi za złe to, że myslal że bede caly czas z nim... tylko, ze to on nie mial czasu dla mnie i caly czas gdzies z kolegami jezdzil! No to co mialam kwitnac jak kolek w domu-wiec umowilam sie z kolezanka. No to teraz mi wypomina, ze liczyl na to, ze nie bede sie spotyka z kolezankami. Boze taka bezsensowna kłotnia... I tak Go Kocham, na nastepnej przepustce przykluje go do siebie kajdankami to sie nigdzie nie ruszy do zadnych kolegow!:P ide sie polozyc, bo padne.. :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina ja zamiast zaliczac w szkole bo to ostatni dzien to ja nawet chodzic nie mam sily. Ale i tak nauka w taka pogode to masakra!! WSpolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seria tez mi się wydaje ze takie rownanie rocznika musi sie odbywac w jednostkach w całej Polsce bo przykład Andzeli jej facet jeszcze nawet nie jest na macierzy wiec po szkólce rozjezdzaja sie do roznych jednostek wojskowych wiec rownanie musi miec caly pobor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) alez mam dzis dobry humorek jak tylko pomysle ze od jutra bede z Bartusiem :D teraz sie opalalam a wczesniej mialam jazde jeszzce tylko pomalowac pazurki i jutro od razu po jezdzie wyruszam po mojego skarba na pkp!!! :D:D:D bedziemy miec cale 3 dni dla siebie jestem taka happy ze szok :):D:D:D:D:D:D:D a no i witam nowa forumowiczke a jesli chodzi o wyrownanie rocznika to ja tez nie wiem za bardzo czy w to wierzyc w kazdym razie u mojego nic o tym nie mowia ale weszlam na forum wojska polskiego i tam jest cos takiego : -------------------------------------------------------------------------------- w którymś temacie przeczytałam o \"wyrównaniu rocznika\" czy ktoś mi mógłby wyjaśnić o co w tym chodzi? z góry dzięki Jest to legenda przekazywana z poboru na pobór. Generalnie chodzi o to, jeden gość puści plotkę, że jego pobór bedzie miał wyrównanie rocznika - czyli skrócenie służby o ok 1 miesiąc - i idzie taka fama w miasto Zawsze kończy to się na rozczarowaniu i odbywaniu zsw w wymiarze obecnie 9 miesięcy. _________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×