Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Czesc kobietki:) alez jestem zmeczona po pracy...jest tak goraco ze ledwie zyje:) Za 25 dni bede sie z wami zegnac;,( nie chcem:,(:,( tak sie przyzyczaiłam do tego forum...ehh ale wkoncu bede miec mojego skarba na stałe i to jest wazne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K**wa jak sei pie***li to wszystko na raz. Przed chwila sie dowiedzialam, że moj dobry kolega ze szkoly utopil sie i jutro jes tpogrzeb. NIe dosc ze babcia z kiepskim stanie, grześ nie przyjedzie w najblizszym czasie to jeszcze Sławek... Eehh to zycie jest bez sensu. Trace najbliższe osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Tyle tutaj nowych osób a ja nikogo nie znam. Nowe osoby mnie nie znają, a ,,stare" forumowiczki już mnie pewnie wydziedziczyły z tego forum:( Niby wakacje, a ja na nic czasu nie mam...chodze na kurs prawka, czasem do pracy, a tak pozatym to tydzień temu wróciłam z moim Miśkiem z wakacji w Ustce, bo miał 10-dniowy urlop:) Ewcia tylko pozazdrościć twojemu takiego miejsca na odbywanie służby:p Pozdrawiam i prosze o wybaczenie...o to, że tak dawno mnie nie było:p Nie obiecuje, że będe tutaj często, ale postaram się! Oczywiście jeśli jest tu jeszcze dla mnie miejsce:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyki do mnie własnie dzwonił mój żołnierz i powiedział ze mu telefon zabrali i dzwoni od kolegi cos czuje ze mnie kłamie ale w sumie wszystko mozliwe jesli to prawda to zeo kontaktu w najblizszym czasie :( porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kiccia właśnie się kiedyś zastanawiałam dlaczego nas tak zostawiłaś :P bez słowa wyjaśnienia :) hihi :) \"Stare\" Forumowiczki na pewno cię pamiętają więc zaglądaj jak najczęściej:) Witam Nowe Forumowiczki :) chyba nie zdążę się już z Wami zapoznać lepiej bo za parę dni koniec Monu jak dla mnie i mojego Żołnierza ale życzę Wam wytrwałości :) i żeby te 9 miesięcy jak najszybciej Wam minęło:) Rodzyneczka bardzo współczuję :( to smutne że tak młode osoby umierają ale cóż widocznie tak miało być :( chociaż ciężko w to uwierzyć!! 3maj się!! Zamykam jedzie jakiś bus do Radomia z Krosna chyba :P bo mój Wojak był przez pierwszy miesiąc w Radomiu i ja sprawdzałam czy jedzie coś do Radomia! Wejdź sobie na stronke www.krosno24.pl tam są rozkłady busów do Warszawy to zapytaj meilowo czy jadą przez Radom mi odpisali ale juz nie pamiętam które to były :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh ja przezywam z babcia to samo co Rodzyneczka bo to Nasz wspolna Babcia...ale Aniu pamietaj ze teraz musimy trzymac sie razem...babcia musi widziec ze czeka na nią tak kochana i wielka rodzina jaka my tworzymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Natalia ale juz zalatwilam :)Neo bus czy cos takiego!! Wiecie co dzis sie stalo !! Komedia!! Takiego czegos bym sie nie spodziewala!! Mam psa!! Tzn ja nigdy nie mialam psa to jest piwerwszy pies w moim zyciu !! Ale tato go kupil tak spontanicznie!! Pojechal z mama do lekarza stwierdzil ze nie bedzie czekal tylko sie przejdzie a ona do niego zadzwoni jak sie skonczy wizyta ..I dzwoni do mnie z haslem : Ania idz do sklepu po konserwe dla psa i sie smieje :D:D Myslalam ze zartuje bo juz wiele razy tak bylo ze chcial psa kupic..wiec sie nie podniecalam .. Az tu nagle przyjezdza!! Piesek sliczny bylismy u weterynarza http://www.zkwp.pl/zg/oddzialy/warszawa/szczenieta/Beagle_Budkowski2.jpg taki jak na zdjeciu. Ale boje sie tej odpowiedzialnosci i ze jak Moj przyjedzie w niedziele to ze bede musiala byc z psem :( Bo moi rodzice czesto sa zajeci a brat (taka franca trochei nie mozna na nigo liczyc czesto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Aniu sliczny ten piesek a zajmowac sie nim bedziesz razem ze swoim wojakiem! Kicia milo ze w koncu wpadlas i oczywiscie ze cie pamietamy a mojego chlopaka juz przeniesli z ustki do gdyni ale masz racje ze fajnie tam jest :P A ja juz mam lepszy humorek bo kadra uwierzyla w ta oszukana kartke o rzekomym spoznieniu pociagu i nawet nie opieprzali Bartka uffffff :) i juz w czwartek znow przyjezdza tylko nie tak jak chcielismy na 5 dni ale normalnie na 3 bo na egzamin urlop okolicznosciowy nie przysluguje... no ale to nic jak dla mnie to i tak wielka radocha bo juz wiem ze nie bede musiala juz nigdy na niego czekac miesiac! a nasz urlopik juz 20 sierpnia , w sumie duzo chetnych na ten termin ale to jest jednostka falowa wiec jedzie moj marynarzyk bo jest najstarszy poborem. Narezscie ten okropny dzien sie skonczyl i to tak pozytywnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Ania to super!! Ja chciałam takiego pieska ale dostałam na urodziny maleńkiego yorka :))) I jest przekochany. I nie martw się kup mu tylko smycz i będziesz go mogła wszędzie ze sobą zabierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale smierdzi jego siersc troche..ja jeszcze tym przesiakne:P Tak tylko znajaz moja rodzine caa odpowiedzialnosc spadnie na mnie co do psa i zeby codziennie mu trzeba myc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny🌻 Otuż..przychodze do Was z prośbą,byście uważały na swoich wojaków:)bo..ja już nie wiem albo ten mój były już zgłupiał doszczędnie albo co...:P Dowiedziałam się od kumpla..że złamał sobie noge!Specjalnie..by nie wrać do Monu..a i tak go wzieli:D a dobrze mu tak..poroniony pomysł wogóle..jak dla mnie jest to czysty wyraz glupoty,no ale nie którzy najwidoczniej tak mają:P niech tylko wasi żolnierze że niewpadają w tak głupie pomysly:P Eh..ale duszno kurcze jest..nie wiem jak ja zasne,nie ma czym oddychać:(... No..dziewczęta już nie wiele wam zostało! Wytrzymacie!:):) Kicia..no zastanawiałam się co tam z Tobą kochana:) żyjesz!:)uf..kamień z serca:D... hm..nic ide się pomęczyć w tym łożku bo jutro wczesnie wstaje.. dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to chcialabym zdjecia od nowych dziewczynek...bo ja to juz tu dlugo nie zabawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Od razu widać że się weekend zaczyna bo takie pustki... A ja ten weekend spędzę bez mojego żołnierza, chyba że w niedziele pojadę na odwiedziny ale to się jeszcze okaże:) Jest tutaj w ogóle ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zagladam co troszke. ech ale faktycznie pustki na forum. Zreszta ja tez zaraz mykam po Miska na stacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minwevaa
Wikucha to Twój już na zawsze przyjeżdża??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:)kurcze nom goraco;/i co najgorsze weekend tuz tuz;/samotny weekend;/ajs nie lubie takich...ale coz...wyjdzie z woja i kazdy weekend nasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny cio tam porabiacie? mi sie nudzi na maxa nio samotny weekend :\'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dawno skonczyłam robic gołabki mojego Miska ulubione danie w sumie nie wiem po co je robilam skoro i tak ich nie zje.....ale zajełam sie czyms a tewraz tez juz sie nudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIU WIESZ CO MÓJ ŻOŁNIERZ WYMYSLIŁ że chce isc do LEGII CUDZOZIEMSKIEJ!! pogieło go..... i teraz czytam o tym na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×