Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Blanka chusty możesz kupić (teraz juz żadko robi sie samemu) http://www.rejd.republika.pl/chusty.html Nie łam się, czas szyblo leci! Najgorzej jest do przysięgi! Ewcia życze powodzenia, ja tez miałam dzisiaj jazde, ale do egzaminu jeszcze daleko:( Już musze zmykać:( papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaa512
dzięki wielkie ;) pozdrawiam gorąco dziewczęta;) damy radeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jeszcze nie czas myslec o chustach ..a dzis prawie ogle sie nie odzywalismy do siebie..bo nie mogl pisac zbyt sms tylko jak szedl do kantyny to zadzwonil na 3 min i 2 sms na caly dzien :(:(Bo ma pododdzial alarmowy i nie moze piac :( a co pozatym powiecie babeczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaa512
sory że tak pytam...t na tej stronie są chusty z porami roku i miejscowościami. Należy je wybierać z porą roku i miejscowością w której chłopak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaa512
dobra juz doszłam jak to sie zamawia.:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Rodzyneczka to o mnie chodziło :) ja jeżdżę na FSM :) dziękuję bardzo za pozdrowienia :) bardzo mi miło jak będziesz rozmawiała z Mariuszem to również Go pozdrów :) Bardzo żałuję że nie byłam w tym roku ale cóż...:o mam nadzieję że za rok się uda :) Ja od wczoraj noszę na palcu prześliczny pierścionek :):):) zaręczynowy :D:D:D:D:D:D Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam jeszcze na momencik bo zaraz bede pisac z moim wojakiem bo ma warte a potem bede spac Blanka moj chlopak tez byl w ustce ale przeniesli go do gdyni i powiem Ci ze napewno bedzie bardzo zadowolony i ze dobrze trafil, jakbys miala jakies pytania to pisz, ja tu zagladam przynajmniej 2 razy dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i gratuluje Natalko wyobrazam sobie jaka jestes teraz szczesliwa, jeszcze raz wam zycze wszystkiego dobrego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jeszcze odpowiem na pytania Blanki no wiec :) przepusstki sa najczesciej na 72 godz a jak czesto to zalezy od jednostki. Moj Bartek mial 72 godz po przysiedze a pozniej to jakos po miesiacu dopiero ale on sie szkolil na kierowce to moze dlatego. I po dwoch tygodniach mial kolejna PJ(przepustke jednorazowa :P ) ale to dlatego ze byly święta. Tylko ze on mial do domu 560km a jego kumple co mieli blisko to jezdzili nawet co tydzien do domu. no na dzis to tyle bo jutro mam ciezki dzien i ide spac. To dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety nooo Natalkaaa gratulujee!! pewnie szalejesz ze szczęścia, kurde tez bym chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blankaa512
dzięki ewciaflower :) ja jestem tu od niedawna.jak coś to będę pytać:) mam nadzieje że dam rade to wszystko wytrzymać. już niedługo jadę na przysięgę do mojego mężczyzny i to mnie pociesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki po długie nieobecnosci..miałam problemy z netem..a poza tym mam mojego miśka na pjtce:) A od poniedziałku byc moze bedzie mial urlop całe dwa tygodnie! Postaram sie szybko nadrobic i poczytac co tam u Was..witam nowe forumowiczki POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Blankę nową forumowiczkę :D Mój i Ewci też był w Ustce - czyli mamy na forum trzeciego Marynarza:D super:) Zobaczysz jak się rozkleisz jak zobaczysz go w mundurze marynarskim na przysiędze:) A jak daleko jesteście od siebie? Ile kilometrów? Ewcia - trzymam kciuki za egzamin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety ja sie ciesze bo mój żołnierz przyjedzie teraz na weekend :D tak dawno sie nie widzielismy masakra ale tez jest zła wiadomosc miał przyjezdzac teraz czesciej aa tu lipa bo kolejne dwa weekeny bedzie miał słuzbe a juz od 20 sierpnia maja zakaz wyjazdów i we wrzesniu miesieczny poligonn czyli jak dobrze pójdzie przyjedzie w pazdzierniku:(:(:(:(:(:(:(:( a miało byc tak pięknie :\'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :( niestety nie zdalam egzaminu i to przez wlasna glupote na tym co wychodzilo mi najlepiej czyli na luku... dzis rano na jezdzie wszystko pieknie wychodzilo ale chyba sie za mocno zestresowalam, bylam nawet spokojna a tu mnie wywolali tak znienacka i niestety... powinnam odkrecic kierownice przy 5 pacholku a pomylilam sie i zrobilam to na 4 i wszystko szlag trafil mam dola i jestem na siebie zla bo naprawde czulam sie na silach zeby dzis zdac ten egzamin a jazda do tylu po luku to naprawde byl moj popisowy element :( zadzwonilam do instruktora to stwierdzil ze ja musze zartowac bo to niemozliwe ze tam cos nie wyszlo. zapisalam sie na 12 wrzesnia i zrobie wszystko zeby zdac tym bardziej ze zobaczylam ze tak naprawde nie ma sie czego bac a moj egzaminator byl po prostu super nawet potem ze mna pogadal powiedzial ze tak ladnie sie zaczelo i spytal co sie stalo a na koniec kazal mi sie usmiechnac i w ogole byl super, no musialam sie komus wyzalic i mam nadzieje ze na nastepny egzamin pojde razem z moim wojaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia tak sobie pomyslalam ze Tobie naprawde bylo ciezko zdawac ten egzamin skoro mialas takiego niedobrego egzaminatora... Blanka no wlasnie wielkim plusem ustki jest to ze przysiegi sa po 17 dniach i nie trzeba dlugo czekac a po przysiedze to juz z gorki i napewno soebie poradzisz. Mi sie tak wydaje jakbym niedawno byla na przysiedze a tu za niecale 3 miesiace u nas bedzie koniec syfu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, no to niedobrze, ale napewno uda się następnym razem... Ja dzisiaj miałam tylko teorię, zdałam bezbłędnie, myślałam, że uda się i dziś praktykę zaliczyć ale się nie dało :/ Też zaczekam... Głowa do góry Ewcia!! Buziaki :* PS.Jestem 2 dzień bez Marcina i szczerze mówiąc myślałam, że będzie gorzej.. Płakałam tylko w nocy jak byłam z nim ostatni raz, a potem popołudniu jak dostałam porządne zjeby od szefa no i żałowałam, że go nie ma i nie mogę się przytulić... Ale jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia nie przejmuj się, ja dwa razy oblałam, i też byłam zdziwiona tak jak Ty, że tunelu nie zrobiłam, a normalnie jak sie uczyłam to bez błędu mi wychodziło, no ale cóż:( Następny mam 21 sierpnia, będę bez Tomcia i pewni znowu będę się stresować 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka84
Witam:) Mój mężczyzna tydzień temu wyszedł z wojska:) a ja cały czas czytam to forum, chyba się uzależniłam:P. Teraz po tym tygodniu jak czytam Wasze posty że Wasz wojak jedzie na poligon lub nie nie dostał znowu przepustki to mi się przypomina moja sytuacja i jak sobie wspominam to nie moge się nadziwić że dałam rade to przetrwać. Teraz choć minął dopiero tydzień to nie wyobrażam sobie że miałabym przeżywać to jeszcze raz. Kiedyś po wielu miesiącach lub latach może będe to wspominać z innym nastawieniem ale teraz jakoś jest ciężko. Dziewczynki dacie rade jak jak dałlam to Wy też . Przed wojskiem z moim T. spotykaliśmy się codziennie i dlatego było ciężko się rozstać, na szczęście po szkółce przenieśli go do naszego miasta:). Następnego dni po wyjściu najlepszym uczuciem dla mnie była świadomość że T jest w domku i nie musi nigdzie już wracać :) Teraz mój były wojak już pracuje i też widujemy się dopiero wieczorkami bo pracuje do późna, ale najważniejsze że JEST. PS ja też zdaje egzamin na prawko 27 sierpnia i boje sie strasznie. Ewcia mogłabyś mi opisać jak u Ciebie wyglądał egzamin z tymi płynami i światłami na początku. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka wielkie gratulacje!!! Ewcia, trudno:( Następnym razem napewno będzie lepiej! Mam nadzieje, że już pojedziesz na kolejny egzamin ze swoim marynarzem:) Dziewczyny mój wojaczek kupił sobie biało-niebieskie szelki i podobno tam wszyscy w nich chodzą (już maja pozwojenie:p) :) A jak wasi już coś zamawiają na wyjście, a może sami robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka no wiec po prostu powiedzialam ladnie ze bede sprawdzac stan techniczny elementow odpowiedzialnych za bezpieczenstwo jazdy, podnioslam maske, pokazalam gdzie i co sie wlewa 9olej silnikowy, plyn do spryskiwaczy,chlodnicy i hamulcowy) i jaka musi byc ilosc czyli miedzy maksimum i minimum i powiedzialam ze wszystko ok a potem po kolei wszystkie swiatelka musialam zmieniac, nazywac i pokazywac czy swieca no a potem on juz wjechal na pas i mialam wsiasc ustawic wszystko, rozejrzec sie no i do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia no wlasnie moj tez chce kupic sobie szelki i powiedzial ze mu to wystarczy ale inni to standardowo chusty, ide chyba posprzatam pokoj bo musze jakos uciec od swoich mysli :P nawet nie jestem zla za to ze egzamin nie zdany ale za to ze dalam taka plame... ide bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam troszkę to forum i dochodzę do wniosku, że wojsko psuje niektóre związki..? Dlaczego tak się dzieje, co jest tego przyczyną.. Wydaje mi się, że przez tęsknotę powinno być odwrotnie,a tu szoku doznałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się sylwia nie martw ja też byłam w szkoku ale musimy wierzyć że wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×