Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Ja też po Tomka wyjeżdżałam jak do mnie przyjeżdżał :) zawsze to godzinkę dłużej razem w busie:) Madziu jutro Ci minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Madziu ja tez jutro do 20 musze czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no jutro jak utone w jego ramionach to mi nic nie bedzie potrzeba:)a we wtorek idziemy po zaproszenia na ślub:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny mi też tak bardzo smutno, w ogóle z tych świąt sie nie ciesze, bo nie będzie go przy mnie:( Jest mi tak źle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia przykro mi:( Ale badz dzielna,niedlugo i do Ciebie przyjedzie Twoj zołnierz..zobaczysz szybko zleci i juz bedzie z Toba:) No Madziu ja zapewne jutro od rana bede juz cała w nerwach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wogóle ostatnio nie zaglądam za często na forum bo mi się humor psuje:o ale cóż jedni trafili dobrze a inni gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustka dzisiaj:( Pewnie wszyscy przygotowuja sie do Swiąt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor ;) Ostatnio nie mam czasu, zeby tu zajrzec.. Wczoraj mialam wejsc, ale mialam lekkie spiecie z moim i polozylam sie wczesniej spac.. Jakos od kilku dni wszystko mnie drazni, nic mi nie wychodzi.. Ale swieta ida to moze jakos sie wbije w ta atmosfere.. ale jak na razie to jej nie czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? Ja nie potrafie znalezc zadnych pozytywnych stron mojego zycia... Przestalam juz sobie radzic:( mam dosc zycia... Nic juz mnie nie cieszy... Łukasz sie nie odzywa, dzis pewnie mu sie telefon rozladuje... Strace calkowicie z nim kontakt:( W domu mi sie nie uklada, wszystko sie zawalilo... Zegnam sie z Wami dziewczyny... To juz koniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh.... niby juz nie duzo ale dla mnie teraz jest chyba najgorzej...:( strasznie mi zle..:(i Michalowi tez...zadnych swiat nie spedzil i pewnie nie spedzi w domu odkad jest w woju.:(i wogole wszystko tam jest do dupy:(teraz, a juz najgorsza jest ta swiadomosc ze juz tyle sie nie widzielismy a zobaczymy sie dopiero 16 maja....:(:(:( strasznie..:(Michal jest twardy ale jakby mogl to pewnie wtulilby sie we mnie i plakal jak male dziecko:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) udalo mi sie zgonic brata na chwile :P co do tego prawka to Bartek ma poprawke za 2 tygodnie musial za to zaplacic chyba 160zl i mial straszny humor dzisiaj bo w ogole powiedzial ze on nawet nie wie jak najechal na ten kraweznik bo to zupelnie inne samochody niz on sie uczyl ale chodzi o kategorie C, a w ogole mowil ze jakis gosc zapomnial pasow zapiac i pojechal jednokierunkowa zle ale egzaminator kazal sie zawizc pod sąd i postali 30 minut i zdal... marynarze maja tam naprawde ciezko i wiekszosc nie zdaje tak jak mowil Bartkowi ktos ze starszego poboru... a jutro o 20 moj misiek ma pociag do domu i spedzimy ze soba 3 godzinki w sobote i w niedziele zabierze mnie od babci i bedziemy ze soba do poniedzialku do 7 rano :P a potem pojedzie, wkurza mnie ta odleglosc bo sama podroz w obie strony to 23 godziny :( lepiej bym to wykorzystala... ale miedzy nami juz troche lepiej dzis pogadalismy sobie troche i juz nie ma tej denerwujacej ciszy wiec moze wszystko bedzie dobrze :D a u mojego nie jada na PJ ci ktorzy nie zdali testow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mam pytanie bo zamierzam tym razem zrobic salatke z zupek choinskich i chce wiedziec czy makaron mam zalac zalewa z kukurydzy woda czy niczym bo mam rozne wersje :) i jak juz czyms je zaleje to czy mam dlugo czekac az wrzuce wszystkie produkty czy nie? to chyba madziara mowila cos o tej salatce dlatego licze na jakas rade :) bo bede ja robic z Bartkiem i ma wyjsc lepsza od tej co robi jego mama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widze ze nikogo nie ma wiec ide sie kapac i spac bo ostatnio spie malo przez ta glupia sytuacje jak to wy nazywacie przez spiecia przedswiateczne :) ale prosze o odpowiedz na temat salatki :) zycze wam wszystkim dobrej nocki :* bebe glowa do gory zobaczysz ze sie tam wszystko ulozy oni napewno chca ich nastraszyc i dlatego zabrali ladowarki ale trzymam kciuki zeby je oddali i sie nie doluj jutro bedzie lepszy dzien! w ogole dziewczynki sprobujcie sie nie smutac... moze mi latwiej mowic bo spotkam sie z moim miskiem teraz choc nie na dlugo ale pamietajcie ze z kazdym dniem zostaje juz mniej DDC a poza tym musicie byc silne dla swoich wojakow bo im tez przykro ze spedza swieta w jednostkach... trzymajcie sie słoneczka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) wpadłam na chwilke teraz bo potem nie bede miała czasu,bo mam kurs i wybieram sie na droge krzyzowa,a potem przyjezdza moj Wojak:):)alez jestem szczesliwa:) no nic ja chciałam Wam zyczyc Wesołych Świat no i mokrego dyngusa:*:* i porsze mi sie tam nie smutac!! 3majcie sie dziewczynki cieplutko:) moze wejde tu jeszcze jak moj Misiek bedzie ale nie wiem,wiec narazie 3majcie sie do czwartku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta:) Madziu dzięki za zyczenia,Tobie rowniez zycze samych cudownych chwil w te Swieta i oby trwały jak najdłuzej.. Moj wojak juz dostał przepustke i chodzi po miescie bo pociag dopiero po 13 ma:( A ja sie wybieram na zakupy no a potem musze sie wyszykowac:) w wolnej chwili pewnie jeszcze tu wpadne,buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Beatko nie rób tego, co sie stało:( ja też się zdołuje jak bedziecie miały wszystkie problemy:( Ja na szczęście mam codziennie kontakt telefoniczny z Tomkiem nawet kilka razy dziennie dzwoni do mnie:) Ewcia więc sałatkę zrób tak: makaron z zupki taj z firmy VIFON zagotuj w wodzie z tym olejkiem troszkę żeby nie był za miękki, potem odcedź, jak bedzie zimny to dołuż pokrojony ogórek w kosteczkę, trochę czerwonej papryki, kukurydze obowiązkowo i posyp to wszytsko ta przyprawą z zupki i dodaj majonezu i wymieszaj,:D i to wszystko Ale sobie smaka narobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaczna jest ta sałatka???jeszcze nie jadlam czegos takiego ale moze sie skusze i zrobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×