Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Witajcie :) link do forum otrzymała od lamia_007 i bardzo dziekuje za niego :) w skrócie? mój Skarb jest z poboru jesień. wychodzi 25 lipca, jest w Czerwieńsku. nie wiem za bardzo co pisać bo tu juz 170 stron zapisanych i nie wiem o czym gadacie (pewnieo wojsku ;P ) zycze miłego popołudnia Wam :) 3majcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA 🖐️ Dobra wiadomość to taka że Zdałam egzamin teoretyczny na prawko:D A zła wiadomość to taka, że Tomuś nie dostał D bo powiedzieli że jest zdolny do służby:( 😠 To po co kazali mu chodzić od miesiąca i załatwiać po lekarzach, a on tak źle się czuje, coraz bardziej go to boli:( Ciekawe jak bardziej mu spieprzą kręgosłup to czy będą rentę płacić wieśniaki 😠 i na dodatek nie przyjedzie na święta bo ma służbę, jak chyba większość Waszych żołnierzy :( Justynko witamy w gronie żołnierz owych :) Do jutra dziewczyny , papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA 🖐️ Dobra wiadomość to taka że Zdałam egzamin teoretyczny na prawko:D A zła wiadomość to taka, że Tomuś nie dostał D bo powiedzieli że jest zdolny do służby:( 😠 To po co kazali mu chodzić od miesiąca i załatwiać po lekarzach, a on tak źle się czuje, coraz bardziej go to boli:( Ciekawe jak bardziej mu spieprzą kręgosłup to czy będą rentę płacić wieśniaki 😠 i na dodatek nie przyjedzie na święta bo ma służbę, jak chyba większość Waszych żołnierzy :( Justynko witamy w gronie żołnierz owych :) Do jutra dziewczyny , papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA 🖐️ Dobra wiadomość to taka że Zdałam egzamin teoretyczny na prawko:D A zła wiadomość to taka, że Tomuś nie dostał D bo powiedzieli że jest zdolny do służby:( 😠 To po co kazali mu chodzić od miesiąca i załatwiać po lekarzach, a on tak źle się czuje, coraz bardziej go to boli:( Ciekawe jak bardziej mu spieprzą kręgosłup to czy będą rentę płacić wieśniaki 😠 i na dodatek nie przyjedzie na święta bo ma służbę, jak chyba większość Waszych żołnierzy :( Justynko witamy w gronie żołnierz owych :) Do jutra dziewczyny , papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia możesz mi pwoiedziec jak moge zmienić ta stopke bo chciałam suwaka tam wkleic i nie wszytsko mi wyswietliło :( na takim forum jeszcze mnie nigdy nie było. Z góry dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam ten suwaczek na miesiace ale ten na dni przestal mi dzialac i musialam go wymazac,chyba za duzo wymyslam.MaLUTKA MI TEZ SIE NUDZI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu nie ma za co:) Justyna musisz wejść w preferencje i tam wkleić suwaczek:) Malutka ja też strasznie tęsknię za moim Miśkiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... to fajowe zajecie masz,a ja pije kubusia i wpatruje sie w moje psiaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze ciagle do niego smsy on do mnie tez ale ile mozna, tak bardzo potrzebuje sie przytulic i wogole... oj chyba łapie doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez takie doły mam,najdzie mnie chwila to wyc mi sie chce z rozpaczy..:( ale moj misiek wciaz mi pisze ze mam nie smutac wiec staram sie byc twarda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorzej to jest jak odjezdza,cały dzien jestem rozstrzesiona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo pozegnanie to lanie łez dla mnie, a jak musiałam go odwiesc w niedziele w nocy bo pociag uciekł dojechalismy, wysiadłam i tylko chwile miałam na pozegnanie bo trzeba było szybko wracac, ja za kierownica i mi łzy leciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go zawsze odwoze do Poznania,to tam juz normalka tylu zolnierzy laski wpatrzone,łzy w oczach i jak tu sie mozna powstrzymac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dolka jakiegos zalapalam....rozmawialam z moim Misiem i sie poplakalam...a mialam tego nie robic bo jemu tez wtedy smutno. Ale co ja moge tesknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej jak tu smutno... a ja juz wiem czemu moj misiek mial zly humor a to dlatego ze bolal go zab! zaczal rano jak on byl w jakims lesie i rzucal granatem a bolal chyba do 17 bo potm to juz zasnal :P w sumie to spal do 20 tylko go na chwile obudzili spytac czy zyje :D a on normalnie polknal 9 tabletek i dobrze ze mu nie pozwolilam wziasc wiecej bo w ulotce jest napisane ze mozna brac 8 dziennie... skoro jest wyspany to moze w koncu dzis pogadamy ale nie wiem teraz piszemy esy i dostaje odpowiedzi po 10minutach... Necia gratuluje zdania egzaminu :) i przykro mi z powodu Tomka i tej kategorii d ale nie martw sie juz zostalo wam malutko tej rozłaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje :P w sumie te 2 miesiace minely nawet szybko :) jeszcze tylko niech reszta tak minie! ale obawiam sie ze w wakacje czas sie bedzie baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dluzyl... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niestety od czerwca do pazdziernika nic nie robie :P a potem wracam na studia i on wtedy wroci... ale 14 dni urlopu w czasie wakacji wiec nie bedzie najgorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my chcemy w sierpniu i wyjezdzamy gdzies nad jakies jezioro ze znajomymi :) trzeba spedzic troche czasu razem bo przede mna najtrudniejszy rok na studiach i tez bedzie lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez spadam ale nie wiem czy pogadam ale popiszemy moze eski eh co ja sie z nim mam juz ja mu pokaze jak przyjedzie! :P dobranoc :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×