Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Mi się też wydaje że te rewelecje o skracaniu czy przedłużaniu służby to jakieś niepotwierdzone ploty! Byłoby o tym głośniej a nic się nie mówi masz rację Ewcia szkoda robić jednym nadzieję że skrócą a innych dołować że przedłużą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o tym ze służba ma trwac i miała juz od tego roku 12 miesiecy to było mówione to akurat nie jest wyssane z palca i niektorzy tak poszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polsce i tak jest najdluzsza sluzba i sie ja skraca i trwaja przygotowania do stworzenia wojska zawodowego a u nas takie rewelacje... az smiac sie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka sluzba trwala 12 miesiecy i nie po to ja skracali zeby znow przedluzyc pokaz mi linka do jakiejs ustawy to uwierze tylko ze dlugo ci zajmie szukanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje super:) a teraz musze uciekac wieczorem bede,buzki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musze niczego szukac ani udowadniac wystarczyło czasem obejrzec tv, a teraz zima pprzyszła do mojego miska do jednostki i beda tam 12 miesiecy, mozesz wierzyc lub nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu jak będziesz później to musisz wykasować tego co Ci pierwsze wkleiłam bo jest bez tekstu pisze tylko za 6 miesięcy i 25 dni, ale nie wiadomo ci:P a teraz wkleiłam nowy z tekstem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, najwyrazniej zrobił sie teraz jeden wielko galimatias, jedni z zimy poszli na 8 a inni na 12 albo na 9 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada na to ze informacje w moim necie sa jakies inne niz u was :P a telewizja klamie wiec nie ogladam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeżeli to prawda to mogę tylko współczuć tym którzy pójdą teraz i się cieszyć że nasi są jeszcze na 9 miesięcy:) na szczęście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale smieszne jak by wprowadzili 2 lata? po co? co by ci biedni chłopcy tam robili? przewraca sie ludziom od tej władzy w głowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z nowelizacją ustawy o powszechnym obowiązku obrony RP, począwszy od 1 lipca 2005 r. czas odbywania zasadniczej służby wojskowej wynosi 9 miesięcy. Oznacza to, że poborowi, którzy rozpoczęli służbę po 1 lipca br. będą ją odbywali przez 9 miesięcy strona mon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys byly 2 lata moj tata tyle byl :) a kaczki moga sobie chciec nawet 15! przeciez planuja zrobic w 2012 zawodowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Nataleczka temat rzeka, jeszcze sie niepotrzebnie poklócimy :P nie ma tematu naszym juz nie skroca ani nie przedlużą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem dziewczynki ale prawo jest prawem i nie wierze w te 12 misiecy bo to dla mnie jakies nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się tu możemy rozpisywać bez końca a oni i tak zrobią swoje! Ustawę zawsze można zmienić z tym nie bęzie problemu bo przecież Kaczki rządzą!!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nasi poszli na 9 ale po co innym dawac nadzieje albo dolowac? a ja mykam na obiadek bo brat chce kompa a i moj marynarz ma wolne to eski popiszemy trzymajcie sie :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa Ewciu i smacznego! To umówmy się że skoro same nie wiemy i się spieramy to nie piszmy tutaj o tym:) Jak ktoś będzie chciał to wejdzie na stronkę Monu czy coś takiego i sam sobie poczyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×