Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

no wlasnie malutka nie smutaj dasz rade,za tydzien bedziesz go miala dla siebie:) Madziu umiesz robic suwaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole jego mama poprosiła mnie zebym mówiła do niej juz mamo, bo tak glupio jak do obcej babki na pani mówic a jeszcze malzenstwem nie jestesmy ale jeszcze troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Madziu nie szkodzi ja tez nie umiem:) Malutka to nie masz za daleko do niego? bo ja 360 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jest mowic mamo:)kurcze ja po cywilnym mialam problem;/obczajacie wzielismy slub 30 pazdziernika ja mato i tato powiedzialam dopiero na Boze Narodzenie jakos nie mogłam sie przełamac wczesniej ale przy zyczeniach sie przełamałam i juz teraz luz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli ja mam najdalej,ale jak bedzie na macierzy to juz 140km:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samochodem mozna dojechac w godzine prosciutka droga a jak sie jedzie wolniej niz 100 km/h to godzina z kawałkiem to tylko ja jestem taki gigant heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kiedy ja bede miala prawko:P!moja mama mowi,ze to niebezpieczne:Dbo nie wyrobie na paliwo:Dbo bede co niedziele w Wesołej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj miał byc w wesołej ale wtedy to było by 15 minut samochodem hehe ale nie bylo dla niego funkci tam, w sumie to nie wiem czy to dobrze czy nie, tam ostatnio sepsa była i chyba jeszcze jest w jakims budynku. Moj misiek jezdzi tam na strzelanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ta sepsa;/ja sie staram o niej nie myslec!!!wazne,ze to nie było w budynku mojego Miska bo chyba bym zwariowała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj mial byc w Lesznie to pol godz drogi no ale niestety tam tez na kierowce nie mogl zostac,a bardzo mu zalezy na tym prawku bo praca tego wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chyba wolała zeby juz go nie przenosili,tam juz sie przyzwyczail do klimatu i wogole a tu jak przyjedzie to calkiem inne powietrze oczka mu łzawia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe:) ale tak powaznie to jak wraca tu to od razu jakies zapalenie spojowek ma,musze mu zakraplac oczy,inny klimat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki ja mykam:)bo kolezanka chce zebym poszła z nią zamowic bukiet ślubny:) mykam paaaaa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×