Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

aha,bo tak sie zastanawialam czy mi wysylalas... ja dzis na cmentarz z mama jade porzadki robic ale nie usmiecha mi sie to bo u nas zimno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj michu pisal przed chwila ze snieg pada i slonce swieci..ciekawie moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chociaz mi smutno samej,to ciesze sie ze bedziemy mieli to wojsko z głowy,predzej czy pozniej i tak by go wzieli a tak odpęka jakos i na zawsze razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już niemoge dosłownie .... nie chce otrzymywac tych wiadomości na poczte .... dzisiaj miaóam az 83 a przecież niezakreślam tego pola że chce otrzymywać powiadomienia...... no bo się wściekne zaraz ...... czy ktos wie co mam zrobic żeby nie otrzymywać tych wiadomości z tej kafejiki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie jakis deb..Paulunia! data wyjscia 29 pazdziernik a poszedl 6 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri to ja robiłam Ci suwaczka więc jak chcesz mogę Ci poprawić bo mam go na spisie suwaczków na moim koncie! A mój Wojak nie dość że nie jedzie na święta do domu to jeszcze na z niedzieli na poniedziałek wartę:( lepiej być nie mogło:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataleczka a moze Tobie wyjdzie?bo ja chcialabym miec i na miesiace i na dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no i nareszcie wolne a ekonomia mi poszla dobrze :D dzis posprzatam moj pokoik i bede mogla odpoczywac ale dalej nie wiem czy Bartek przyjedzie na swieta ale bardzo bym chciala... a egzamin ma dopiero jutro z rana dowiedzialm sie dopiero dzisiaj o tym bo wczoraj tez nie gadalismy tzn piszemy smsy ale to nie to... wczoraj zniow wyslal smsa \"dobranoc\" i tyle. tak mi zle bez tych rozmow bo zawsze mam mu tyle rzeczy do powiedzenia ale coz poczekamy az on za tym zateskni... watpie zeby to bylo dzisiaj bo znow ma jakis zly humor oczywiscie nic sie nie stalo! czyli tak samo z siebie no ale musi go na kims odreagowac i oczywiscie wybor padl na mnie... mam nadzieje ze przyjedzie w tym tygodniu bo musze z nim pogadac a to bedzie swietna okazja bo bedziemy mogli byc przez dwa dni tylko we dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej nie dowiedzialam sie od was skad bierzecie te informacje ze sluzba ma trwac 12 lub 8 miesiecy... przeciez to jakies brednie, od dawna trwa skracanie sluzby wojskowej poza tym o takich zmianach glosno by bylo w telewizji! powiedzialam o tym Bartkowi to mowil ze u nich tez byly takie ploty ale to nieprawda i nawet wujek jednego jego kolegi ktory jest jakims komandorem tez tak mowil! moze chlopak maxuni i wychodzi wczesniej bo ma taka jednostke ale nie opowiadajcie takich glupot bo po co robic nadzieje innym dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×