Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam was kobietki znów po dlugiej przerwie. Postanowiłam was odwiedzic, kilkanascie stron do nadrobienia mam. U mnie po staremu misiek był w ten weekend, caly spedzilismy razem zreszta jak zawsze troche sie odstresowalismy :) i moze w sobote znów go zobacze ale nie zapeszam na wszelki wypadek. A cyferka coraz mniejsza juz zero z przodu 097 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja znowu mojego nie zobaczę, jakie to niesprawiedliwe, że jedne widzą swoich co tydzień, co dwa a ja co miesiąc albo dwa miesiące:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom Necia.. nie fer to jest;/ja swojego miałam zobaczyc dopiero w maju albo w czerwcu...ale były jakies zawody z biegania na 3 km i moj sie zgłosil i za to ma w weekend do odmu jechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) no tak u neci to marynarz i dlatego ich tak mało... o ile sie nie myle... a ja sie dzisiaj do mojego nie odzywam :P zezłosciłam sie na niego od rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daje rady....calkowicie zaczynam sie lamac....znowu placze...a mialam sie uczyc. Jeszcze Misiek dzisiaj przez caly dzien sie nie odezwal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no dobrze,chociaz smutno bo znowu czeka mnie samotny weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia a Twoj żołnierz kiedy poszedł do woja pewnie 6 albo 7?wie juz kiedy dokładnie wyjdzie?a jest na szkółce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulunia nie mam zielonego pojecia jak to sie kasuje.... suri tak jest jeszcze na szkolce, a poszedl 6 lutego... chyba 16 ma rozjazd, o ile na niego pojedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój też jest na szkółce i w połowie maja go przenoszą.A cywila liczysz 31 października,pewnie wczesniej będziesz się już nim cieszyła...ja też mam nadzieję.. Paulunia nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rowne 9 mies to by bylo 6 listopada a ostatnia sroda pazdziernika przypada na 31...sam mi tak powiedzial ostatnio kupil mi centymetr ten co sie go tnie...ale dopiero jest 195 dni wiec jakies 45 dni zobie poczekam :) aa wiecie jaki od niego dostalam porezent jak przyjechal ? suchary mi przywiozl bo ich mial zapas,a wiedzial ze lubie,romantycznie nieprzwdaz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja dostałam?mój kupił mi na stałce skarpetki i jak przyjechał to powiedział ze bedę miała pamiątkę z WArmii i Mazur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurcze to ma fantazje :D milo tak o nich pogadac co? od razu tak cieplej w serduszku... ja to zaraz bede leciala, kupmela na mnie czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne że o Nas pamiętają,liczy się gest:) Musimy ich zrozumieć taki marny żołd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze miło pogadać o naszych żołnierzach,od razu jakoś lepiej Ok Lamia to miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×