Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

no tak za 170 zl to oni sobie moga... no dziekuje i wzajemnie milego wieczoru :) pozdraiwma: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super że Wam się zero z przodu pojawiło:) Zazdroszcze! Tak wogóle to często przyjeżdza Twoj żołnierz?A na szkólce też był czy tylko w jednej jednostce cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był na szkolce w Koszalinie a teraz jest w Siedlcach a to juz znacznie blizej domku. A co do przyjazdów to roznie bywa ale raczej co dwa tygodnie, nie zdazyło sie zebym go na maciezy dluzej nie widziała. A Twój zolnierz gdzie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest kierowcą?czyli na macierzy częsciej bywa w domku niż był na szkółce? Moj jest w Ostródzie,jeszcze jakieś dwa tyg potem przenosza go do WAłcza na macierz,najpierw czeka go egz na prawko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi jak Twoj szedł do woja to najpierw pare dni był w Siedlcach i stamtąd pojechał na szkolke?czy od razu szedł do Koszalina?mam znajomego we woju w Koszalinie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj poszedł w listopadzie do Koszalina do szkolki i w styczniu miał isc do Wesołej ale stwierdzili ze nie maja tam dla niego funkcji i przeniesli go odrazu do Siedlec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na macierzy czesciej puszczaja do domu jak na szkolce, jak dobra jednostka to nawet co tydzien moga puszczac tak jak jest u Pauluni ona najczesciej chyba widuje swojego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa to tak bo mój juz był we Wałczu 2 tyg na poczatku i potem poszedl na szkólke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby zostało malutko ale potrafie złapac doła nawet na tym etapie, chociaz musze przyznac ze szybko to wojsko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój narazie 4 godz pociągiem ale z Wałcza gorzej będzie bo tam pociągi nie dojeżdzają tylko do Piły a potem autobus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema wam!! mam do was pytanie,bo moj chlopak idzie za tydzien na Macierz i chcialam sie zapytac moze wiecie czy jak go przewiozą juz na tą jednostke do dostaje gdzies okolo po jednym dniu PJ 72 h???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie wydaje ze narazie szybko przeleciało niewiem jak dalej będzie..pewnie coraz trudniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia jak chcesz żeby skasowali Twoje posty to musisz to zgłosić na śmietniku moderatorom tu masz linka http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3442096&start=360 nie wiem co się stało ale 3maj się!!!! i jak będziesz chciała pogadać to wal śmiało!!! A mój Wojak dostał 15 dni urlopu zdrowotnego:D hurraaaaaaa........ jeszcze nie wiem kiedy ale albo jutro albo w piątek będzie w domu a do mnie przyjedzie na weekend albo 26 albo 27 maja:):) cieszę się jak głupia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc blondyneczka,no własnie niewiem moj chłopak tez o tym słyszał ale nie jest pewien,chciałabym żeby dostał te 72 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka Paulunia będzie jeszcze pisała ale pisała wcześniej że coś się tak u niej stało i że przez jakiś czas pewnie nie będzie miała nastroju z nami pisać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×