Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

a co jesz zamiast chleba? a mojemu tez sie to nie podoba i mowi ze przesadzam i w ogole zaczyna mi marudzic ale jak widzi efekty to juz nic nie mowi :) w sumie to ja mam wage akurat do wzrostu ale zawsze moze byc lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o chromie nie slyszalam, po jakim czasie jest jakis efekt? bo ja myslalam wlasnie o tej l-karnitynie albo o guaranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic,nawet chrupkiego pieczywa nie jem,sama wedline,np z pomidorem ,a dzieki temu ze biore chrom to nie moge patrzec na slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrom dziala po 5,6 dniach,nie masz ochoty na slodycze,pije tez ziola,kuracja trwa 15 dni,pierwsze 5 oczyszcza,a nastepne 10 spala,biore ja 6 dzien i zauwazam efekty,jej nazwa to vitax slim program i kosztuje tylko 10 zl,bo teraz jest promocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musisz byc chuda jak patyk :) ja sobie normalnego jedzonka nie odmawiam a ze slodyczami nie mam problemu bo nigdy mnie do nich nie ciagnelo :) a ja znalazlam na allegro l-karnityne z chromem chyba skorzystam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZELINA NIE JEC TEGO CROMU SłYSZAłAM SAME ZłE RZECZY NA JEGO TEMAT. Ja brałam w zeszłym roku ale odrzuciałam. Chodziłam niedawno na stepa przez miesiąc i powiem wam, ze dużo pomogło ale teraz nie chodze bo długo pracuje i nie mam kiedy, ale może od czerwca zacznę :D MONIS - prosze po raz kolejny o Twoje fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za słodyczami nie przepadam, ale z anmięso to głowę dałabym obciąć, tak uwielbiam mięsko, mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co do herbatek odchudzajacych to ja nie korzystam bo podobno organizm sie potem \"rozleniwia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
necia ja konsultowalam ten chrom z lekarzem bo mam klopoty zdrowotne i nawet witaminy musze konsultowac i powiedzial mi ze oki,biore go juz dlugo,a patykiem nie jestem niestety............bo jak sie zawezme to trzymam diete,ale jak sobie odpuszcze to koniec,hehhehe,step-tez na to chodzilam efekty sa super,ale teraz nie mam czasu,a moze to zwykly wykret,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to cwicze codziennie po 50 min dlatego mysle o tej l-karnitynie ona jest najlepsza przy wysilku fizycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
necia ja kooooooocham mieso,moge je jesc kilogramami...pieczone ...smarzone....kazde...a teraz tylko z wody na rosolku.........ajjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak l-karnityna dziala glownie przy wysilku fizycznym............skad ty ewcia bierzesz to samozaparcie do cwiczen???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie mam pojecia jak to mozesz nie byc chuda jak patyk :P u mnie na roku byla taka grubsza dziewczyna i przestala jesc chleb ziemniaki slodycze no i pije tylko wode i schudla nie do poznania. Teraz jest wlasciwie juz za chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci to mają dobrze, jedzą ile się im podoba i na co mają ochotę a my to się musimy męczyć:( Dzis musze się rozglądnąć za jakąs płytką DVd z ćwiczeniami i troche w domu poćwiczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie byc w formie zawsze lubilam sport i uwierz ze wole cwiczyc niz glodowac :) w wakacje cwicze z samego rana a teraz jak chodze do szkolki to cwicze wieczorami przed snem i przez to tez jem bardzo wczesnie kolacje a to tez pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym to masz racje Necia oni maja tak fajnie! jedza tyle i nic! w sumie raz moj Bartek tez przytyl mocno jak wyjechal na troche do brata ale szybko schudl a teraz tez co raz to szczuplejszy przyjezdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja nie mam zaparcia do ćwiczen, muszę się mocno zmusić:D Dobra, biegnę do domciu, papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj misiek tez schudl,a ja wole jak jest grubszy,ja kolace jem nie pozniej niz o 18,mam nadzieje ze efekty beda widoczne dla miska,a co do tego odchudzania to masz racje,niektore dziewczyny przesadzaja i nie moga skonczyc tych diet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Necia :) u mnie na roku kolezanki zapisaly sie na siłke i chodza codziennie na 1,5 godzinki. w grupie o wiele razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tez chodzilam na ta silke,ale teraz na serio czasu troche brak...tak sobie wmawiam,ehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam l-karnityne z kofeina 90 sztuk za 39 zl to starczy na 45 dni chyba sobie naprawde zamowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to czasu naprawde nie mam ale chetnie bym pochodzila bym sobie biegala na biezni caly czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ostatnio wazyłam i mierzyłam na basenie i waze 55 kg przy wzroscie 170 wiec sie nie bede odchudzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie l -karnityna to dobry pomysl,wiesz jak jest ta sesja to ciezko zanalezc czas na cokolwiek,ale w wakacje robie ze soba porzadek,ehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulunia to ty jestes nieprzecietna laska,ja dawno sie nie wazylam ale jak jutro bede u lekarza to to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wlasciwie nie chcialam sie odchudzac, zaczelam cwiczyc zeby wrocic do formy bo ja kiedys trenowalam taekwon-do i bylam zajebiscie rozciagnieta ale to wszystko przeminelo i chcialam zeby znow tak bylo no i teraz juz tak jest :) ale zawsze jak zaczne cwiczyc to sobie tak mysle \"a moze by tak i schudnac przy okazji? \" ni zaczynam jakas diete i tak w kolko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina bez przesady chyba mojego zdjecia nie widziałas:D pasztet jakich mało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam widzialam paulunia i nie jedna chcialaby byc takim pasztetem.....;)jak tak mowisz ewcia to ja chyba tez musze sie za siebie wziac i zaczac chociaz troszke cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×