Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Niestety nieznam takiego faceta:) mojego tez nie oddam za zadne skarby:) no i jest za młody dla Ciebie:P musisz jechac pod jakas jednostke i wychaczyc jakiegos:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłe panie
a czy ja pytałam o zajętych czy o wolnych?? ale widzę, że jedyni kawalerzy jacy wam przyszli do głowy, to wasi mężczyźni...dziwne ;) Samotnych kolegów nie mają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i maja ale my ich nie znamy... a pozatym chyba mało jest 28-latkow we wojsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze ktos,rozmawialaz z moim teraz godzine,znow jak maszerowali to wyzwal starszego poborem od kurew bo cos do niego nabluzgal,ja juz nie wiem jak mam z nim rozmawiac,jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gupia gupia poczta :( nie mogę narazie wysłać zdjęć. Teraz lecę spać,Andzelina trzymaj się...może jutro się uspokoi. Dobranoc wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelinko, ja jestem:) nie placz, to nie Twoja wina, ze Twoj wojak ma taki temperament... Bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Gusia:) slodkich senkow o zolnierzu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mi sie tylko raz snil a w woju jest ponad pol roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
czesc dziewczyny ja niedawno wrucilam z pracy..Czytam te forum i bardzo sie zdenerwowalam bo ktos podszyl sie pode mnie i napisal nie mile slowa....chyba bede musiala sie postarac zaczernic sobie nick bo nie chce zeby ktos wypisywal za mnie takie glupoty...rozumie was dziewczyny ze sie zdenerwowalyscie i pojechalycie po mnie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hura hura udalo mi sie wkoncu bede mogla spokojnie pisac i juz nkit sie pode mnie nie podszyje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Jusinka:) Ale ktos sobie z Ciebie zakpil... Moglas od razu zaczernic sobie nicka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co prubowalam pare razy ale nie wyszlo mi ale teraz sie tak wkurzylam ze az do oporu prubowalam i sie udalo uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh wkoncu sie sprawa wyjasnila z tym podszywaczem to teraz juz bede zmykac spac zmeczona jestem po pracy :( i bede snic o moim Dobranoc dziewczyny caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co Ci nie wychodzilo? Przeciez wystarczylo wymyslec i wpisac haslo...:) Jak sie trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooj dzis juz po historii...jeszcze tylko anglik ustny... Widze ze niezłe cyrki tu sie odbywały, ktos sie pod jusinke podszywał, dziewczyny sie wkurrzyły, no coz mozna było sie spodziewac bo miała niezaczerniony nick... ja z wojakiem teraz podczas matury to chyba łącznie 10 minut rozmawiałam w ciągu 4 dni...on tez ma jakies zaliczenia w tym woju tez sie uczy... wracam teraz na dłuzej :dD jak mi dobrze ze juz po wszystkim... pozdrawiam Słoneczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry sloneczka:) widze ze dzis ja zaczynam dzionek:) Zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam humor z rana jak patrze na suwaczek a tam coraz mniejsza cyfra:) dlatego uwielbiam witac nowy dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monias przysiega jest na 100 % 1 czerwaca na godzine 10,dzis im powiedzieli,jejejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bebe,ale jestem szczesliwa,przysiega1 czerwca,gadalam z moim i opbiecal ze sie uspokoji dla mnie,byl na stoloce widzial tych staszych i oni nic nie gadali a on glowe odwrocil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,sobota??do mnie o 10 przyjezdza przyjaciolka na weekend,chyba sobie popiwkuje dzis ze szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny:) Ewcia mojemu Tomkowi też telefon się ze psuł i poniedziełek ja sobie kupiłam nowy a jemu posłałam pocztą mój telefon, bo była kicha, nie można było pogadac, co 15 sekund mu się wyłaączał:( Ale wam zazdroszczę tej przysiegi, chętnie przeżyłabym to jeszcze raz, jedynie moge teraz pooglądac na kamerze co nagrałam :) ale fajne wspomnienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZIś WYSYAM DO tOMCIA ZAPROSZENIE NA CHRZCINY BO PRZYJACIółKA BęDZIE CHRZCIłA MAłEGO I NAPISZE MI NA ZAPROSZENIU żE TOMEK BęDZIE CHRZESTNYM, MOżE GO PUSZCZą ZA TYDZIEń NA WEEKEND:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×