Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

napisalam mu esa \"dzieki ze odpisales!\" i taka bużke co wyraza zlosc moze odpisze bo zaraz sie skonczy aukcja na telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale juz jest cos nie tak bo sie nie odzywa...mu jest glupio bo mimo wszystko teraz to nie ma na nic kasy a ja ostatnio na niego wydaje i to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia,widzisz jaka glupia sprawa,ale to jest normalne w zwiazku ze raz ty pomozesz jemu a raz on tobie,tylko zeby on to zrozumial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak powinno byc ale ostatnio to ja sama mu ciagle pomagam ze wszytstkim i on wie o tym... nawet za glupi niesmiertelnik byl troche zly i dlatego teraz juz pytam czy moge mu cos kupic ale widze ze to nie ma sensu bo i tak sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki....dosc dawno mnie tu nie bylo..widze kilka nowych twarzyczek a ja sobie zyje na wysokich obrotach ostatnio, z Michalem wszystko ok do dzisiaj....:(:(:( chyba ma juz dosc....dzisiaj zrobil sie straszny...:( mowil ze wszystko go wali i wszystko ma w dupie i ze niczym sie nie bedzie przejmowal...na wszystko odpowiadal nie wiem...i oczywiscie ta glupia cisza....:(:(:( on mowi ze ma zajebisty chumor i ze nic sie nie stalo wszystko jest ok i wogole ale strasznie jest!!! nie wiem co mu odpierdzielilo....:( powiedzialam mu ze wyzywa sie na mnie ale powiedzial ze nie...nie wiem co mam zrobic ja sie staram zeby traktowac go normalnie ale jakos nie potrafilam jak widzialam ze mnie zlewa totalnie...:(cos sie zaczelo psuc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu jestem:) witam jeszcze raz wszystkie forumowiczki, szczegolnie Gusie:) Monis ja tez chce foteczke z Twoja coreczka... Wyslij na bebe87@op.pl A i Gusia na Twoje fotki tez czekam, odesle swoje:) A powiedzcie mi co sie stalo z Jusinka? Czy to ona pisala? Wspolczuje jej, widocznie sytuacja ja przerosla... Do tego doszla zazdrosc, bo my mamy swoich mezczyzn... Nie jestem na nia zla za to co napisala, to napewno bylo w zlosci... O ile wogole to ona pisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czemu oni nie rozumieja tego ze my powinnismy im pomagac w potrzebie......a wydaje mi sie ze pieniadze to najmniej wazna kwestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mariolka:) dawno Cie nie bylo... Moj po urlopie mial taki humor:( bardzo mnie tym ranil... Po jakims czasie przeprosil i juz jest dobrze:) To wpjsko tak na nich dziala... Łukasz mowil ze tam musi miec wszystko w dupie bo inaczej nie da sie tam wytrzymac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ale to jest ta męska duma i ona nie pozwala sie w zaden sposob uzaleznic od dziewczyny... bebe nie wiem czy to ona i nie interesuje mnie to Mariola no coz juz tak dlugo tam siedzi ze ma po prostu jakiegos dolka nie przejmuj sie za bardzo bo to chyba nie pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci tak maja, chca sami nam wszystko kupowac... W odwrotna strone to nie dziala. Moze czuja wtedy wladze, czuja sie prawdziwymi mezczyznami;)? Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra nie to nie a znalazlam mu telefonik w bardzo dobrym stanie ktory mozna bylo kupic za 36 zl ale ok nie ma sprawy szkoda tylko ze ja na tym najbardziej ucierpie ale niech sie czuje prawdziwym mężczyzna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozesz mu kupic i wyslac? Przeciez sie nie obrazi... Powiesz mu ze to nie dla niego tylko dla Was, zebyscie mieli kontakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ze by sie obrazil nie wiem czy przypadkiem juz tego nie zrobil za to ze zaproponowalam... on jest uparty jak osiol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja probowalam to zrozumiec i na poczatku rzmawialismy w miare normalnie...ale ja nie rozumie dlaczego jest tak ze skoro jest mu zle to nie moze mi o tym powiedziec???tylko odbija sobie wszystko na mnie...przeciez wie ze moze mi zaufac...razem mielismy przetrwac to wojsko a nie on sam i ja sama....aaa!!!!!i jeszcze mial mi poscic sygnala zanim pojdzie spac jak zawsze zeby powiedzial mi dobranoc, ale \"zapomnial\"...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mu napewno glupio... Wiem cos o tym bo sama nie potrafie przyjmowac prezentow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariolka trzeba to jakos przetrzymac a zaden normalny facet nie powie ze jest mu zle! po raz kolejny ta męska duma... a moj sie pewnie dzis nie odezwie ale napisalam ze jutro zadzwonie na jednostke to pogadamy bo on odbiera telefony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez glupio czasem przyjmowac prezenty :( np pod choinke kupil mi tak telefon o jakim marzylam a on byl strasznie drogi normalnie bylam w szoku jak go zobaczylam a on by czegos takiego w zyciu nie wzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Twoim miejscu bym kupila ten telefon, bo jest okazja. A jutro jak zadzwonisz to wytlumacz mu ze telefon umozliwi Wam kontakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu koniecznie ze to nie jest drogi sprzet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzeba czekac tyle czasu na jedna przesylke potem na druga... spytam moich kolegow oni moze mi cos doradza zeby bylo szybciej poza tym ja musze najpierw z nim pogadac... kurcze wkurza mnie juz to wszysko ide troche pocwiczyc powinnam to robic od 20 ale zajelam sie tym telefonem ale nie bede sie wysilac! dobranoc dziewczynki papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłe panie
a może znacie jakiegoś fajnego kawalera wojskowego?? no ewentualnie rozwodnika, wiek 28-38... zawsze mi się żołnierze podobali...ach...za mundurem, hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Ewcia wspołczuje jak by mojemu sie zepsuł telefon to niewiem czy bym wytrzymała..jak nie pisze do mnie z 2 3 godziny to juz mnie to martwi...na Twoim miejscu nie zastanawiała bym sie i kupiła mu ten telefon... U mnie niestety jest tak samo z tymi prezentami..on jest taki ze nic nie chce i mowi tylko ze on moze mi kupowac prezenty i ze on nie lubi dostawac..ale ja i tak zawsze postawie na swoim i cos mu kupie:) Albo jak nieraz konczy mu sie waznosc konta to przesle mu kod..oczywiscie mowi ze nietrzeba,ale wiem ze sam by nie wytrzymał bez pisania i wkoncu sie zgodzi:) Wnerwia mnie tylko to ze on moze mi robic prezenciki i to nie tanie a ja nie...a mnie strasznie krepuje to jak dostaje jakis drogi prezent..a było juz takich co najmniej 3...jeden mi sie szczegolnie podobał wielki kosz z czerwonymi rozami na urodziny po prostu piekny az sie poryczałam jak go zobaczyłam:) Ehhh Ci faceci kto ich zrozumie i ta ich meska dume:D ja napewno nie:D Siem rozpisałam:D pozdrawiam wszystkie dziewczynki:) dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj po pierwsze jest zajety:) po drugie jest za mlody, bo ma tylko 24 latka, a po trzecie nie oddam go bez walki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś ja tez prosze o Twoje fotki bede wdzieczna:) paulunia-1991@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×