Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

no jasne sama dieta bez cwiczen nie jest za bardzo skuteczna a w wakacje jest duzo czasu i mozliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nieznosze takich cwiczen typu przysiady brzuszki itp..najchetniej to pływam i jezdze na rowerq no i czasem biegam:) chciała bym miec tylko szczuplejsze nogi ale cos mi to nie wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a Bartek sie dalej nie odzywa ale mam nadzieje ze w koncu bedzie mial wolne i to zrobi bo musze zadzwonic :) a narazie mykam musze zrobic pare testow na prawko zeby nie zapomniec :P to papa do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze bardzo dużo i szybko piszecie :) coś o sobie i Nas miałam napisać? A więc : jestem z moim Łukaszkiem już prawie 3 latka :) Wyjechał 8 maja do Bartoszyc,jesteśmy z Katowic więc ta odległość jest ogromna...teraz czekam na przysięgę bo nie mogą mieć jak na razie komórek...pozabierali im :( A co do odchudzania Moje Słoneczko zawsze mówi: \"Kochanego ciała nigdy za wiele\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty paulunia jutro bedziesz maila swego przy sobie a nie na topicu,ehheh.......moj dzwonil ze powiedzieli dzis im zeby lepiej kupowali zaproszenia bo przysiega bedzie szybciej niz sie spodziewaja!!!!!!!!!!!czy to dobry znak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysięga 6 czerwca,dzień po moich urodzinkach i naszej 3latkowej rocznicy :( ale za to Jego urodziny spędzimy razem :) a Wasi gdzie są ? bo troszkę tu sporo wiadomości i nie wiem czy dokopię sie do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciesze sie bardzo ze przyjezdza bo to juz 2 tygodnie jak sie nie widzimy... Andzela wyglada na to ze szybko bedzie ta przysiega zacznij sie szykowac powoli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj paulinko,mam taka nadzieje,zeby nie byla pozniej niz 1 czerwca,ale zapowiada sie na to ze chyba nie bedzie,mowie ci ,strasznie sie ciesze,on zreszta tez,kupil juz te zaproszenia i zaczyna wypelniac...ah no i zaplacil juz za plytke, shilla moj misiek jest w ostrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia moj chlopak jest w Warszawie ale wychodzi za niecałe 3 miesiace bo poszedł w listopadzie..wiec juz nieduzo zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tylko pozazdroscic,ale ja tak jakos mysle ze bedzie oki,a ty jak sie trzymasz shilla/??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia a jak masz na imie bedzie łatwiej:) aaa moze masz swoje zdjecia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)i ja juz po plotach;)kurcze jutro chyba musze isc do chirurga znow:(bo z tym moim palcem to nie jest lepiej wcale a wrecz przeciwnie napuchł tak,ze az w szyna mnie gniecie:( a ja widze,ze tu znow stronek przybyło:D witam nowa forumowiczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzela,ale mnie pocieszylas ta wiadomoscia o przysiedze,trzymam kciuki zeby to byla prawda i jakby co to prosze pisz bo twoje informacje sa dla mnie bardzo cenne,mam nadzieje ze bedzie 1 ten upragniony dzien,moze sie spotkamy przypadkiem na tej przysiedze :) byloby fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymczasem musze leciec niestety,polożyc córcie niedlugo spac,bede jutro.Zycze wam wszystkim spokojnej nocki i pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię moje to Agnieszka dlatego Gusia. Zdjątka mam ale to później wyśle...teraz muszę troszkę brata matematyki poduczyć. A trzymać się to ciężko...jeszcze nie mam z nim za bardzo kontaktu telefonicznego...chociaż dziś dostałam od Niego list...co wojsko może zrobić z faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wrocilam na chwile gadalysmy o odchudzaniu a tu moi rodzice zrobili mi niespodzianke i zrobili takie pączki z serem :D ale zjadlam malutko za to dzis troszke wiecej pocwicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojs przysiega to piekny dzien:)pozostanie w pamieci :)ajs z jednej strony chciałabym znow pojechac na przysiege ale z drugiej to wole zostawic tak jak jest:P!!zawsze to juz mi zostało 5 misiecy i jakies 10 dni:P tesknoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obczajacie dostałam dziwnego smsa od mojego Wojaka:/ napisał mi,zebym mu obiecala,ze go nie zostawie nigdy,ze go nie zdradze i ze zawsze bede z nim bo on beze mnie nie ma po co zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara to nie dziwny ale piekny sms,oni tam w tym woju to rozne mysli chyba maja,bo moj mi takie cuda wypisuje ze szok,hhehehe monisia bede pisala wszystko,tez mam nadzieje ze 1 przysiega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem co....obczajacie kumpel od niego z pokoju miał sie zareczyc na nastepnej pj....własnie miał...dzisiaj dziewczyna wysłala mu smsa,ze z nimi koniec,bo ona ma juz dosc czekania,ze zmienia nr zeby nie miał do niej dostepu i zeby nie walczył o miłosc bo jej juz nie ma pojechała razem z nim do woja a ona jest wolna...:(kuzwa co za babsztyl!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×