Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

moj dzis znow poklucil sie z jakims starszym poborem wojakiem,mowi ze takie wyzwiska szly ze szok,ja go tylko prosze zeby ni edoszlo do rekoczynow,bo przepustki nie dostanie,ale mowi ze tak go nosi ze szok i jak tu mu pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te baby sa chore trzeba bylo przemyslec przed wojskiem a nie jak jest w wojsku dostarczac problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak mu pomoc powiedz mu ze ma sie uspokoic i juz bo bedziesz zla :) ja tak zawsze robie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przed wojskiem tez chłopak by sie załamał;/wezcie 5 lat toz to kupe czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam swojemu,zeby sie nie bał,ze przeciez wie,ze bedziemy razem i ze ma potwierdzenie urzedowe;)a nie długo bedzie i koscielne wiec mi niech tu nie pisze o jakis zdradach;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 lat o losie... kurde brak mi slow... andzelina lepiej dla niego zeby sie uspokoil bo moze miec problemy z calym starszym poborem bo w wojsku chlopcy trzymaja sie wszyscy razem a twoj dobrych kolegow raczej nie ma jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ii dobrze napisaaz madziara,ewcia ja tez swojemu powiedzialam ze ma si euspokoic,ze ma zrobic to dla nas bo inaczej przepustek nie bedzie dostawal i sie widziec nie bedziemy,obiecal ze SPROBUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma kolegow,ale mowi ze wiekszosc nie wychyla sie przed szereg,a tamten jest miesiac starszy poborem i to go tak wkurza,poza tym on nie daje po sobie jechac i takie sa efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie zdolowalam w tym momencie :( normalnie w koncu sie doczekalam na smsa... napisal ze telefon mu sie zepsul i nie da sie naladowac i zaraz bateria padnie... kurwa i tak przez ta cholerna jednostke mami minimalny kontakt to jeszcze to...zajebiscie :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ewciu,to niech przeklada karte do tel kolegi albo poda ci numer i ty bedziesz dzwonila,lipa no ale nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ewcia no...jak sie cos wali to na całego;/niestety tak to juz jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam nie jest tak latwo bo sie nie da rozmawiac przez cholerny zasieg :( kurcze czemu zawsze cos sie wali ja tego nie czaje... musze znalezc na allegro jakis zastepczy telefon bo tak byc nie moze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest niespraiedliwe! i tak on ma ciagle sluzby mial dzis bedzie mial jutro i pojutrze! i tak do konca :( podczas sluzb i tak nie moglismy pisac tylko miedzy nimi a teraz nawet juz tego nie :( spytalam czy moge mu kupic telefon moze zaraz odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki ja lece sie wymoczyc w cieplej wodzie bo jakos mi zimno,potem jeszcze wpadne,3majcie sie dziewczynki,szczegolnie ty ewus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pa, kurcze teraz sie nie odzywa i juz sama nie wiem co mam robic ach ci mężczyzni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze ale moglby mi napisac co i jak a tak ja nie wiem co mam robic a puscilam mu przed chwila strzalke wiec jeszcze bateria nie padla, zapewne znow chodzi mu o to ze ja mialabym mu cos kupic on strasznie tego nie lubi... ale kurcze jak trzeba to trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad ja to znam moj tez nie lubi...zawsze powtarza,ze rozpieszczac to on moze mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz on jest Twoim mężem to troche inna sytuacja... a mojemu sie nie podoba to ze do niego dzwonie bo to oznacza ze on mnie naciaga slodyczy tez nie moge kupowac nawet mi wylicza ile moge na prezenty wydawac... i tak wydaje wiecej no ale potem musze sie nasluchac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem co to znaczy...moj mi tak powtarzał do czasu kiedy nie bylismy małzenstwem teraz to juz nie tak bardzo...bo jak nie aptrzec to idzie z naszych wspolnych pieniedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a my mamy tylko budkę telefoniczną na którą oczywiście nie da się dodzwonić bo cały czas zajęte... dobrze że wczoraj miał jakiś 24 godzinny dyżur to mogłam sobie z Nim pogadać aż 5 minut!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cieply prysznic dobrze mi zrobil...jak tam ewciu odpisal?shilla a czemu twoj nie ma tel??ah,zabrali...wszystkim????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Ewcia u mnie z prezentami jest podobnie jak u Ciebie:) Witam nową Forumowiczkę GusiaShilla 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×