Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Ewcia a Ty czasem nie wiesz co u Malwiny słychac?? dawno sie juz do mnie na gadu nie odzywała...ostatnio jak pisała to powiedziała ze na forum juz napewno nie wroci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Paulunia ostatnio na gadu nie wchodzilam... a jak sie widzialam z nia ostatnio to powiedziala ze sie pojawi ale nie pojawila... a to bylo ze 2 miesiace temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia dziekuje tak o to mi chodziło:) zdolniacho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mowi sie trudno widocznie ma swoje powody...a u niej juz sie bedzie wojsko konczyło niedługo:) no ale jej chłopak zostaje na zawodowego...ja bym mojemu nie pozwoliła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Paulunia zrobila :P ale ja juz tez umiem a swoja droga to niektore suwaczki sa takie sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzyneczka ale on nie dziala wez sprobuj wkleic caly bo u niektorych wystarczy koncowka a u niektorych nie ale nie wiem od czego to zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wiesz Paulunia ze jej sie ten pomysl nie podobal ale nie bylo innego wyjscia, ale jak juz bedzie zawodowym to nie bedzie tak zle jak teraz poza tym w wakacje chyba slub planowali wiec napewno wszystko im sie dobrze ulozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak duzo pisałysmy kiedys ze soba to mi rozne rzeczy mowiła przewaznie o tym wojsku zawodowym... Suri nie ma za co zawsze do usług:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wam to przynajmiej humorek dopisuje Mi sie znowu snilo ze pogodzilam sie z moim...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam nie dopisuje humorek bo z czego ja mam sie cieszyc jak od tygodnia prawie nie mamy kontaktu a on ma noin stop sluzby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to pocieszam sie tym ze moj luby juz w srode rano bedzie na mnie czekal kolo szkoly:-) ale moze wkoncu sie dowiem gdzie wasi chlopcy sa na jednostach?? Moze ktorys jest z moim grzesiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×