Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

nic nie stoi na przeszkodzie zebys cokolwiek zmienila we fryzurze,uwierz mi to dziala,faceci są wzrokowcami,przynajmniej moj,czytalam teraz dokladnie te twoje wypowiedzi na forum o tym co sie stalo wtedy,co ci napisal i jak postąpil,bo jakos to przegapilam,naprawde bardzo ci wspolczuje,moge sie tylko domyslac jak to jest,alre uwierz mi,ja mialam w zyciu o wiele gorsze przejscia a teraz jestem szczesliwa mimo ze myslalam ze juz sie nie zakocham nigdy,trzeba przez to przejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj e maila jusinka to tobie tez wysle swoją fotke jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu podobaja sie dziewczyny krotko sciete...to tez dla niego obcielam sobie wlosy bo mialam dlugie...i co teraz mi radzicie zeby zrobic z wlosami zeby miec fajna fryzurke na wesele....:(( To ja teraz juz zmykam do pracy bede kolo 22...to piszcie jakie macie propozycje zebym mogla sie zrobic na bustwo no i te wsloski co znimi....potem bede czytac...zycze milego dnia paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyneczko yorkshirre@wp.pl poprosze fotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nawet byłyśmy w jednej grupie:) ależ ten świat mały:) zaraz będziesz miała moje foty to może mnie poznasz:) ja od razu poznałam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jazz, kurcze nawet sie nie spodziewałam. musze podziekowac mojej kuzynce ktora dala mi link na ta stronke :-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri,Nataleczka i Jusinka,wyslalam Wam zdjecia,niedlugo powinny dojsc,tymczasem musze uciekac,bede pozniej,pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia masz racje strasznie jest dużo nowych Dziewczyn :) ale o to chodzi im więcej tym lepiej i raźniej:) Ania moje zdjęcia już poszły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze poszly bo wlasnie skonczylam je ogladac, ale supcio ze tu weszlam. wyslalam ci wiadomosc na poczte... suri3 a gdzie sa twoje fotki?? czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie! Aniu wszystkim wysyłasz zdjęcia a do kuzynki to co? Od innych dziewczyn też chętnie bym dostała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus nie wysylam wszystkim tylko 2 dziewczynom :-) tobie tez wysle tylko meila mi podaj kochana kuzyneczko... a i chcialam ci podziekowac ze mnie tu zaprosilas. normalnei spotkalam tu dawna znajoma z czego bardzo sie ciesze :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tak nie dziękuj Aniu :) Samej mi się tu spodobało więc czemu Ciebie nie zaprosić :) Zawsze w \"kupie\" raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową Rodzyneczke:) Napisz coś o sobie, skąd Twój jest i Ty skąd jesteś? Ile jest w wojsku? Prześlij mi fotkę na NECIA1605@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Necia. Mieszkam na wsi co sie zwie Piwoda, a moj Grześ w sąsiedniej wiosce. Jest w wojsku od 7 marca. Jestesmy razem ponad rok,a naszą pierwszą rocznice niestety przezywalismy osobno :-( mam 18(prawie) latek i cierpliwie czekam na mojego lubego. przyjezdza we wtorek na przepustke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyneczka Twoje dostałam i swoje odesłałam:) Gusia jeszce prosze o Twoje! :) na NECIA1605@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorkiem postaram sie powysyłać...znowu problem z pocztą :( a teraz lece na dyzur do klubu,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) i nowa forumowiczke rodzynke:) codziennie ktos nowy:) no ładnie ładnie:) tylko ja sie juz nie moge połapac:D TEZ POPROSZE FOTKI MONIAS GUSI I RODZYNKI:)paulunia-1991@tlen.pl Jeszcze jakie 5 godzin i moj najukochanszy skarbus bedzie ze mna:) juz nie moge sie doczekac:) ide teraz sprzatac..no a pozniej trzeba sie doprowadzic do porzadku:D Pewnie przez wekend bede tu rzadko no ale same rozumiecie:) wiec goraco was wszystkie pozdrawiam:) i do poniedziałku:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×