Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

no to tyle masz sie dobrze Na mnie nikt nie czeka:(( Moj byly to tez Grzesiek a teraz jest pod Warszawa wczesniej byl kolo Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ide sie uczyc z psychologii bo nic nie umiem a w czwartek egzamin i to ustny... narazie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha o mnie mowisz nie teraz jest w Ksiązenicach pod Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Jusinka mam podobna sytuacja do ciebie... moja najlepsza przyjaciolka chodzi z moim bylym chlopakiem... ale ja nie robie z tego powodu jekis problemow, bo moj byly jest moim przyjacielem odkad zerwalismy (ponad 1,5 roku temu) i ciesze sie ze znalazl wkoncu dziewczyne z ktora jest szczesliwy, a ze jest to moja przyjaciolka to w sumie jeszcze lepiej dla mnie, bo mam dwoje przyjaciol obok siebie :-) no i oczywiscie mojego kochanego Grzesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :D wpadłam na troszke :D WItam nowe kobietki :D Jusinka jak tam? czytałam ze do niego napiasałas ale nie jest za fajnie...cos nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm rodzyneczja tyle ze to jest jego przyjacioka nie wiem czy oni cos razem ze soba.... Lamia nic nowego od tamtej pory sie nie odzywa ja teznie pisalam:( nie wiem co mam roic dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tylko ze za 4 tygodnie wesele wrrrr i przydalo by sie zaczac chodzic na solarium pojde tez do mojego fryzjera po porade co mi radzi zrobic moze uda mi sie jakas sukienke pozyczyc...moze uda mi sie zrobic jakis fajny efekt... Moze spojzy na mnie choc jeden raz:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka ty mi chyba nie wysylalas zdjec, dlatego jesli mozesz to zrob to.. a spojrzec, to na pewno spojrzy... ci faceci tak maja.. jeszcze zobaczysz ten blysk zalu z jego oku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich!! Kto to widział żeby tak wcześnie wstawać? ;) Przepraszam wszystkie dziewczyny ze nie wyslalam jeszcze zdjec,mialam problem zarowno z pocztą jak i komputerem. Monias nie martw sie, moj tez jest z tego poboru...czyli wyjdzie gdzies w styczniu,choc ostatnio mowil mi ze ma dobra wiadomoc,ze puszcza ich 6 dni wczesniej niz te 9 miesiecy :) A co do telefonów wczoraj rozmawilam z Nim:) Wszystko krotko trwalo bo kolo mnie lądował akurat helikopter a on mial jakies tam rzeczy do porobienia ale go słyszałam :) I tak jak pisalam rano....koncert bez Niego to zaden koncert...caly czas sie mysli jak by to bylo gdyby On tu byl :( Rozpisalam sie troszke...Milusiego Dnia,i wspanialych chwil dla Tych ktore maja swoich wojakow przy sobie :)Tylko im pozazadroscic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(do jusinki) Kochana tobie nie trzeba zadnych porad fryzjera czy solarium, jestes super laska i ja nie wiem czemu ten twoj z toba zarwal... glupi byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym znac prawdziwy powod tego co zrobil :(( bo ja sie tylko zadreczam myslami i caly czas zadaje sobie pytanie dlaczego???????? Dobra ja zmykam z psem i do sklepu a potem do pracy na 13 Zycze milego dnia dziewczyny papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia u mojego w jednostce wszystkie pobory wychodza 24 więc to jest pewne,ciesze sie bo 27 pazdziernika jego brat ma ślub wiec będziemy podwojnie świętowac:) Ja byłam w ogrodeczku troche zielska powyrywac a przy okazji poopalać:) Ale dzis sliczna pogoda. Moj misiu ma dzis słuzbe takze troszke sobie popiszemy w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)no naprawde pedzicie z tymi stronami strasznie:)kurcze ja musze sprzatac ale mi sie nie chce:(moj Misiek miał wczoraj ambitne zajecie:Dwyrywał chwasty:) o a mam pytanko z tego co wiem,to spro dziewczym na tel w plusie znacie wiec moze kod na te 60 min po godz18 ?czy jakos tak...bo ja to sie w plusie nie orientuje... no nic mykam zmusic sie do sprzatania a potem do nauki....a takie słoneczko:D pa Kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia ja tez chcem fotki:):)magda001_87@tlen.pl dobra a teraz to juz naprawde idem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia jak chcesz cos o uslugach w plusie to wejdz na strona www.simplus.pl oczywiscie jesli masz na karte :) kurcze jak ja wam zazdroszcze ze mozecie ze swoimi gadac na sluzbie... a ja testuje moje 2 telefony moze jednak wysle mu swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak oficjalnie to nigdzie nie mozna :) oczywiscie praktyka nie idzie w parze z teoria i szczegolnie po przysiedze to juz wszyscy maja z tym luzy bo i tak kadra wie ze wszyscy je maja :P u mojego np powiedzieli ze po 16 moga nosic juz spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sa jednostki gdzie telefony nie sa tolerowane i moga byc np rozwalone o sciane :P tu nie ma reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mowicie ze po przysiedze najczesciej juz maja wiecej luzu? bo wiecie listy sa fajne i romantyczne...ale czasem potzreba juz cos powiedziec a na tel. budkowy nie da sie dodzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po przysiedze na bank bedziesz dostawac dziennie dziesiatki romantycznych smsow wiec sie o nic nie martw :) z rozmowami tez nie bedzie zle chyba ze chlopcy w pokoju beda glosno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×