Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

szybciutko minely te 3 miesiace od pojscia naszch do wojska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój misiu juz dojechał do jednostki i znowu samotny weekend ale jakos dam rade bo przeciez całe 3 dni miałam go tylko dla siebie:) Blondyneczko,Paulunia miłej pjtki:))) Zimolki niedługo obcinamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia moge tez prosic yorkshirre@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest moze ktos kto umie zrobic suwaczka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo jaki tu ruch :D nawet nie zdarze tego przeczytac :D witam nowe forumowiczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale sie zdolowalam :( jednak zadzwonilam ale to nie on odebral to powiedzialam zeby mi go zawolali to gosc powiedzial ze to nie ta bateria... kurcze nie wiem co jest bo dzwonilam na ten nr co ostatnio... no i teraz znow zero kontaktu nie wiadomo do kiedy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri mow jakiego chcesz tego suwaka to Ci zrobie:) ja jeszcze czekam na moje koffanie..spotkamy sie dopiero o 23:( no ale coz juz blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia ten chłopkak obok Ciebie to Twoj chłopak??:) jak tak to wyglada na bardzo młodego:) dziekuje za zdjecie ładna z was para!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Witam nowa forumowiczke:) sluchajcie ja tez chce fotki, odesle swoje:) wysylajcie na bebe87@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? Jak czytam ze Wasi przyjezdzaja to jest mi strasznie smutno... Zazdrosc mnie zzera:( Za tydzien bedzie poltora miesiaca jak nie widzialam sie z Łukaszkiem... Teskno mi:( za 2 tygodnie jedzie juz na poligon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze troche sie spoznilam, bo Was nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co normalnie typowa ze mnie blondynka... kupilam fajny telefonik i to z bajerami a tu patrze a on ma simlocka w plusie ... ale napisalam maila do sprzedajacego wiec sie jakos dogadamy :D no a jutro szukam dalej czegos nowego :) wlasnie sobie pomyslalam ze nie gadalam z moim misiem od niedzieli :(:(:( kurcze tak mi smutno a jak pomysle ze to potrwa jeszcze duzo czasu to juz kompletny dol :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i jak macie jakies pomysly co do mojego wygladu na to wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka nałóż tylko fajne ciuszki zeby sie wyrozniac a oprocz tego wygladaj normalnie tak jak on kiedys lubil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie jak radzisz mi z wlosami bo nie mam zielonego pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bedzie mi trudno sie norlamnie zachowywac tak jakby nic sie nie stalo widzac go z przyjaciolka to sie nie da tak....nie wiem jak to bedzie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka a skad wiesz ze on idzie z ta przyjaciolka? Przeciez pisalas ze z nia kontakt sie urwal od przysiegi... A z nim tez nie gadalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monias bardzo dziekuje za zdjecia ladna para z was a coreczka jak laleczka ...pozazdroscic...Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalnie to napewno nie bedzie a co do wlosow to hmmmmm nie wiem ja to uwielbiam proste wlosy i na sobie i na innych :) najlepiej miec taka fryzurke zebys sie czula komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×