Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

no mamy duzo wspolnych znajomych...rozmawialam z kolega do ktorego wlasnie ide na to wesele czyli z Panem mlodym akurat tak sie sklada ze on i moj byly to kumple z klasy...Wiec mam zrodlo wiadomosci i juz wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem Jusinka ale dobrze ze idziesz na to wesele to moze cos sie wyjasni, zobaczysz jak on sie zachowuje itd a ja ide spac wole to niz sie dolowac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... A nie mowil Ci czy przed wojskiem sie spotykali? Bo moze ona maczala w tym palce... Albo pisala do niego jak poszedl do woja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec to byla przyjaciolka z ktora na stodniowce swojej i jej byli razem...takie imprezy jak sylwester tez spedzali razem do czasu jka byli wolni ale jak byl ze mna to ich kontak sie nie urwal tez od czasu do czasu tam na kawie sie spotkali ja z nia tez mialam dobry kontakt i przed przysiega tez....a po przysiedze jak pisze do niej na gadu to sie nie odezwala ani razu:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka obawiam sie ze to o nia chodzi... Znaja sie pewnie od lat... :( Ja juz uciekam spac bo padam z nog... Dzis byl mlyn w pracy:( trzymaj sie sloneczko, do jutra:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panienki:) kurcze...tak czytam czytam... i...co zauważyłam? Gdzie Kiiciia?Co sie z nią dzieje dziewczyny,wiecie może? Pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia ten chlopak obok mnie na zdjeciu to Moj Łukasz,wyglada na mlodego ale tak naprawde ma juz 23 latka wiec nie taki stary :) Pamietajcie powroty z Juwenali sa okropne...i kazda impreza bez niego jest do niczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,dzisiaj ja zaczynam dzionek,wiec witam panie i milego dniA !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kolezanki :-)) Normalnie już w środe rano zobaczecze się z moim Słoneczkeim . Również życzę miłego dnia, a teraz ide sprzątać. Buzka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema wam!! a ja jestem w dobrym humorku ,za godzine ide na pkp po mojego dziubaska :) PoZdraWiam GOrącooooo:) :D:D:D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry widze ze humorki dopisuja co oczywiście mnie cieszy, u mnie znow jakos nie bardzo bo mam klopoty ze snem :( wczesniej nie moglam zasnac a teraz to juz zasypiam normalnie ale wstaje o 6 i dalej nie moge... przez to jakies glupie mysli mam no i wciaz czekam na jakakolwiek wiadomosc od Bartka mam nadzieje ze sie szybko odezwie... zycze wszystkim milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka zycze udanej pjtki! Paulunia suwaczka zrobisz mi w poniedziałek jak znajdziesz chwilke bo teraz masz swojego wojaczka to głowy Ci nie zawracam. Miłego dnia laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki które juz wstaly i te ktore jeszcze spią :) ja tez mam dzisiaj dobry humor,bo wczoraj dzwonil moj Wojak i to 2 razy,powiedzial dokladnie to co chcialam uslyszec wiec jestem po prostu szczesliwa,a tak pozatym to Ewcia,dziekuje za fotki,ładna dziewczyna z ciebie,Andzela,faktycznie przysiega 1 czerwca,moj mnie wczoraj upewnil o tym i juz sie nie moge doczekac :) życze wam milego dnia wszystkim,pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monias nie mam Twojej fotki poprosze yorkshirre@wp.pl Rodzyneczko nie pomoge Ci bo sama nie umiem robic suwaczka tylko dziewczyny mi robiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri,ale ja Ci na bank wczoraj wyslalam swoje fotki,sprawdz jeszcze raz i jak nie bedzie to wysle Ci jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri,wlasnie wysylam Ci fotki jeszcze raz,niedlugo powinny dojsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znac jak dojda,wczoraj faktycznie pisałas ze wysłałas ale nic nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri,twoj wojak juz jest po przysiedze?ale z tego co pamietam to chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mam pytanie,jak sie oblicza kiedy wyjdzie?pytalam wczoraj ale sam nie wiedzial,czy to jest rowne 9 miesiecy od daty wejscia? czyli jak poszedl 9 maja to wyjdzie do cywila 9 lutego?ojej,to odlegla data,ale z kazdym dniem coraz blizej do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×