Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

aaaaj pieknie nie nataleczka??:DDD jeszcze te niebieskie oczka do tego i ja wymiękam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze ze w koncu nasze forum zyje :) lamia no moze sie pochwal tymi zdjeciami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj mój oczka to ma brązowiutkie:D ale masz rację te bereciki są śliczniutkie:) ładnie się w nich Żołnierze prezentują:) zresztą w innych kolorach też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zrobiłyscie sobie zdjecie w mundurze czy jeszcze nie zdazylyscie???ja juz sie nie moge doczekac jak beda mieli letnie mundury bo wtedy moj przyjedzie w mundurze, bo tak to nie chce:( a Wasi przyjezdzaja w mundurach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie wam jak swietnie wygladaja te niesmiertelniki ktore kupilam jak dobrze pojdzie to juz na sobote dojda do ustki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia a Ty tez sie jeszcze nie pochwalilas zdjeciami znad morza!!!!!!!!!!!!co to znaczy!!!????ja chce!!:D :D :D Lamia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie moj powinien sie poruszac w mundurze, ale powiedział ze nie chce wpierdzioel dostac i bedzie go wozic w torbie :P mam zdjęcia, jak mowiłam, ale musze je na fotke wrzucic i wam podam link... no moj jeszcze miał boba, taką puchata czape :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola wlasnie ze sie chwalilam tylko Ciebie dlugo nie bylo :P zaraz Ci przesle ale mam malo wiecej bedzie po nasze najblizszej PJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od ewci dosatałam na poczke!! dziekuje sliczne sa! juz chyba o tym gdzies pisałam:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia cium! Fajnie że nieśmierletniki są takie jak chciałaś! Lamia wrzuć fotki z Żołnierzem na fotce to sobię oglądniemy;) A co do przyjeżdżania w mundurze to mój był u mnie tylko raz! Mówił że ogólnie to nie pozwalają jeździć do domu w mundurze przynajmniej w Jego jednostce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataleczka, a mojemu z kolei nakazują sie prezentowac:D w ogole było tak swietnie, z enie moge sie nacieszyc, jak spiewał, jak chodził i w ogole :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj nic nie spiewal... nie wiem nawet o co chodzi :D a mnie teraz Bartek blaga zebym mu powiedziala o mojej niespodziance czyli o niesmiertelnikach ale nic mu nie powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się już na dzisiaj żegnam! Może jak się prześpię to wymyślę jak pocieszać mojego Żołnierza! Miłego wieczorku 🌻 Lamia wyślij mi linka do fotki na gg plisss to sobie jutro luknę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to ze jak schodzili z lotniska, to kazdy pluton musiał spiewac swoją piosenke, przekrtzykiwali sie takimi meskimi głosami, w tym moj Myszol szedł i widziałam jak spiewa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia!!rzeczywiscie mu slicznie:) szkoda ze ja nie mam na kompie..tez bym sie pochwalila...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja:) Ewcia ja tez nie widzialam Twoich fotek... Przeslesz mi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia zdjecia sliczne:) ladna z Was para! Jak ja bede cos miala to Wa pokaze, narazie nic na kompie nie mam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wydrukowane te wierszyki i czasem jakies wysylam mojemu skarbowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo! Jest tu jeszcze ktos? Czy trafilam na pustki..?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×