Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

A oto najkrotsza i najpiekniejsza bajka jaka kiedykolwiek slyszalam : Byla sobie raz mloda dziewczyna, ktora zapytala pewnego chlopca, czy chcialby ja poslubic. Chopiec odpowiedzial: Nie! I dziewczyna zyla szczesliwie, bez prania, gotowania, prasowania... Czesto spotykala sie z przyjaciolmi, spala z kim chciala, zarabiala na siebie i wydawala pieniadze na co chciala.... *KONIEC* Problemem jest w tym, ze nikt nigdy w dziecinstwie nam nie opowiadal takich bajek. Za to wsadzili nas w g... po uszy z tym cholernym ksieciem z bajki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że to przez problemy z wejściem na forum tak tu pusto. kreska-a ciebie to depresja jesienno-zimowa przydusiła?pamietaj kochana ze i w pieknych bajkach pojawiaja się czarne charaktery... taki juz nasz los i trzeba sie cieszyc zdrowiem przede wszystkim.nos do góry!wykrzycz smutki przez okno i wracaj!bo ciebie tu zabraknąc nie może!;) mona m śliczny ten drewniany domek i bardzo pomyslowo zrobiony.:)mi Julia daje przez cały dzień popalic,że nawet nie chcę mysleć,co to będzie pózniej! trzymajcie kciuki za Gabi-ma jutro naprawdę trudny quiz o wiedniu i naszej dzielnicy drobiazgowo. czekam jutro rano z kawką!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam póżna pora.Popołudniu nie mogłam się dobic na forum,potem przyszli znajomi z piwkiem:) i wpadłam tylko wpisac ta bajke:Dbo dostałam ja na gg i chciałam sie podzielic;-) Aniu w moim pożyciu małżenskim wszystko na szczescie ok:Da tn wpis to był tylko dla poprawienia humoru:Dty sie martwiłas o mnie a ja sie usmiałam z twojego wpisu,bo kto jak kto ale Ty masz ogromne poczucie humoru i niespodziewałam sie ze tak to odbierzesz:D no gratulacje dla cory,a ty stara przestan zrzedzic i odpusc córce:Pstara sie przeciez a te prezenty to na mikołaja czy na gwiazdke?bo u mnie na mikołaja to tylko o dzieciach sie pamieta a prezenty takie dla rodzinki to pod choinka leza:)ja Marcinowi chyba perfumy z avonu zamowie,jego ulubiony zapach bo pomysłu mi brak Kinga topik tak wolno idzie do przodu ze raz na dwa dni przysiadz na 10 minut i wszystko nadrobisz:)to rozkaz!!!!!:D Mona fajna ta układanka,musze poszukac cos takiego na alegro Oskar czasem tez próbuje piskiem coś np.wymusic,ja staram sie nie reagowac ale czasem nie wytrzymuje i wybucham jak wulkan czas leci szybciutko wiec pewnie niedługo bedziesz autko docierac:) Aga a Ty co zamilkłas??jestes w szoku po jazdach czy co?jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ide do wyrka przytulic sie do podusi:) zapomniałam sie pochwalic ze pralke mam juz podłaczona,no i dzis prała \"na pusto\"tak jak zalecali w instrukcji ale jutro ja wytestuje;-) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) A u mnie snieżek sobie sypie i na dworze jest nawet mroźno,więc może troche poleży. Wczoraj niestety nie dałam rady zajżeć bo z samego rana miałam jazde(o 8 rano)jeździłam dwie godziny.Musze powiedzieć że trochę wyszłam z wprawy:O myslałam że pójdzie mi gładko.Ale trochę ciężko opanować wszystko naraz( 5 lat zrobiło swoje)....tym bardziej że pan instruktor jak tylko wyjechalismy z domu to odrazu kazał mi jechac na miasto.Poprosiłam go żebyśmy pojechali na paczątek w jakies drogi boczne....zrobilismy tak i później juz duzo lepiej szła mi jazda.Troche mnie to denerwuje bo uczy mnie tak jak trzeba jeździc na kursie.Nie wolno najechać na linie,mam jechać swoim pasem itp....troche to niemozliwe w normalnej jeździe ale trudno.Myślę że jeszcze wykupie sobie jakieś 3 jazdy i resztę będę ćwiczyć sama. Tak więc pierwsze koty za płoty.....mam nadzieje że następnym razem będzie juz lepiej;) Później musiałam jechać z Kamilem do dentysty,wyleciała mu plomba ale niestety dentystka nie mogła nic zrobic bo ząbek jest juz martwy i nie można go zaklejać,leczyć kanłowo też sie nie opłaca bo to długo trwa a przeciez ten ząb mu wyleci.Martwiłam się o ząbka który mu sie ułamał ale dentystka zobaczyła go i powiedziała że dziąsła są juz bardzo twrde wokół niego,więc lada chwila nowy wypchnie tego starego.Noi musze się rozejżeć za ortodontą bo możemy juz na dół zakładać aparat.Góra jest bardzo ładna równiutka,więc nie ma potrzeby zakładać aparatu:)Przy okazji Oliwii ząbki obejżała noi jesteśmy umówieni za 2 tygodnie bo cos tam sie na ząbku już robi,więc lepjej to teraz zelczyc i niedopuscic do dużej dziury. Później odbowiązki w domu,Kamil lekcje.....noi tak zleciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska kobieto rochorujesz się,albo przemrozisz ręce jak będzie tak dalej robic.A nie mogłas tych stroików zrobic w domu?? Tylko ciekawe gdzie zamontujemy tą hustawkę....i która futryna utrzyma takiego klocka:D Widze że wkońcu śnieżek do Ciebie zawitał;) Shenen będziemy wszystkie trzymac kciuki żeby mała szybciutko wyzdrowiała, a te problemy ze zdrowiem było tylko przejściowe🌼 Anka no to gratulacje dla Gabi za poprawe w nauce🌼 Ja tez byłam w środę na wywiadówce u Kamila i też jest nieźle tylko musimy trochę ortografie pocwiczyc....tylko niewiem jak to zrobić bo kiedy w domu sie go pytam jak sie pisze niektóre wyrazy to on wie,zasady zna,w domu dyktanda tez pisze dobrze....a wszkole takie błędy robi że az głowa boli...chociaz niezawsze....nieraz jest dyktando napisne bardzo dobrze a innym razem tyle błędów że szok. Kinga nalezy Ci sie lanie za to że tak rzadko piszesz;P Mona ja też juz nie moge się doczekac kiedy usiąde sama za kierownica i będę pewnie jeździć:)ale doczekamy sie napewno;) Biedny Staś pewnie ma sporo siniaków od tego przewracania sie:D noi zaczyna pokazywac różki....oj te nasze pociechy....one tylko z pozoru wydaja sie aniołkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja spadam zrobic zakupy na te jutrzejsze urodziny,pewnie później nie będę miała czasu zajżeć bo musze zacząć wszystko przygotowywac....mam nadzieję że wybaczycie:) Acha zapomniałam wam powiedzieć że mój Kamil wczoraj zaniósł do szkoły zaproszenia na urodziny....noi troche było śmiechu bo kolega którego zaprosił też dał mu zaproszenie na swoje urodziny w sobote:D Wtedy robię imprezke dla rodziny....więc niewiem jak to pogodzimy:O zeby mógł do kolegi chociaż na troche iść:) No ale zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że nadrobiłam swoja nieobecność;) Miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero jestem.pomyłam podlogi,Julke polozyłam i robię kawę już drugą.:) kreska-no to mnie uspokoiłas.myslalam że jakieś tylko przelotnie było nieporozumienie,bo przeciez wiem jaka jesteście fajna i zgodna rodzinką.:)gdybys to w jakis cudzysłów wzięła,albo na koniec usmiechniętą ikonke wstawiła,to pewno na powaznie bym nie wzięła;) tak czy owak,mam nieraz taki dzień i humor,że nie żartując mogłabym się podpisać pod tamtymi slowami. aga-tak jak piszesz,pierwsze koty za ploty.na pewno za moment poczujesz sie duzo pewniej i stwierdzisz,ze to wszystko łatwizna...i kto to mówi!:opowodzenia! my we wtorek jedziemy do ortodontki wziąc miarę na aparat,chcę do świat już mieć wszystko za sobą.Gabi się cieszy,na razie,ciekawe,jak z tym entuzjazmem bedzie potem. ja powolutku muszę tez zaklepać termin na gabi urodziny,a najpierw znależc miejcse.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem.Dziś w piatek robiłam \"sobotnie\"porzadki bo po tym montowaniu pralki i wynoszeniu starej strasznie sie nabrudziło,a ze wczoraj byli znajomi to nie miałam jak posprzatac pranie juz wyprałam i jestem zadowolona bo jednak wieksze obroty robią swoje i pranie jest o wiele bardziej suche obiad juz naszykowałam,dzis zeberka w sosie ,ziemniaki i sałatka z ogórków kiszonych bo dawno nie robiłam jak Marcin wróci to chyba podskoczymy do biedronki bo w lodówce samo światło i szafki tez puste prawie mam prośbe do znajacych niemiecki:)dostałam od taty jak zawsze jak wrócił z niemiec oliwe z oliwek i dzis po nia siegnełam do szafki bo poprzednia i sie skonczyła i okazało sie po przygladnieciu ze opakowanie jest całkiem inne i jakies kwiatki a nie oliwki sa narysowane.Otworzyłam to i wyglada jak oliwa ale wolałabym miec pewnosc;-) i wiedziec z czego to jest,a wiec spisze to co jest na przedniej etykiecie i prosze o przetłumaczenie🌻 Vita d or / raps-kernol / nativ / kaltgepresst / cholesterinfrei -=no i to tyle? Aga kilka godzin i na pewno sie wprawisz znów w jazde,wazne ze chcesz:) wiesz mogłabym zrobic te stroiki w domu ale nie miałam nazrywanych zadnych gałązek wczesniej i obcinałam moje przydomowe iglaki \"na bierzaco\"podczas robienia:) czyli szalejesz dzis w kuchni,jak juz bedziesz miała uszykowane cos dobrego to wpadnij sie podzielic z koleżankami;-) Ania no fakt sama jak dostałam ta bajke na gg to z 3 buzkami:Dale wpadłam tak szybko ja wkleic ze nawet nie pomyslałam,ale sporo w niej prawdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska jak tak tu dalej pusto bedzie,to chyba się na dialog na gg umowimy.:o kochana,ten twój olej to nie oliwki,a rzepak.tam jest jeszcze,ze na zimno tłoczony i bez cholesterolu.musialo sie tacie złapać za butelkę nie patrząc na sklad.;) mniam,zebereczka...tez bym zjadła,ale muszę robić miejce w brzuszku na swiateczne delikatesy... buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci śpią wiec jestem:) Ania to prawda topik naprawde pada😭Karolina,alexia ,Mama Wojtusia i Julki całkowicie nas pozostawiły a i reszta poza Aga malutko zaglada:(no ale dobrze ze choc czasem wpadaja dziekuje za informacje,tak własnie myslałam ze Ty mi pomozesz z tym olejem:)te kwiatki narysowane właśnie wygladały mi na rzepak:)a mój tato w mowie dosć dobrze sobie radzi ale w pismie i czytaniu nie.No cóz zuzyje i taki również ;-) zaraz beda wyniki cwiercfinału \"gwiazdy tancza na lodzie\" bylismy dzis w tej biedronce i kupilismy malemu do paczki \"od mikołaja\"taka piłe na baterie,miare i takie pierdułki majsterkowicza i nieludzko sie nagimnastykowalismy zeby te jego oczka nie dojrzały tego,siedział w wózku i obserwował ale jakos nam sie udało przemycic za paczka pampersów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu no właśnie juz widze ten ugiety stół w swieta:)a na nim same pysznosci.......mniam mniam:D a dzis kupiłam serki homogenizowane bo jutro mam zamiar zrobic ptasie mleczko,chyba po to zeby mnie kusiło:O macie plany na sylwestra?bo mi dzis kolezanka napisała smsa zebysmy szli z nimi do takiej knajpki zbieraja ekipe i jest juz ich pewnych 4 pary znanych mi ludzi ale wiecie ja kompletnie nie mam ochoty tam isc,chyba wole spedzic go w domu wróżyłyscie dzis z wosku????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruch jak w Rzymie nie ma co:O aga pewnie przygotowuje imprezke a reszta?wlasnie zrobiłam najłatwiejsze ciasto swiata ptasie mleczko i serwuje do kawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga My równiez przyłaczamy sie do zyczeń dla Oliwki!fajnej zabawy! 🌻Niech w Twoje Urodziny świat się uśmiecha do Ciebie, gwiazdy Ci rzucą prezenty, a ptaki zaśpiewają śliczną piosenkę.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!ja apeluje do wszystkich ktore poczytują-szkoda tego naszego naprawdę milego klikania,znajomości-bo jesli nie bedziecie mialy czasu wpaść choc na chwilę,to ten topik nam padnie!!! byloby przykro.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu no właśnie żal byłoby gdyby topik naprawde padł,kurcze tu tak wolno sie strony zapełniaja ze przeczytanie i odpisanie zajmuje nie wiecej niz 10 minut,dziewczyny zmobilizujcie sie PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Juz jestem zmobilizowana :D Dziś miałam dzień.... Jakoś wszystko pod górkę, wiecie, czasem są takie dni,że wszystko człowiekowi robi na złość , np kasa przy której stanie się w sklepie akurat sie zepsuje , autobus ucieknie, sprzedawca w sklepie stoi sobie przed i gawędzi ze znajomym ignorując ludzi czekających w kolejce itp. Oprócz tego rodzaju sytuacji miała dziś dwie pierwsze z kilku godzin jazdy które zarezerwowałam przed egzaminem (13 grudnia) Niby jeździłam i jest w miarę ok, ale wymęczyłam się - dwie godziny koncentrując się maksymanie, na terenie którego nie znam zbyt dobrze... ufff.... padam... Anielka nie chce spać tylko się złości, mam nadzieję, że to ostatnie podrygi dzisiaj... Aga 10, pewnie, że niedługo będziemy jeździć. Ja już sobie obiecałam - jak zdam - to na drugi dzień wsiadam i jeżdżę. żadna siła nie zmusi mnie do telepania się pociągami i autobusami! Tak! :D Stasieniek faktycznie zaczął pokazywać różki , a ja zaczęłam wdrażać w życie metody superniani - chodzi o karę - siedzenie przez 3 minuty na stołeczku pod ścianą. I naprawdę jestem zaskoczona pozytywnie - to działa! :) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po imprezce.....wszystko mam posprzatane i jestem wykończona. A jutro czeka mnie powtórka....chyba jeszcze bardziej męcząca :O Dziewczyny dziekuje za życzenia w imieniu Oliwii🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiu spoznione ale bardzo szczere zyczenia dla Oliwki. Sloneczka, uśmiechu, szczescia i spelnienia marzen 🌼 Od nas z Julka na czele :D ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Aga wszystkiego najnajnajlepsiejszego ;) dla Oliwii 🌻 ❤️ 🌻 spóźnione ale szczere i serdeczne życzonka od mojej drużyny :) Shenen ❤️ 🌻 dużo siły i spokoju. trzymam mocno kciuki za Was. wiecie co, Kreska miała rację, z końcem lata zaczęły nas, tzn moją gromadkę Misiów, prześladować najróżniejsze choróbska :( w nocy z czwartku na piątek Łusia obudziła się z gorączką, miała biegunkę. pojechaliśmy oczywiście do lekarza, on orzekł, że to wirus, zapisał leki, ale uczulił nas żeby uważnie obserwować objawy, bo miał obawy, że to może się rozwinąć i okazać rotawirusem. na szczęście tak się nie stało, po lekach wyraźna poprawa, a więc nie było to aż tak groźne, ale i tak przykre. Melci katar już przechodzi, Aniu w pas się kłaniam za pomysł z czosnkiem w skarpetce :) , humor jak zawsze niezmącony jeśli tylko mleko jest na czas ;) moja mała Melcia kończy dziś 10 miesięcy, jak ten czas leci. ostatnio nauczyła się pokazywać jaka jest duża i teraz z radością się popisuje. oczywiście najlepszym widzem jest tata :D i tyle u mnie. teraz postaram się już zaglądać częściej, bo widzę, że naprawdę krucho z topikiem. no nic, na razie zmykam, ale wrócę :) macham do wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co!!!! nikogo nie ma? idę sobie kawkę zrobić i zaraz wracam. może ktoś się pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem z kawką, a tu nadal pustki :( trudno, choć w towarzystwie kawa lepiej smakuje a konwersacje sama ze sobą mogę toczyć poza forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ana.ja z przyzwyczajenia też kliknęłam na cafe,ale ostatnio,przez te pustki jakoś zapał mi tez zaczyna stygnąć...jak sobie przypomne kilka dni nieobecności a potem kilka dobrych stron nadrabiania czytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania :) witaj pamiętam te czasy kiedy sie na kafe pisywało \"na akord\" :D :D mam nadzieję, że te czasy wrócą :) fajnie jest wiedzieć, że ma się grono wirtualnych znajomych, że można sie razem pośmiać i jest się komu pożalić w kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×