Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Podniose chociaż bo spadłyśmy na trzecią stronę :O Shenen - wielkie gratulacje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas brzydko :(( Zachmurzone w cholerke niewiadomo czy to zaraz nie lunie wszystko na nas, Julka niespokojna dzisiaj i z tatą moim gorzej :( Nie tak to wszystko miało być... Chyba mam doła 😭 Nie bede wam smutała 🌼 Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina co u Ciebie słychać???Maks juz zdrowy??? Kinga mnie tez ta pogoda dobija.Dzisiaj jest niby ciepło ale cos słoneczko nie może sie przebić.Przykro mi z powodu taty.Dlaczego piszesz że jest gorzej???Jeśli tylko chcesz to możesz smucić .....przecież od tego tu jesteśmy:) Kamil niedawno dzwonił że byli w Parku Krajobrazowym a teraz poszli na obiad:)Śmiać mi się chce bo bez przerwy smsuje i zdaje relacje gdzie teraz są:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś tata bierze juz pewien czas te mocniejsze leki ale nic nie pomagaja :( Nadal czuje sie bardzo kiepsko... Mówi mi ze nie mam sie o co martwic ale ja wiem swoje :( Fajnie ze twoj synus tak zwiedza :P Wieczorem bedziesz miała pewnie pełen zarys zdarzeniowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciaczkom składam najlepsze życzenia🌻 . - \"\" - . ( ! o o ! ) ) ( O ) ( -..U..- 🌻W tym dzisiejszym dniu radości, życzę 100 lat pomyślności. Niech Wam życie w szczęściu płynie, niech Was radość nie ominie! Dziś chce złożyć Wam życzenia, szczęścia, zdrowia, powodzenia. Niech Wam słonce jasno świeci, i w radości dzień przeleci. Niech odejdą smutki, troski, by nastąpił dzień radości. Te życzenia choć z daleka, płyną niby wielka rzeka. I choć skromnie ułożone, są dla DZIECI przeznaczone[kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki dla dzieciaczków😘😘😘😘😘😘😘😘 robiłam pierogi z truskawkami,to lece teraz odgruzowac kuchnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra,mieszkani jako wyglada pozostało tylko pranie powiesic ale jeszcze słysze ze pralka buczy to moze zdaze cos skrobnac zanim Oskar wstanie pierogow nalepiłam za duzo,to zaniosłam siostrze niech ugotuje dla siebie i mamy bo ona znow dzis jedzie na te pijawki to nie bedzie miał czasu po pracy zeby cos przygotowac przed wizyta jak tam Wasze dzieciaczki w ich swieto?Moje dziecko dostało taczke od babci,kosiarke i basen od cioci z wujkiem,a my przz pogrzeb nawet nie mielismy kiedy pojechac cos kupic,ale wczoraj zamowilismy mu na alegro motorek na akumulator http://www.allegro.pl/item200672876_motorek_policyjny_najtaniej_tylko_149_99_2_5_lat_.html o własnie taki,a do tego M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drukuje od nowa teraz rozdziele na kilka razy zeby znow mi nie wcieło do tego Oskar sie obudził miało byc:ze Marcin dzis dokupił mu taka mała kolejke na baterie jak był z siostra w miescie pozałatwiac reszte spraw zwiazanych z pogrzebem,tzn rozliczyc sie z zakładem pogrzebowym itd.. wiecie na stypie było z dziecmi 50 osob i wiekszosc jedzenia na nia przygotowywałam ja ze szwagierka,takze troche sie narobiłysmy byłam miło zaskoczona bo na pogrzebie pojawiło sie sporo osob ze wzgledu na mnie i Marcina,takich nie znajacych tescia.Marcina zakład pracy tez zachował sie ok,była delegacja z ogromnym wiencem,z urlopem Marcin nie miał zadnych problemow,a po telefonie jak zadzwoniłam do niego ze tato zmarł to kierownik uparł sie ze odwioza go do domu samochodem chociaz chciał wracac normalnie pociagiem(to jakies ponad 40 km) a ksiedza takiego ze ze swieca szukac chyba pierwszy raz z taka uwaga plebana słuchałam,zreszta kazdy był pod wrazeniem Ana76 dziewczynki urocze,najbardziej podoba mi sie zdjecie siostrzyczek w łózeczku:D Asia spoznione zyczenia dla Ciebie i Twojej gwiazdki😘🌻 Kasia zszokowała mnie Wasza historia:(pewnie to bardzo dla Was trudne szczegolnie ze w rodzinie.Mysle ze decyzja ktora podjeliscie jest najlepsza z mo0zliwych Ana Ty to taki nasz niezawodny terminarz jestes❤️zawsze pamietasz o wszystkich swietach cdn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak czuje sie szwagierka?Urodziła juz? Alez Wam zazdroszcze tego wypadu do Zakopca,byłam tylko 2 razy ale jestem oczarowana tym miejscem-o taka inna bajka... Shenen po fotkach widze ze malarka Ci rosnie:D ja poprosze o szczegołowy przepis na tartą która robiłas,bo u mnie w domu nie robiło sie tego i ja raz sprobowałam jakies poł roku temu z przepisu z gazety,była z serm koperkiem i cos tam jeszcze ale w kazdym razie wyszła bleee:O Alexia pewnie wyleguje sie na piasku,mogłaby podesłac troche słonca;-) Kinga mam nadzieje ze samopoczucie dzis lepsze.Życze zdrowka dla taty🌻 Ania czytam ze ciekawie sie opaliłas:D:D:D zdjecia widziałam i przyznam ze krajobraz dookoła Was sliczny,a Julka w basenie to ma chyba raj na ziemi? super ze tak Wam wypaliło z tymi wczasami-takie nieplanowane sa najlepsze:D Iza f jak czytam o łobuzowaniu Dominika to jakbym Oskara widziała,do tego jest głuchy na moje \"nie wolno\":O Julka Ty imprezujesz na całego i dobrze;-)u nas jutro jest impreza na dzien dziecka-jakis festyn,w południe dla dzieci a od 20 zabawa taneczna dla dorosłych ja nie uwazam sie za idealnego kierowce ale czasem jak widze co ludzie na drogach wyprawiaja to włosy sie jeza,trafiliscie na takich matołow niestety-dobrze ze tak sie to skonczyło Dotka u nas latem tyle praktycznie stopni co u Was zima ale sie usmiałam,bardzo dobrze temu plebanowi moze bedzie miał wkoncu nauczke An ja czekam na fotki tego co zdziałałas farba:D dobra ide powiesze to pranie i idziemy na jakis spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane na sam początek dla wszystkich naszych dzieciaczków dużych małych i tych w drodze do nas wszystkiego najlepszego dużo słonka radości słodkiego życia i coraz większej miłości od nas rodziców ja jutro mam jeszcze dwa egzaminy więc dzisiaj nie zajrzę a jeszcze na sali wzięłam się za jeden niewielki remoncik ale jutro postaram się już zrobić zdjęcia i powysyłam ;) lecę uczyć się bo zielona jestem papa ucałujcie swoje dzieciaczki ode mnie :) Shenen a ty jeszcze po brzuszku się pogłaszcz od cioci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dziś Święto Naszych Maluszków wiec z całego serduszka życze wszystkim naszym topikowym maluszkom duzo szczescia, uśmiechu na buziach, słoneczka i mnóstwo radosci :D Duzo energi i cierpliwosci do rodziców :P:P Jednym słowem - wysciskajcie maluchy od Ciotki Kingi :P :D Samopoczucie mam dzis lepsze :) Julka jak dostała tą mate edukacyjna do zabawy to cały dzień jest głęboko tym zajeta :] Jest to oczywiscie taka \"zabawka\" dostosowana do jej wieku wiec o nudzie nie ma mowy :) Marcin tez przejął sie zdrowiem mojego taty bardzo mocno - w koncu zawsze moi rodzice mieli z nim dobry kontakt ;) Na szczescie jak rozmawiałam dzis z mamą to powiedziała, ze tata dzis jakos \"wewnetrznie\" lepiej sie czuje :) Nie wiem jakim cudem, ale powiedział, ze mógłby nawet dzis góry przenosić :P Ciesze sie, choc nie wiem czy nie mowili tak po to, zeby mnie uspokoic... 3 Czerwca jedziemy do innego miasteczka tutaj i o 10,00 bedziemy na mszy w jezyku Polskim :D A potem impreza jest z okazji dnia dziecka ;) Oby tylko pogoda dopisałaaa :D A jutro mam pierwsze zajecia z pilatesu...Zobaczymy czy mi sie spodoba :P:P IzaF - no kochana jak miło cie \"widzieć\" :D Sala na pewno jest juz super :D Trzymam jutro kciuki - egazminy napewno pójda dobrze 🌼 :) Kreska - wyślij mi pieroga :D Najlepiej mailem :P A taki fajny motorek mu zamowiliscie :D Napewno uciechy juz ma mnóstwo ;) Widze, ze z pogrzebem to nie mieliscie problemów to dobrze 🌼 W takich ciezkich chwilach wazne jest zeby nie było problemów..I szef twojego meza zachował sie bardzo fajnie..🌼 Dottka - takiej zimy to tylko mozna wam pozazdrościc ;) Anka - to ty tez odpoczniesz fajnie na uropiku :D Bardzo ciesze sie razem z wami 🌼 Julka basenik dostała od cioci ;)) Mam nadzieje, ze niedługo jakos pokorzystamy ;)) Kasiu od ciebie nie dostaje zadnych fotek, ani nic :( Nie wiem, moze nic nie wyysyłałas ale ja tak skromnie tylko..ze jakby cos to wiesz ❤️ :) Dobra ja spaaaadaaammm :) Przepraszam, ze tak mało pisze :(:( Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana76 - jakie twóje córcie są sliczne :D Naprawde modeleczki jak sie patrzy :)) 🌼 Ojj beda kiedys zawracac chłopakom w głowach :PP Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chce sie jeszcze pochwalic ze zrobiłam Biszkopt z owocami i wyszedł mi - pierwszy raz w życiu - bezbłędnie :D Nawet Mojej Julce smakuje ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus ta stronka na Dzień Dziecka co podałas bardzo mi sie poodoba :] A szczególnie ta muzyczka ;) A Julce chyba tez...Bo jak ja pusciłam to siedzi teraz jak zahipnotyzowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nic ciekawego.Pogoda dalej paskudna i zła jestem bo jutrzejszy wypad chyba nie dojdzie do skutku:( Kamil jeszcze nie dojechał.Powrót maja zaplanowany na poźny wieczor. Wczoraj miałam niespodziewany telefon od Kamila pani.Zadzwoniła z wiadomoscią że Kamil placze i nie mogą go uspokoić.Niewiem co sie stało dokładnie ale Pani powiedziała mi że podobno pokłócił sie z kolegą.Od niego nie mogłam się niczego dowiedzieć i w końcu pani powiedziała że sama z nim porozmawia na osobności i dowie sie o co sie pokłócili.Zadzwonilismy do Kamila jakies pół godziny później i juz był całkiem inny,normalnie rozmawiał i nawet sie smiał.Pewnie rozmowa z pania dobrze na niego wpłyneła.Cieszę się że mają taka pania...moze jest wymagająca ale ma dobre podejście do dzieci:) Kinga tak sobie mysle że może tata czuł się psychicznie gorzej a Ty zrozumiałaś że fizycznie.I może faktycznie teraz czuje się lepiej. Nie ma co sie martwić na zapas....będzie dobrze🌼 Ana24 Ty pewnie grilujesz w Swim ogródku;) Kreska Oskarek tez niezłą bryke dostał.Pewnie teraz jej na krok nie odstępuje:)Ja tez się ciesze że pogrzeb i przygotowania do niego przebiegły w pełnej harmonii.Noi w pracy u Marcina zachowali się bardzo ładnie. Pierogi z truskawkami poprosze bo uwielbiam;) Szwagierka jeszcze nie urodziła....i dzieki Bogu bo termin ma dopiero na połowe czerwca....ale juz kiepsko sie czuje. IzaF zyczę powodzenia na egzaminach🌼 Fajne prezenty Wasze dzieciaki podostawały:) My Oliwii kupilismy na allegro wózek dla lalek....cos takiego http://www.allegro.pl/item198197706_wielofunkcyjny_wozek_z_nosidlem_i_torba_promocja.html A Kamil dostanie pieniązki od babci i jutro sam cos sobie wybierze:) Córcia mnie woła żebym z nia w karty zagrała:) kupiłam jej ostatnio kart z Kucykami Pony i bez przerwy mnie męczy żeby z nia grać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę sie że Julci się spodobała.Moja Oliwia też mówi że fajna piosenka.....więc poszłam za ciosem i ja Waszym pociechom wysłałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga juz sama nie wiem...Mama mi mówiła ze czuł sie źle ale faktycznie nie powiedziała konkretnie..Ale jak wczesniej o tych mocnych lekach usłyszałam to i tak sie juz bałam... Ja trzymam kciuki, ze moze tak źle nie bedzie jutro i wypadzik sie uda 🌼🌼 Fajnie, ze Kamil ma taka wyrozumiała panią. Zbyt czesto nauczyciele wykonują swoją robote tak jakby z przymusu ;/ Sama znam takich, i szczerze mówiac nie chciałabym by moja Julka na takich kiedys trafiła...A wiesz moze co sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz co Aguś :D Julka dzis przy tej melodyjce z tej stronki zasneła i śpi jak aniołek :D Normalnie jestes wielka ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga niewiem co sie stało Kamila jeszcze nie ma,miał dzwonic jak będą na miejscu.Napewno sie go o wszystko wypytam i jutro zdam relacje:) Cieszę się że trafiłam z ta melodyjka....mi też się wydała bardzo fajna;) To dzieki mnie macie z mężem wolny wieczorek:P Trzymam kciuki żeby z tata było lepiej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierogami nie poczestuje bo wszystkie zjedzone-uwielbiam pierogi z owocami ale z truskawkami chyba najbardziej mama dzis o dziwo czuje sie po pijawkach dosc dobrze nie to co ostatnio Kinga to super ze tata ma sie lepiej,teraz te skoki pogody tez robia swoje,cisnienie warjuje,\\ to masz terz sposob na Julke:D gratuluje udanego wypieku Iza f trzymam kciuki za jutrzejsze egzaminy Aga szkoda ze Kamilowi przytrafiły sie dwie niemiłe sytuacje podczas wycieczki,jedna z portfelem,druga z ta kłótnia,oby wrazenia z \"wypadu\"górowały nad reszta tego motorku jeszcze nie mamy bo dopiero wczoraj zamowilismy,ale poki co zadowolony i z taczki ktora rozjezdza psy smiejac sie przy tym w głos:P i z kosiarki mi tez melodyjka z zyczen bardzo sie podoba,musze pamietac zeby jutro właczyc łobuziakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jak zwykle ostatnio tylko przelotem wszystkim dzieciom wszystkiego najlepsiejszego :D dziękuję Wam za miłe słowa odnośnie moich dziewczynek Kinga trzymam kciuki za tatę Aga to naprawdę bardzo dobrze, że Kamil ma taką fajną panią, która ma z dziećmi dobry kontakt i widać że jej na tym zależy, mam nadzieję, że cokolwiek trapiło Kamila, ma to już za sobą i zachowa same dobre wspomnienia z wyjazdu Kreska pierogi pycha jeśli coś zostało to ja poproszę na maila :D dobrze wyszło z tym pogrzebem, to przykra uroczystość i takie w porządku zachowanie innych jest bardzo krzepiące Oskarek niezły pojazd dostanie :) Kaasiu ja chciałabym zobaczyć Twoje dziewczynki, pamiętaj o mnie jak będziesz wysyłać jakieś zdjęcia Dottka grzecznie proszę również Ciebie, chciałabym zobaczyć jak wygląda dzielny pływak Paweł, a także Oli i Gabryś :) Anka z urlopem wyszło Wam świetnie, zgadzam się że takie niezaplanowane są najlepsze, Julka w basenie widać, że ma uciechę wyczytałam, że sąsiadka Twojej mamy urodziła synka 4.400 i 60cm naturalnie i po 2h od odejścia wód i chciałam tylko sie skromnie pochwalić :) , że ja co prawda nie uwinęłam się z porodem tak szybko, Melcia się nie spieszyła :) , ale moja maluda też była całkiem spora 56cm i 4.300 :) mam do Ciebie pytanie o stepper, czy taki jest dobry ? http://www.allegro.pl/item198183275_stepper_skretny_steper_20zl_2_gratisy_darmo_.html czy raczej ten ? http://www.allegro.pl/item199597978_stepper_skretny_ltt_sauna_belt_gratis_ab46.html proszę o radę, bo nie wiem który wybrać, a muszę się szybko decydować, dopóki Michał wyraża chęć zakupu takowego sprzętu :) nie do wszystkich zagadałam osobiście, ale wszystkie mamy i dzieci serdecznie pozdrawiam 🌻 i zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!\' Daję znać, ze zyje! Jestem jak zwykle zalatana i nie mam czasu tak często Was odwiedzać ostatnio. Jak Wy zanjdujecie tyle czasu zeby tak często klikac? Podziwiam! Shenen - przepraszam, ale jeszcze nie wysłałam Ci fotek, jutro postaram się poprawic. dzieki za fotki od Ciebie, Maja jest cudowna! Trztymaj sie cieplutko i ucałuj brzuszek! Ana76 - wlasnie przeczytalam, ze Mela ważyla co nieco przy porodzie. Wielki szacunek dla mamy, że tak dała radę ! Moje dzieci ważyly 3450 (Wojtek) i 3300 (Jula) i już mi się wielkie wydawały...porody trwały kosmicznie długo...12 i drugi 10 godzin...Ale za to jaki efekt. Ucaluj dzieci! Kochane - macham do Was wszystkich i śle buziaki, pamiętam o każdej i nie ma dnia zebym o Was nie myślala. Jak znajde chwile (czyli jak dzieci mi sie z domu wyprowadzą ;-) to sie w koncu odezwe na dluzej. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego ranca. Pewnie bede pierwsza wiec wystawiam swieza kawke no i moze ktoras zrobila jakies dobre ciacho, bo ja nie dalam rady wczoraj. Gabrys mi tak dal popalic z srody na czwartek ze wczoraj padlam razem z kurami. Dostal bidulek zapalenie ucha i normalnie wyl z bolu a ja razem z nim. Dostal antybiotyk i juz jest o niebo lepiej. Zycze wam milego dnia i lece jakis obiad upichcic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu sie dzieje?? Albo nie smakuje moja kawka albo nie chcecie sie ciastem podzielic!? Ja spadam na disco........oczywiscie dla dzieci zorganizowane przez szkole polska wiec disco polo napewno sie naslucham!! Wstawac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka walnęła mi dzis pobudke o 6 rano - dawno az tak wczesnie nie wstawała :P Ale wczoraj tez w miare szybko zasnęła wiec mamy powod rannej pobudki ;)) Marcin w pracy ale dzis tylko do 14 na szczescie ;) Potem ide na ten pilates...Tak sie na niego napalałam ze szwagierką a teraz to nie wiem czy mam na to ochote :P A Marcin wczoraj jak wracał z parcy to kupił truskawki i wiecie takie pyszne byly :D Objadłam sie ale musze przyzanac ze długo takich nie jadłam :) U nas nie jest wcale tak zimno bo 17 stopni mamy na termometrze ale pada co chwilke :( Ojjj jak jutro pogoda nie dopisze to nici z naszych planów :( Aga - mam nadzieje ze ta cała sytuacja z Kamilem to jednak nnic powaznego i juz nalezy do przeszłosci nawet jak to była kłótnia z kolega i w pamieci zostana tylko mile wspomnienia z tego wyjazdu 🌼 :) Noo a wolny wieczór wykorzystaliśmy :PP Takze Dziekujemy :P ❤️ :) Kreska - masz racje skoki pogody tez są duze wiec moze i dlatego 🌼 ana76 - 🌼 Asia - wydłuzenie doby by nam sie przydało :D 🌼 Dottka - ja miałam ciacho - biszkopcik z owocami - ale dzis rano przed praca Marcin zjadł ostatni kawałek...Jak nastepnym razem cos zrobie to wysle wam jako pierszym :D :P Zdrowka wielkiego życze dla Gabrysia 🌼🌼 Wiem ze najgorsza jest taka bezsilność jak maluszek cierpi..Ale to dzielny chłopak jest, wyjdzie z tego szybciutko 🌼🌼❤️ Udanej zabawy :D 🌼 Do reszty skromnie macham 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzień dobry dziewczyny. ja na sekundkę,bo zaraz jedziemy do centrum na zakupy takie większe,bo i ciuchy i buty,cos pod katem urlopu. mam ostatnio urwanie glowy i nie odpalam kompa,bo mi Jula nie daje :o po weekendzie poczytam co u was.jesli coś wrzuciłyście do mojej skrzyneczki,do oglądania-z góry dzięki 🌻 ana76 dojrzałam twoją prośbę o radę w sprawie steppera.też kupowałam na allegro,cenowo podobnie,ale mój byl inny.powiem ci tylko,że nie za dużo się znam,ale siostra kupiła wczesniej taki,na łańcuch i nie jest zadowolona.trzeba smarować tawotem i piszczy.dlatego mi doradzila pneumatyczny.ja jestem zadowolona,mam go juz długo i systematycznie go ujeżdżam:)-i jest jak nówka. nogi wyszczupla świetnie,zwłaszcza uda.kupuj smialo.polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc my niedawno wrocilismy z tego festynu dla dzieci,niezbyt sie to Oskarowi usmiechalo ale przeciez musiałam mu pampersa zmienic i połozyc spac.Jak weszlismy do domu to zaraz padł padniety.Teraz skoncze sprzatanie i jak sie nie rozpada to po drzemce pojdziemy znowu bo miał tam radoche taka ze hooo,wkoncu mnustwo dzieci,konie,muzyka,straz pozarna... ide pobiegac z mopem;-) i obiadek wstawic bo Marcin zaraz powinien wrocic,jest pod Kosciołem układa puzle pod ołtarz na dworze a pozniej ma przyjechac szwagierka z mezem i synem to pobalujemy:Pbeda u nas nocowac bo na 12 jutro jest msza za tescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×