Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

miłego wypoczynku Landrynko :) a dla pozostałych dziś kawusia zbożowa bo dopadła mnie jelitówka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj Mrowka! Oby szybciutko przeszlo! Ja stawiam poranna rozpuszczalna ze smietanka :-) Pogoda do d....normalnie jesien, chyba wykorzystam dzien na sprzatanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zala
moge sie przylaczyc do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wiele lepiej :) właśnie skończyłam ogródkowe prace i się raczę razowym chlebusiem ;) na dworzu o wiele chłodniej więc można troszkę popracować, a teraz malutka kawusia na razie jeszcze zbożowa a co u Ciebie Juli? kiedy złapiesz oddech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe twarze mile widziane :-) Mrowko...nie wiem kiedy zlapie oddech, pewnie dopiero \"po\"...Najwiecej jest zamieszania z papierami, ciagle cos nowego sie dowiadujemy, i to ja zwykle bywa \"piec minut przed\"...Mielismy wyskoczyc na weekend do Polski, ale musielismy przelozyc wyjazd na tydzien pozniej... Moze mi cos doradzisz w sprawie bizuteri???czy to MUSI byc naturalna, typu perly (nie przepadam), zloto, czy moge sie rozejrzec za czyms sztucznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juli> doradzać trudno bo każdy ma inny gust, osobiście sztucznej biżuterii nie lubię, perły mi tu też nie pasują, ja wybrałabym złoto i to delikatne bo taką jesteś kobietką ;) ale oczywiście powinnaś pomierzyć wszystko co wpadnie w rękę żeby mieć skalę porównawczą, miłego mierzenia :) Olajda może napiszesz coś więcej, w końcu to dawno Cię tu nie było ;) a jutro chyba wyskoczę na siłownię czas zgubić to i owo a jakoś ciężko mi w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podciągam żeby nie znikło :P po powrocie od masażysty na nowo poustawiana dzis mam wolne od wszelkich robót, więc zalewam kawusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh, ale tu pustki! no to ja tez podciagam :) lece na zakupy a potem jakas kawa ANATOL ;) pozdrowka i milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mam ochote na jakies ciasto z truskawkami, jeszcze tylko wyszukam jakis przepis w necie i tym sposobem juz mam co do ''roboty'' w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na chwilę
ja obiad zrobię jakiś lekkoatrawny ale tak naprawdę nie chce mi się wstawać od kompa pustki na kafe....jednak ludzie żyją też i w realu ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie mialam tortille, czyli nalesniki z miesem mielonym plus warzywka plus przyprawy jakies, kupilam gotowe nalesniki, podsmarzylam miesko, pokroilam warzywka - szybkie danie i juz po obiedzie ;) zmiany kulinarne nastapily po tym jak juz w wozku lezaly wszystkie skladniki do ciasta, a ja sobie uswiadomilam, ze formy na ciasto nie mam... czyli ciasto bedzie po niedzieli, bo mi juz sie nie chcialo jezdzic i kupowac forme i piec... teraz kawka i drozdzoweczka zamiast ciasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak plackowo to ja też :) upiekłam placucha - kruche ciasto z owocami, czyli wiśniami bo akurat na drzewie :) tylko że soku za duzo puściło i niewiem co w środku, :( narazie stygnie, okaże się w praniu, robótkowo do przodu, zaczełam i pomału dłubie, ogólnie jakos się niechce, hmmmmmmmmm, może brzuszki, czy ja wiem, zwierz się we mnie budzi, - czytaj leniwiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie robotkowo to ja mysle o dzierganiu - koncze firanke do pokoju dzieciecego z motywem klowna :) a ciasta to na nowo mi sie chce i teraz to zaluje, ze formy nie kupilam... musze czekac do poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, a moje firanki leżą, robie je ananasami i nawet szybko mi szło, do momentu dopóki nie zaczełam milion innych robótek :) jak skończysz to mam nadzieję że zamieścisz fotki a teraz kawusia, bo za chwilę pewnie obiad a potem kto wie, może spacer, na dworzy wietrznie i słonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olajda! Tyle czasu nie dawalas znac!? Jak Ci sie zyje? nadal poza granicami kraju? Mrowko, teraz masz kolezanke od dziergania:-)) Ja z kawki przerzucilam sie na herbatke, cos ta pierwsza mi nie wchodzi ostatnio:-) Poza tym pelen stres, mam juz dosc tych dokumentow...nie moge sie skupic na niczym innym, bo ciagle cos do zalatwienia. Co do ciast, to ja po prawie 3 miesiacach zrobilam ciasto na zimno...pewnie i tak pol do kosza wyladuje, ale co zrobic.. Milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany. No tak zglasza sie cora marnotrawna. Nie mam dostepu do netu w Norge,i dlatego sie nie pokazuje. Teraz jestem w Polsce,wczoraj wyladowalam na 10 dni moze. Znowu sie przeprowadzilam, nadal pracuje w hotelu i chyba wszystko po staremu,pozdrawiam. Juli slubik bedzie? bo nie doczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i firanke klowna skonczylam, jutro mam w planach krochmalenie jej, naciaganie na styropian i bedzie schla, jak bedzie gotowa to oczywiscie sie pochwale i linka do zdjecia zamieszcze :) Teraz koncze to co juz jaaakis czas temu zaczelam, tzn. 4-ery takie same firanki, do 2-och dziwnych niskich, a szerokich okien, do kazdego po dwie firanki. Sa, a raczej beda te firanki takie same, dwie juz mam, trzecia juz dziergam, mam nadzieje, ze pojdzie szybko... tu zamieszczam linki do zdjec http://images28.fotosik.pl/137/296b33b21694c932med.jpg http://images34.fotosik.pl/101/ffb5fc5f536dc70fmed.jpg Julii ------> tak, ja dalej za granica i wyglada na to, ze juz tu zostane :) mrowka -----> ja to lubie miec zaczetych \'\'100 robotek\'\' na raz, bo potem jak sie konczy to taki wysiew duzo za jednym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olajda, ja mam zaczętych sto robótek!!! i niewiem którą kończyć :( dzis dziergam bluzke na zamówienie, przy okazji weszłam na osinkę i mnie dopadło, już bym zaczeła dwie następne robótki ;) :P z czego te firanki robisz? czarny kolor? Blinguś kopę lat :) puść jakieś fotki z pobytu w kraju :) Juli, kawa to podstawa, a ty łap oddech, panna młoda nie może być zasapana ;) ide dalej tworzyć :) moge sie pochwalić tylko tym że właśnie zaczełam ćwiczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany czy nawet w kraju musi padac? Deszcz mnie przesladuje,mialam nadzieje ze chociaz przez kilka dni w domu bedzie inaczej,a tu lipa. W Oslo pada na okraglo, ostatnio taka burza mnie zlapala ze nie bylo na mnie suchej nitki. Piekne te wasze dziela,moze i ja bym sie dziergac naumiala,byloby zajecie ,bo po pracy mam nude na maksa. Urlopujcie sie ,wypoczywajcie, i zycze nam wszystkim chociaz troche slonca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blinguś dobrze że popadało bo sucho było strasznie, mam jednak nadzieję że poświeci też słoneczko i zdążysz się poopalać :) Olajda pytanko mam małe, od czterech dni nie moge wejsc na forum do maranty, pokazuje brak serwera to tylko u mnie czy ty tez tak masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) firanki sa koloru czarnego z wloczki, ktora kupilam tutaj, nie wiem, czy jest znana w Polsce, nazywa sie MAXI, 100gr=550m, zalecane szydelko 1.25/1.5, ale ja dziergam to szydelkiem nr 3. Nie zalezy mi na tym, by spelniala funkcje przyciemniajaca pokoj ( i tak bedzie wisiala od wrzesnia w oknie i zaraz potem zaczyna sie noc polarna, a jak by wisiala latem to i tak duzo slonca nie przysloni, bo jest bardzo \'\'dzurkowana\'\'), tylko dekoracyjna. U mnie maranta dziala ok, za to fotosik nawala, chcialam sie pochwalic nowymi dzielami, a nie moge wgrac tam fotek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olajdo to ta firaneczka poprzednia w pokoiku twojego dziecka zawisnie czy bratanicy? Kasiaczek nie zaglada,ale ona i jej coreczka miewaja sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling --------> mojego :) jak juz bedzie wisiala i uda mi sie fotke w fotosiku zamiescic, to zaprezentuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling..jestes do tylu informacjami :-P Na slubnym kobiercu stane we wrzesniu w kochanej Polsce :-) A Ty co porabiasz w kraju?urlopik? Jak Ci sie wiedzie? Olajda....czarna firanka do pokoju?bardzo oryginalny pomysl... Mroweczko...co dziergasz w chwili obecnej? strasznie Cie to wciagnelo, co? Robisz juz \"na zamowienia\" ? :-) Wyjezdzam na weekend do Polski, jestem troszke zabiegana, ale cialku to dobrze robi :-P Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego pobytu w Polsce :) czasami musze na zamówienie zeby zarobić na nową włóćzkę ;) juz mam pomysł na bluzie która mi sie podoba i włóczkę też już upatrzyłam w sklepie :) ale najpierw obowiązki a potem przyjemności :P a teraz kawusia albo herbatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii ----> do pokoju, w ktorym jest jedno ogromne okno i dwa maleniskie, a szerokie i te firanki wlasnie beda do tych 2-och okien :) mrowko -----> ja nie wiem co sie dzieje z tymi stronami www. U Ciebie maranta, a u mnie fotosik. Napisalam do nich maila przedwczoraj, ale nie odpisali. Moze musimy przeczekac i za jakis czas strony beda dzialaly jak trzeba Upieklam ciasto z rabarbarem, jeszcze gorace, wyglada smakowicie, mam nadzieje, ze smakuje wyyysmienicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak taku> z dobrze znanym sobie poczuciem humoru ;) kobieto może by tak coś więcej? chyba że totalnie nie masz siły w co absolutnie nie uwierze, bo jeszcze jako osiemdziesioletnia starowinka będziesz miała siłę poćwiczyć paluszki na klawiaturze :P jak to nie masz siły taka pełna energii kobieta przestań pisać dyrdymały tylko napisz co tam słychać bo pogrożę paluchem :P a za oknem znowu deszcz, chyba mnie to już zaczyna męczyć, dobrze że słoneczko biega po chałupie to weselej ;) kawuuuuuuuuuusssssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×