Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Swietna ta firaneczka. Kurcze to przegapilam fakt ze ty masz dziecko,zawsze myslalam ze jestes tam tylko z siostra. Juli , gratulacje,na pewno bedziesz sliczna panna mloda Jutro wybieram sie nad morze,zastanawiam sie czy tak w ciemno znajdziemy jakas kwatere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling ----> nic nie przegapilas i dobrze myslalas :) ...za niedlugo bede mama :) Julii -----> ja tez serdecznie gratuluje i wspanialego slubu zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tylko miłego wieczoru wam życzę, a sama ide męczyć dalej bluzie, Olajda mi narobiła ochoty to chyba odgrzebe swoją firankę i pchnę troszkę do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olajda to nie pij tyle tej kawki Mroweczko a jak twoj brzdac? Na pewno juz duzy chlopczyk z niego,ale chyba grzeczny skoro masz czas na dzierganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm :) dziś mam w planach młodzież do kina wysłać a sama pochodzić po sklepach i obejrzeć letnie wyprzedaże, zakupów w planach nie mam no chyba że.................. ;) chłopczyk psotnik straszny, 2,5 roku mineło jak jeden dzień , ale ekipa w domu bo wakacje więc dyżury są wyznaczone :D idę myć głowe a potem juz mnie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. W koncu latoooooooooooooooooooooooo,moze tylko na jeden dzien Mroweczko to super ze masz tak dobrze zorganizowana rodzinke i opiekuja sie rodzenstwem,pamietam jak dzis ,u mnie bylo troche inaczej,bo bylam najstarsza i opiekowalam sie zarowno siostra o 6 lat mlodsza jak i bratem o 9.Malo mialam czasu dla siebie,no i tak pol zycia bylam opiekunka takze u calkiem obcych ludzi. Do Norwegii tez ma przyjsc lato na kilka dni. Chociaz dla ciebie Olajdo to chyba lepiej ze nie ma upalow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wróciłam :) oparłam się pokusie wielkich zakupów i jedyną rzeczą którą sobie kupiłam to pidżamka, a teraz to jeszcze niewiem .............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka no kurde jak sie zabieram do pisania to zaraz zmazuje bo uznaje ze to sie nie nadaje do upubliczniania. No to nie piszę bo co mam was informowac ze u mnie gorąco, ze owoce trzeba zbierac, ze złapałam zakupowego rausza (dobrze zw mi dzis nie chciało karty w sklepie przyjąć) A poza tym mimo mojego luzackiego podejscia nie lubie czytać ze sie komuś poszczesciło tam gdzie mi nie idzie ;) Przeczekam i sie odezwe. Całusy dla wszystkich Aaaaa wiem wy smigacie szydełkami a ja zaczełam robić meble. Moze pstryknę wam próbkę tylko wiecie jak to u mnie z robieniem zdjec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja choć pomacham bo inaczej fotek nie dostane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze sylvik??? a ja myślałam że Cię wywiało co najmniej na antypody :P tak taku z tym szczęściem to różnie bywa, po prostu o kłopotach się nie pisze nawet jak są, bo niby po co przynudzac :P nie myśl że każdy ma różowo tylko ty nie ;) a ogólnie to nie narzekaj bo nakopie wirtualnie rzecz jasna :P masz dwie ręce i nogi, widzisz, słyszysz -..............no! ja tam pisze o pierdołach to i ty mozesz, np. że zrobiłam dżemy z wiśni, no i dalej ustałam bo już mi sie niechciało :) dzis grylowałam a teraz idę się pacnąć na łózio bo jestem śpiąca i już, mimo że wypiłam dwie kawy, to chyba ciśnienie, a fotki z meblami dawaj szybciutko bo juz jestem ciekawa co tworzysz :D do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellołki Babeczki 🖐️ Wrocilam z odpoczynku :D Cała, zdrowa i szczesliwa. bYło super , jedyna rzecz jaka się nie udała to pogoda :( Brakowało słonca, zeby się poopalac i popluskac w wodzie. Ale w sumie nie było z tym , az tak źle. Najwazniejsze, ze nie lało nam na głowę i się super wszyscy bawilismy :) Wasze bazgrolki doczytam w miedzyczasie. Teraz tylko chciałam się przywitac i złozyc naszej Mróweczce 🌻 najserdeczniejsze zyczenia Imieninowe , Aniu duzo zdrówka i miłosci 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynko ślij foteczki i opowiadaj :) dziękuje za życzenia, kochana, kawusia i ciacho ) :D a teraz to chyba idę na dwór bo pogoda jest super, miłego odpoczywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki mrowko -------> spoznione, ale szczere zyczenia imieninowe dla Ciebie! zdrowka, szczescia, pomyslnosci i fantastycznych robotek recznych ;) :) milego poniedzialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w gorace popołudnie :D Oluś gratuluję :D Pochwal się kiedy masz termin porodu i czy wiesz co to będzie ? I od razu zapytam kto jest szczesliwym tatusiem ? Polak, Norweg ? Czy jeszcze ktoś inny ? :P :D Firaneczki sliczne , ale przyznam się szczerze , ze czarnych jeszcze nie widziłam ;) Mróweczko Ty jak zwykle w pełni sił :) Dzierganie, cwiczenia, pieczenie.......nic się nie zmieniłas przez te dwa tygodnie :P :) Bling jak mija Ci urlop ? Znalazłas miejsca nad morzem ? W ktorym miejscu ? Odpoczywaj, nabieraj sił do pracy , odezwij się czasami z opbczyzny no i pozdrów Kasika. Popros ją niech chociaz jedno zdjecie wysle . Chciałabym ją i jej coreczkę (?) zobaczyc :) TakTak swietma sprawa z tymi meblami ;) Ja myslę o decupażu , tylko nie bardzo wiem jak sie za to zabrac , no i troche na wejscie kosztowna sprawa . Sylvik Tobie to tylko nakopac do D :P Ja wczoarj i dziś spedzam czas na praniu \\i rozpakowywaniu się . Dobrze, ze gorąco to wszystko schnie niemal natychmiast ;) Zyje jeszcze cały czas wyjazdem . Spedziłam dwa tygodnie w super towarzystwie . Zwiedzilismy bardzo duzo zakatkow , Zdjęc mam chyba z 500 ;) Musze teraz tylko pozgrywac , przejrzec i wybrac najbardziej sensowne :) Jak juz się z tym uporam to powysyłam do Was . Teraz zmykam robic obiad . Odwykłam od tego , bo na wyjedzie stołowalismy się w knajpakch . Pozdrawiam serdecznie zyczac milego dnia, buziale 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dworze już za gorąco, wiec uciekłam do domu Ladnri niecierpliwie czekam na fotki z robótkami to dupa :( niechce mi się a mam dwa zamówienie, jadę dziś do miasta może kupię coś sensownego to i ochota przyjdzie na cokolwiek a teraz kawusiaaaaaaaaaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko daje czadu ;) Jest pięknie, lubie taką pogodę , chyba powinnam przeprowadzic się do ciepłych krajów. Tam wiedziałabym, ze zyję . Mrówka a jak Twoja siostra z dzieciątkiem ? Wszystko ok ? Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dotarła kartka, piękna okolica Landrynko :) siostra ma sie dobrze dzidzia chyba też, pani doktór zakazała odwiedziń do 3 miesiąca więc siostra się do tego stosuje, a ja nie wnikam i nie wypowiadam się na ten temat, pewnie na chrzcinach ją dopiero zobaczę ;) bluzeczka poszła do przodu trochę sie zmobilizowałam, siedzę na ławeczce na pracę fizyczną za gorąco, mój diabiołek śpi, więc dziergam, jak się utrzyma pogoda to na wekend zrobię wypadzik nad jeziora lubelskie :) ide zalać drugą kawę, łapie się ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie przebudzilam z popoludniowej dzrzemki... tak mnie zmoglo, ze musialam, lece wywiescic pranie na dworze i ANATOLA na przebudzenie szykuje, a potem dzirganko firanki :) tyle sie naogladalm roznosci i wydrukowalam schematy, ze trudno wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwuj Mróweczko kawę !! Ja jestem chetna :) Olus ja na początku gdy zaczełam zajmowac się haftem mogłam godzinami przesiedziec w necie przeglądajac roznego rodzaju strony ze wzorami. Tez drukowałam , opisywałam itp. W koncu Mrówka mi napisała o wizażu i tam tez utknęłam. Jest tam full wzorow, kombinacji . Nic tylko haftowac, szydełkowac i napawac sie widokiem pięknych prac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze ile nas tu jest na kawce :) No wiec Landri, to bedzie maly wiking, przyjdzie na swiat za 6, 7 tygodni :) co to jest ten wizaaz? jakis program komputerowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś to nie program, a stronka http://www.wizaz.pl/, potem wchodzisz na forum i masz mase tematów min nt szydelkowania. Jedynym warunkiem, zeby moc sobie przegladac fotki dołączane do wypowiedzi dziewczyn to jest logowanie . Ale warto się zalogowac i przestudiowac sobie . Skarbnica pomysłow, wzorów i roznych cennych uwag ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! ok, juz zaladowalam stronke do ulubionych, ale zagladne tam pozniej. Ja to glownie buszuje na marancie ''... czyli miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich i nie tylko...'' http://maranta.livenet.pl/forum/index.php mam teraz propozycje jechac na wycieczke na grzyby, to zbieram sie, na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam Kochane! Teraz troche ogarne w domku i odpoczne, a pozniej cos wiecej skrobne ;-) To byl wspanialy wekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Juleczko :) Jestem ciekawa opowiesci z pobytu w Polsce ;) Co takiego się wydarzyło, ze tak pięknie podsumowałas ten pobyt ? :D Dla Wszystkich 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mi juz urlop sie konczy ,jutro wyjazd. Czuje sie niezorganizowana,jak nigdy nic nie kupilam. Nie wiem kogo to wina,lub czego. Mamy zajechac jeszcze do Szczecina,moze odwiedze tate w szpitalu. Przez to chyba nie zrobie zakupow miesnych bo w tym upale wszystko mi sie popsuje. Zaraz skocze zobaczyc lodowke samochodowa, . Ja napilabym sie kakao,kawki wcale nie pijam,jakos mi jej tu nie brakuje. Landri pamietam ze wizaz polecalam ci takze odnosnie twoich corek. Mam nadzieje ze jakies wskazowki sie przydaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo ile nas tu jest :) grunt to motywacja, pojechałam dziś do miasta i odkryłam nowy sklep, i wróciłam z piękną sukienusią po przecenie ;) teraz muszę podwoić obroty i zrobić te dwie bluzki bo już wydałam pieniądzę za nie :P ale najpierw kawusia :D chyba i ja zacznę bywać na wizażu ale najpierw zrobię to co zaczełam bo inaczej zacznę nową setną robótkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×