Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej, bylam wczoraj w PL. Musialam jechac jednak do Bytowa zeby wyroic ten dowod :O Kurde ponad 600km zeby zlozyc gowniany wniosek. No ale nic. Zajechalismy do Szczecinka na obiad. Wyjechalismy o 4:30 a w domu bylismy kolo 16:30. Po drodze zdecydowalismy sie ze na swieta wynajmujemy chate w gorach. No i teraz musze kurde szukac. Nie wiem czy w PL czy w Czechach. Macie jakies propozycje, znacie jakies ladne miesce gdzie mozna tez zwierzeta wziasc? Mrowka ja musze powiedziec ze w ciemnych ciebie bardzo lubie tylko czemu te twoje wloski takie klapniete? Kolor mi sie bardzo podoba ale faktycznie akcenty mogly by byc widoczne. Kania gratuluje sukcesu na Policji ;) Julii, Bling, Landrii i cala reszta buziaki dla was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) cały dzien nie miałam prądu wrrrrrrrr, no a teraz będę nadganiać bo w niedzielę zlot rodzinny, zaraz idę piec biszkopty jutro jeszcze zakupy i krawcowa :) Tak taku - ja ogólnie mam ciężkie włosy i żeby je podnieść to trza wałki, a i tak potem długo się nie trzymają a fotkę robiłam po wizycie u fryzjera i jak same widzicie wcale tego nie widać ;) Kania - gratuluje, a fotka taka sobie raczej nie puszczam w obieg no chyba że się do niej najpierw umaluje ;) wiecie jak u nas jest ciepło :) jak na tą porę roku oczywiście no i ogólnie to jestem z tego zadowolona chata w górach brzmi bardzo zachęcająco niestety nic nie podpowiem bo świeta spędzam zawsze w domu a ponieważ mam rodzinę w górach to chaty nigdy nie wynajmuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz spadam do wyrka :) Obejrzę jeszcze Housa na dwójce ;) Młoda wreszcie kupiła sobie buty i kurtkę na zimę. Teraz pomyśle o sobie ;) tylko jeszcze nie wiem kiedy. Naładowałam akumulatory na pracowity weekend :D Przyznam, że miałam trochę pietra z tą stłuczką, no bo jakby uwierzyli facetowi a nie nam. W końcu mężczyźni mają raczej złe zdanie o kobietach jako kierowcach. ;) Ale cieszę się że wyszło jak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakie wylewne dziś :P to niby co ja mam tu czytać ;) :) :P ja dziś sobie też zapodałam kawusię i to prawdziwą :D he he ostatnio jade na zbożowej to się nie dziwcie ;) no i kurna trzymać te kciuki żeby mi sił starczyło na codzienne ćwiczonka, już trzeci dzień się trzymam ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, kania...super ze sie Wam udalo! A posciel w koncu kupilas???? :) Wczoraj pojechalismy do nowego centrum handl, otworzyli tam hm, wiec musialam obadac co i jak :) Kupilam sobie sweeterek dlugi, bo wiecie, ze w zadne spodnie sie juz nie mieszcze :( No to chodze wlasnie w dlugich swetrach a la sukienki i do tego grube rajstopki :D A spodnie czekaja na lepsze czasy. Az tak zle to ze mna nigdy nie bylo. Probowalam sie troche odchudzic, ale na dluzsza mete nie daje rady.... Chcialabym miec zapal i systematycznosc Mrowki, wtedy nie mialabym takich problemow. Za oknem dzis szaro i nijako.. Zimy to w tym roku jeszcze nie ma...ani razu porzadnie nie zmarzlam... Blingus...u Ciebie jest snieg? Mi sie marza biale swieta..... A! Mroweczko...Pablo wciaz jest na dietce? jak tam jego zdrowko? Buziaczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia - z tą systematycznościa to nie przesadzaj ino zapał mam reszta to już ... hmmmmmmmmmmm ;) Pablo nadal na diecie ale już mu w małych ilościach wprowadzam wszystko, bierze leki i jakoś sobie radzimy ;) :) chałupa ogarnieta teraz przerwa i zaczynam pichcenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wieczora Juli nie kupiłam. Odeszło mnie jakoś, mam nadzieję że do kolejnej wypłaty ;) Moje odchudzanie poszło w kąt. Ale przynajmniej już nie tyję :) Coraz częściej myślę o tym, żeby zrobić porządny remanent w szafie i wyrzucić to co za szczupłe. Po jaką cholerę mam się katować ich widokiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy tak machacie ;) Nikomu się gadać nie chce :) Wróciłam z pracy. Trochę zmachana jestem ale lubię ten błogi stan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) Ja dziś jestem sama w domu i gotuje obiad bo moj L jest w pracy (niestety jego weekend teraz ). Pogoda beznadziejna szaro, deszczowo i tylko spać się chce. Rano wstałam o 6 zrobiłam sniadanie dla L i jak pojechal do pracy to położyłam sie jeszcze na troche i ledwo co sie położyłam słysze jak coś uderzyło (tak jakby coś spadło ciezkiego),najpierw pomyślałam że może wieszak z ręcznikami, wtałam obeszłam całe mieszkanie ale nic nie spadło, wszystko było na miejscu, zajrzałam nawet do szaf i nic także dziwne chyba coś mnie nastraszyło. Wczoraj popołudniu miałam nieprzyjemną niespodzianke, ktoś mi przebił dwie opony w aucie i to tak że nie da się już nic z nimi zrobić trzeba kupić nowe :/ ja nie wiem to osiedle jest jakieś beznadziejna bo ukradli nam tutaj nowy samochod w zeszlym roku a teraz te opony:/ mam nadzieje że juz niedlugo i sie przeprowadze. No to stawiam dzbanek kawy częstujcie się dziewczyny bo w taką pogodę kawa się przyda :) Landrynka wszystkiego najlepszego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goście poszli do domu a ja sobie zrobiłam teraz luzik :) najpierw zyczenia dla naszej Landrynki - oby Ci zawsze swieciło słoneczko a marzenia się spełniały i te duże i te malutkie :) ja nareszcie po imprezach teraz czas na odpoczynek - przynajmniej do świat ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam super wiszace deko ale niestety nie chce sie fotka na FB wkleic :O Tak w ogole to czesc!! Landrii co ja sie wczoraj natworzylam zyczen dla ciebie. Z rymami, z zartami i kurde internet moj byl wczoraj w dupie. Sorry ze cie tylko tak krotko obzyczylam ;) We wtorek farbowalam wlosy sama w domu i wyszly zow szare i ciemne wiec polecialam po cos w zywszym kolorze- taki ciemny karmel. Wytrzymalam z tymi wlosami dwa dni (niecale) Znow jestem blondynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny !!! Dziękuję Wam za piękne zyczenia i tu i na FB 👄 Mrówka jak tam 18nastka córki ? Jeszcze się uchowało jakies dziecię oprocz Mikołajka, zeby 18stkę zrobic ? Majka a może ktos na złośc Wam robi ? Kania no widzisz jak to jest, zachlanny dwa razy traci :O Dobrze dziadowi tak, na drugi raz będzie bardziej powsciagliwy w swoich słowach ;) Na tej stronce nie bylam, ale troche przejrzalama ja. I pisz co to za okazyjna wycieczka , jak ma wyjsc to i tak wyjdzie, chwal się :P Dla Wszystkich buziaczki :-)***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Maja, chyba wiem co czujesz.... Nam raz ukradli lusterka boczne z samochodu.....a nastepnym razem tablice rejestracyjna. Oba przypadki w Polsce i pod blokiem :( To zawsze stres, bo wyjazd za pasem a trzeba na policje, potem do mechanika... no i dodatkowa kasa. Mieszkamy na parterze (tzn.moja mama ) i jestem wyczulona na przechodzacych pod oknem....spie i tak jakos czuwam jednoczesnie. A wczoraj rozmawialam z mama i bylo u nich wlamanie na dzialke, do altanki weszli i wszystko powynosili....po co komu dzwudziestoletnia kanapa, sfatygowany fotel i inne takie starocie? W sumie zdazyli to tylko powystawiac, bo podobno zaraz zostali zlapani. Po cholere? Dzis albo jutro jedziemy po choinke :) Bede musiala wyniesc jeden mebel, zeby zrobic miejsce na drzewko.... :) Tutaj na 8 grudnia powinno byc wszystko gotowe :) Za oknem slonce, chyba bardziej na Wielkanoc wyglada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka tacy co się włamuja po starocie to maja w tym swój cel. Chociazby czesc drewniana bedą mieli na opał:O Tam gdzie kilka lat z rzedu jezdzilam na wakacje, do tej starej chaty w górach tez ciagle cos ginie. Caly sezon wiosenno-jesienno jest cisza, jak tylko wiedza ze już nikt tam jezdzic nie bedzie to zaczynaja się wlamania . I tez giną stare meble , ale pytam się na co komu rączka od prysznica ? Tez jest zwinieta :O I pewnie co roku pytam się tez i jak co roku mi odpowiadasz , z jakiej okazji tak wczesnie choinka ? Wiaze sie to z jakims świętem , ktore obchodzone jest w Italii ? ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko :) za oknem bleeeeeeee, u Pawła dziś była w szkole imprezka mikołajowa wrócił do domu i się położył a ja musiałam mu dotrzymywac towarzystwa ;) alem się rozleniła ale teraz zapodaje kawusie, herbatke lub co kto woli, jutro młoda grzeje zapisać się na prawo jazdy właśnie odebrała dowód :) impreza była udana, mikołajek się też załapał i dostał prezent bo musiałam wszystko gonić za jednym razem ;) :) Tak taku - z tymi włosami to tak jest jak się człek do jednego koloru przyzwyczai to potem ciężko się przestawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×