Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Mrówka ja widziałam u siebie , ale ceny nie znam , bo nie pytalam ;) I co Ty na to ? ;) Julka i jak tam M ? Odezwał sie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii....nie odezwal sie, powinien niedlugo z pracy wrocic....a potem mamy jechac do tesciow. Och jak mi sie chce...szczegolnie teraz. Mrowko, ja znalazlam to cos na ebayu, wiec jednak mozna gdzies znalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - a mozesz spytać ile to kosztuje - jedna z dziewczyn napisała że dała za coś takiego w pasmanterii 10 zeta :) a na necie znalazłam cos innego ale do tego celu za 70 zeta - za dużo jak dla mnie :( Julia - to jest to ino na ebay to ja nie kupię bo najzwyczajniej nie potrafie no i z przesyłką to nie wiem ile by to kosztowało :( a ja chce to rozumiecie w normalnej cenie czyli tak do 30 zeta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy wreszcie normalna zimę ;) ciekawe jak długo 🌼 Zapraszam na szybka kawę (_) Zaraz będę stroić się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja sobie odpoczywam u rodziców, spie jak zapita do 11 :) mam zdjęcia ze 100 więc zaraz Wam podeśle ale to tylko kilka. Landrynka a ja bym bardzie stawiała na luźny elegancki styl, wiesz ladna bluzka ładny żakiet kiecka czy spodnie tak żebys czuła sie dobrze a nie jak ciotka klotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekDarek
No ja często oglądam filmiki na odkry(kropka)li - fajne i śmieszne, nie trzeba szukać jak na yt... jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ja nie poszlam do mojej Norki. Polozylam soe kolo 1 no i sie wiercilam tak chyba do 3 ,nawet nie wiem. Po 5 napisalam jej smsa ,ze nie przyjade. Trudno. Wstawilam posciel,potem jeszcze jakies ciemne . Poszperam w necie za praca, poupycham zakupy w lodowce ,bo T wczoraj byl w Szwecji i wracam dzis do siebie ,drugiej nocki nie zamierzam zawalic. Moze to dlatego,ze w sobote pol dnia przelezalam i przespalam na sofie w domu u siebie . Moja siostra ledwo co wrocila a juz cale meiszkanko wywrocila do gory nogami. Sprzatala wszedzie, za kuchenka,lodowka wszystko odsuwala, ze jej sie chce. Wczoraj jak wyszlam wieczorem to w szafach ukladala. Powiedzialam jej ze jak juz wszystko porobi to bede musiala na nowo balagan zrobic zeby jej sie nie nudzilo. Wkurzyl mnie wlasciciel, o 15 dzownil ze ebdzie za 2 godziny,jak juz wychodzilam to go powiadomilam i mial byc za 10 minut, doszlo do 20 i wyszlam ,probowal sie dodzwonic o 19 ,nie odebralam,niech wie co to jest czas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Laski :) I po weekendzie...sprzatajacym u mnie :D Blingus, zawalasz nocki , nie ma co...sprobuj nie klasc sie w dzien i zaczac normalnie przesypiac noce...Ja mialam w zeszlym roku taki okres, ze spac nie moglam i choc nie pracuje i moglam w dzien odsypiac , bylo to na dluzsza mete bardzo meczace. To jest rozlegulowany organizm i do porzadku musisz to doprowadzic...kochana nasza :) Katarzynek, dziekuje za fotki. Ty jak zwykle usmiechnieta i urocza :) Oby ten usmiech nigdy z Twojej buzki nie znikal :) Mroweczko...na ebayu faktycznie o wiele drozej, z wysyla do Wloch wychodzi 13 e :O Mam przepis na nowa zupke odchudzajaca, dieta jak kapusciana na 7 dni, tyle ze zupka inna....no ale potrzeba do niej pol kg korzenia pietruszki, a tutaj nie ma :O I dupa blada :( Dzwonilam dzis po wynik cytologii, dwojeczka, wiec wszystko ok :) Dentyste tez zaliczylam w Polsce i cale szczescie. Milego poczatku tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, od osmej probuje sie zebrac zeby zaczac sprzatac i nie ruszylam jeszcze palcem. Spadlo u nas dzis w nocy troszke sniegu, no tak jak kot naplakal ale zawsze to cos. No dobra to ide sie zbierac dalej.... A Katarzynku ty jak zwykle przeslodka jestes. Fotki super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na drodze jechałam 6o i to tez miejscami za szybko było, no ale wróciłam raz mi tylko dupskiem zarzuciło co oznacza że jest ślisko ;) KAsiu bardzo twarzowo w tej sukience wygladasz :) to teraz zapodaje herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki ;)) U mnie sporo się dzieje jezdze po biurach rachunkowych , zbieram oferty dotyczące stworzenia strony internetowej , czytam, przegladam itd...., na domiar tego jak pisalam wczesniej mam teściową, jej tez musze poswiecic kilka minut :P Dziś poszla rano do lekarza, wiec mogę swobodnie wypic sobie kawę i poszperac po swojemu w necie ;) Na potem mamy zaplanowane robienie pierogów :O. No ale jak juz sie narobi ,to bedzie na kilka obiadów ;) Jutro od rana już tez mam cały dzien zaplanowany. 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po kawusi, dzis nawet z dolewka :P Nic sie nie dzieje, dalej sprzatam. Za oknem slonecznie i mrozno. Od dwoch dni czuje zime, brr..... brakuje tylko sniegu :) Kurcze, znam osoby, ktore kombinuja co by tu robic, zeby nic nie robic :P a ja wrecz odwrotnie. Landrii...kiedy wreszcie zdradzisz szczegoly odnosnie pracy, co? A Mrioweczko..robisz jeszcze bizu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii ja to chyba zaoszczedze pare euro i wybiore sie do ciebie zeby ten balagan zobaczy ;) I odpowiadajac na twoje pytanie... Ja mam 3 przyrodnich braci. Dwoch od mojego ojca i jednego od matki. Ja jestem najstarsza. Najstarszy z braci ma dwojke dzieci i mieszka w stanach. Z nim jednak mam tak sporadyczny kontakt ze wlasciwie zaden. Tata zostal moj najmlodszy brat, syn mojej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Dzis dzien rozpoczelam jogurtem jagodowym i sokiem grejfrutowym Wrocilam wlasnie z lumpa Kupilam siorce sweterek T dzinsy i bluzke Sobie sukienke i 2tuniki Leze i czekam na wlasciciela moze sie zjawi Kobietki zabiegane jak zawsze Pozdrawiam Ja prawdopodobnie od pon zaczynam kurs Dzis odbiore poczte od Justi to sie okaze co mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie fajny śnieżek- dziś z Pablo byliśmy na sankach :) a teraz małe porządki bo wieczorem mam gości Julia- robię ale tylko na zamówienie albo dla siebie, rynek się w okolicy nasycił a ja jakoś nie mam ochoty konkurować ze sklepem - "wszystko po 4 złote" gdzie zaopatruje się większość pań z okolicy ;) :) Landrynka - zabiegana nam się kobietka zrobiła :) Tak taku - jakoś nie zakumałam tych wyjaśnień ale mniejsza z tym ważne że jesteś ciotką ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marazm mnie dopadł :( za oknem sypie wiec moze pójdę na spacer -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez slonce i bardzo zimno!!!!!!!!!!!! Wrrrrrr....a mam okno balkonowe do umycia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii ja mam wszystkie do umycia i nie moge sie zebrac. Moglabym np najpierw w srodku umyc ale mam takiego lenia ostatnio ze wstyd. No nic mi sie nie chce. Nawet zmywarke odpalic jest dla mnie wysilkiem ponadludzkim ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×