Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Haha, cukier z Niemiec ;) I teraz mi powiedzcie jak to jest mozliwe przy kursie euro prawie 4 zl zeby sprzedawac cukier ktory kostuje 92 centy i nie ma zmiluj po 3,5 zl i na tym zarabiac?? Spadam zaraz makeup robic bo o 9tej odjazd ;) Tylko kawusie koncze. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tak jestem ciekawa opowieści dotyczącej tajemniczego sponsora :P i zdania nt przesyłki :O :P Blinguś miec aptekę ? Wiesz, ze zyjesz i wcale to nie jest głownie zarobek na chorobie innych osób. W większosci zarabia się tam na ludzkiej głupocie . Ja kupuje cukier po 3.90 .Jak dla mnie cukier moze kosztowac nawet 10 zł. Kurde no ile mozna go zjesc ? Ja używam go wylacznie do słodzenia kawy. Ciasto piekę niezbyt czesto , wiec ....dziwie się ludziom i to starszym, ze jak byla taka nagonka to brai po 20 kg ? Po co ? Na co ? Przeciez i tak gro z tych osób nie powinno w ogóle jadac cukru ?!!!! ;) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Tak tak...udanych zakupow :) Blingus....Ty jak zwykle szalejesz! O tym cukrze to juz slyszalam, ze szal w Polsce :) W tv tez o tym mowili :D Landrii...u mnie przygotowania "w toku" ;) Dzis zrobie galaretki z kurczaka na poniedzialek, jutro zrobie sernik, moze pokoloruje jaja (jak dostane barwniki), kupie jakies kwiatki do wazonu i to by chyba bylo tyle :D Koszyczek od Ciebie juz stoi :D Tak jak pisalam, pierwsze swieto u tesciow, drugie u znajomych i tutejszym zwyczajem grillowanie :) Dzis post, a czy moge rosol zjesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka jeżeli post to rosól owszem, ale chyba postny , tzn na wodzie ? ;) Jak nie odstaniesz barwinków do jaj to ugotuj sobie jajeczka w łupinach od cebuli lub z burakiem. Potem jak wyjmiesz i dobrze wyschna to przetrzyj oliwką . Ja przewaznie tak robię 'pisanki" :) Ja jutro tez zrobie sernik, a dziś szarlotkę i tzw ciasto Krysi. Na biszkopcie jablka, na to masa budyniowa i na wierzchu polewa czekoladowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) Julia ale mnie rozbawiłaś z tym rosołem ;) :P u mnie raczej post ścisły wiec chlebuś z białym twarogiem pomidorkiem i ogóreczkiem zjadałam mniaaaaaam :) twaróg własnej roboty teściowa rano przyniosła :) ogarnełam już mieszkanie, na jutro tez zostawiam sałatki i karpatkę sukienka skończona - huraaaa :D moze pochowam nitki i cyknę jakąś fotkę to podeslę a teraz ide wstawić posciel niech się pierze i robię mielone a cukier to u mnie po 5 zeta prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie..no gotuje sie rosolek do tych galaretek i tak ladnie pachnie :) Myslalam, ze moze bez mieska sobie zaserwuje, no ale chyba odpuszcze. tak rzadko cos cieplego na obiadek jadam :( Na wieczor beda bruschette z pomidorkami, czosnkiem i swieza bazylia. Wiecie co? mam w domu dwa nieduze dywany, w Polsce zawsze sie je trzapalo na trzepakach :D a tutaj takowe nie istnieja, a ludzie praktycznie nie maja w domach dywanow. A moje choc wywietrzyc by sie przydalo, przerzuce je chyba na balkonie, bo co? Na parterze mieszkam.. A fajny pomysl z burakiem, mam jeden Polski w lodowce, ktory dzis ogladalam i prawie wyrzucilam :) Tutaj swiezych burakow nie ma :( A w cebuli owszem, ale mam tylko biala, wiec jak cos to jutro kupie. No ale choc 3 czewone moge zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie co kraj to obyczaj Julia - żeby świeżych nie było ? sesja poszła - uprasza się o komentarze - byle nie złośliwe :P a co łasa jestem na pochlebstwa :D no ale trzeba przyznać ze teraz jak tak patrzę na fotę to by sie jakieś body wyszczuplające przydało he he no dobra ide do tych mielonych echhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak o tej aptece,no i mase tabletek przynioslam do domu. Adkowi kupilam tylko kilka kilo kielbaski, jakies sosy dokupie i bedzie git. Ide do rowerowego obejrzec kola,No i na policje zajde zglosic zeby mi jedno auto spod okien zabrali. Zglosilam wczoraj do strazy meijskiej ale cos chyba nie bylo im po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling....a Ty jestes w Polsce czy w w Norge? bo sie pogubilam ;) U mnie wielu produktow nie ma , nie tylko surowych burakow, ale i koperku, kiedys wspomnianego korzenia pietruszki....zadnych wedzonych kielbas, ryb wedzonych (oprocz paczkowanych lososi) i wiele wiele innych :) Ale mam za to wspaniale sery, wino i inne roznosci , ktorych w Polsce nie ma :) A...w temacie swiatecznym- nie ma swieconki, sniadania Wielkanocnego- jest obiad :) i tradycyjnie jagniecina :) Przerwa na herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia w Polsce,w Polsce. Taki nieoczekiwany wyjazd nam wypadl. W sumie to w domku od srodowego popoludnia do niedzielnego poranka, bo chyba prom po 17 z Nimiec lub po 22 z Polski bedziemy rezerwowac. Bylam w rowerowym ,no ale ceny tak od 1,5 tys wzwyz. To ja sobie tanszy w Norwegii kupie i taki jaki chce, damke czarna z gruba rama,no ewentualnie cos z rozem lub blekitem hihi U nas w Norwegii to buraki surowe znalazlam, pietruszke tez,chociaz juz kiedys pisalam ze kilogram kolo 60 zl, i zartowalam ze sama sobie posadze. Cieplutko jest na maxa. Landri wlasnie wlasnie ten cukier to zbyteczny. Pamietam ze u nas za czasow jak tu babcia z mama mieszkaly ,to kupowalo sie maki,cukru ,jajek masami, lubielismy miec zapasy,bo dzialeczka byla, przetwory A teraz moja siostra nawet nie slodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez już pomału miałam wątpliwosci gdzie Bling jest ;):P A wiecie jakos tak dla mnie to dziwne, ze w innym kraju nie mozna własnie kupic buraczkow, koperku , ogórków kiszonych , kapusty kiszonej :) Ponoc te kiszonki to własnie tylko w Polsce mozna dostac ;) Tak samo jak pamietam pisała do nas Kasia_K , ze u niej w Wiedniu nie można np kupic białego sera ;) Jakos to dla mnie jest dziwne, ale widac ze całkiem naturalne ;) Ale , zeby pietruszka kosztowąła 60 zł za kg ? hihiii lekka przesada :P No cóz , co kraj to obyczaj :) W zcasach glebokieo kryzysu u mnie tez w szafach chowało się mnostwo maki ,cukru . pamietam jak mama kupowała cukier nawet po 50 kg w workach :O Teraz bym to olala i pila gorzkie wszystko, a wtedy nie bylo to do pomyslenia ;) Ehh to byly czasy, dziwaczne ale jest co wspominac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bejbasy, Wrocilam. Wyjazd udany. Kupilam butki a Kaska nawet dwie pary. Do tego kapelusz ktory mozecie podziwiac na FB. Do tego Landrynkowe jaja ktore wygladaja na prawde slicznie. Sponsor byl hmmm.... rozrzutny ;) i do tego jeszcze szczesliwy :D Tak mu sie podobalo, ze chce w przyszlym tygodniu jeszcze raz jechac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak kapelusz rewelacja !!! Uwielbiam kapelusze, chociaz teraz nie mam zadnego. Ale jak bylam młoda i piękna to mialam ich praktycznie do kazdego lepszego zestawu wysciowego :) Troche Ci pozazdroscilam i myślę, ze koniecznie musze kupic sobie taki kapelusz na lato :) I dziekuje za słowa uznania co do jaj ;) Troche się prawde mowiac bałam Twojej opinii , ale widze ze jest calkiem dobrze :) Wracam laseczki do kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka wygladasz super!! Sukienka bardzo ladna i pasuje slicznie do ciebie. No i ty jak zwykle bomba. I jak jeszcze raz powiesz ze musisz zrzucic co nie co to dostaniesz serio po lbie!! Pies tez pozuje razem z toba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze gotuje warzywa na sałatkę i poleciałam oczywista obejrzeć ten kapelusz bomba no i kurde jak to bez rękawka!!!! to u Ciebie jest tak ciepło :/ no i ogólnie ja chyba mam jakieś kompleksy jak patrze na Twoje foty :P a jaja ogromneeeeeeeeeeeeee ;) no i resztę zapomniałam co miałam pisać bo się zagapiłam na ten kapelusz ;) czekam na młodzież właśnie wyjechali ze stolicy jak bedzie pusto na drogach to koło jedenastej powinni dotrzeć - kurka omineła ich cała robota - prawieeeeeeee ;) troszkę zostawiłam na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Pies, który mnie ugryzł nieżyje... wczoraj do mnei przyszli Ci jego właściciele, ze byli z nim na spacerze i im pod auto wleciał :/ Kurcze, mi się jeszcze palec nie zagoił, a psa już nie ma... mąż się tylko śmieje, że skoro przyczyna zniknęła to i skutek powinien znikąć i palec powinien jakoś cudownie ozdrowieć :P A'propos mojego pecha ostatnio, który się ciągnie, nota bene, od roku - znalazłam stary 2 minutowy filmik : http://www.youtube.com/watch?v=VCH6n-OGSJA Chciałąm Wam jeszcze wszystkim życzyć Wesołych Świąt!!! Smacznego Jajuszka, i zajączka i pięknej pogody, oraz dużo wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja siedze i czekam ,az A. dotrze do domu. Pojechal gdzies do jakiejs Cybinki po ten silnik do motoru. On nie potrafi usiedziec na tylku. Mowi ,ze na drodze sporo zwierzyny i musi jechac powoli. Poszlabym juz spac,ale on nie ma kluczy no i chcac nie chcac czekam. Jasa przykra historia z tym psiakiem. Mrowka a ja sukienki nie widzialam,pokaz prosze Julii i jak wywietrzylas dywany? Kurcze u nas kiedys tez w domu dywanow bylo kilka. Nawet mielismy swoj trzepak,tat go stawial. A teraz siostra ma tylko malutki chodniczek w sypialni i mate w stolowym. My z siostra kupilysmy dzis 40 jaj,to i tak malo. Bo srednio moj brat zjada 300 sztuk miesiecznie. Juz mu mowilam ,zeby sobie kury trzymal gdzies pod blokiem. Tak tak super ze wyjazd sie udal,no i ze beda kolejne. Landri moj szwagier mieszka teraz we Wroclawiu,w apartamencie na samym rynku. Bo robia tam jakis hotelik. Kurcze gdybym tu dluzej zostala to odwiedzilabym cie i wypila jakas kawusie. Mojej siostrze i kolezance jaja takze sie podobaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda bajka :) życze Wam słonecznego wypoczynku, nie przejadania się ;) spokojnych Świąt z rodzinką i najblizszymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak z tym cukrem,to mi siostra mowila ze gdzies mozna dostac tani jak si ekupuje wieksze ilosci Brat dzis bylo ze swieconka i przyniosl od kolezanki kilka rodzajow ciasta, zero cukru w nim hihi. Taka wersja dietetyczna,bezsmakowa. Zaraz do Lidla podejde z siostra bo o tej godzinie to sporo przecen rzuca. Fajny rowerekw Tesco widzialam, ale kurcze troszke za male kola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogodnych , radosnych świat Wielkiej Nocy :). Wszystkiego dobrego, humoru, odpoczynku, milych spotkań i duzo słonca . Buzki Laseczki dla Was wszystkich :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, wesołych i słonecznych Świąt Wielkanocnych 🌼 Rodzinnych i w miłej atmosferze 🌼 Wysłałam wam fotki stroików robionych przez moją córę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lany poniedziałek 🌼 Na razie ładnie i słonecznie. Wyciągnę towarzystwo na spacer. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Swięta , święta i po swiętach :). U mnie z 5 kg do przodu jak nic :O Koszmar...imieniny u kolezanki niczym wesele , wczorajszy dzien u tesciowej mnie dobił, a dziś czuje się jak napuchnięta :O Wypiłam kawę i lecę na miasto a dokładnie do UP. Licze na to, ze dzis będzie mniej ludzi ;) U mnie wczoraj tez pojawiły się pierwsze , wiosenne burze ;) Buzki Laski 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz o 8 rano bylam w trakcie robienia 5km rundy joggingu. Zadnego obrzarstwa nie bylo u mnie tylko baaaardzo duzo ruchu :P Landrii powodzenia w UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×